Stare dobre czasy

Status
Zamknięty.

DeletedUser11314

Gość
Gość
Oooo, bank do 12k :D to byl dopiero ogien :D Na s4 Latias byl pierwszym o/rkiem ;) pamietam to :D

A pamietacie weststats i emocje po wprowadzeniu tam przegladu sklepow na swiatach? ;d wczesniej byla stronka stworzona przec "Ponckiego", ale nie pamietam strony :D


Pierwszym orkiem, był Johnny Ringo ;)
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
Nie, na 4 latias, a przynajmniej najbardziej znanym ;)
O ile pamiętam grał bobem :D
 

DeletedUser3208

Gość
Gość
A pamiętacie odkrywanie westa?
Znajdowanie ukrytych zadań.
Szukanie najlepszych prac np. pod Exp znakowanie byków, pod szczęście handel, a pod kasę piryt, kamienie lub wycinka drzew.
Jak większość miała kłopot z indykami, albo z innymi przedmiotami jak np:flaga (sam ją znalazłem za nim doszedłem do zadania urodziny henrego i ją sprzedałem wtedy 49$ to było dużo).
Jak ponad 80% graczy na west-cie dawało umiejętność tylko pod zadania?

Ktoś pisał chyba, że pamięta jak nie było klas postaci,
To prawda a awatary się wybierało za pkt, cech i umiej. Pamiętam że był szuler z obrazkiem takim jaki mam tu na avku, poszukiwacz złota, jakiś Indianin, i jeszcze 9 innych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram od ponad 2009 ;)
Pamiętam wspólne wyloty na akcje, jak pogi na 1 świecie z czarnulką pisali że sprzedzą w generalu procke hucka, i wszyscy myśleli że będą mogli kupić

Tak to kiedyś było:) Od pierwszej wersji gry do tej dzisiejszej bardzo się ona zmieniła.;)


Poniżej trochę tego, co udało mi się odkopać.

Mój pierwszy poważny przeciwnik, z którym toczyłem bój o top1:


Uploaded with ImageShack.us

Tak wyglądała niegdyś lista mieszkańców najstarszego obecnie miasta świata 1 - Red Light District:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Widok okna gry gdy Pogi miał 7lvl:


Uploaded with ImageShack.us

Raport po wzniesieniu drugiego fortu na świecie 1 (Pamiętam, że o minutę czy dwie wyprzedziło nas inne miasto;)):


Położenie Red Light District - miasto było jeszcze wówczas w budowie:


Uploaded with ImageShack.us

I na koniec coś ekstra! :D Wielka niegdyś tajemnica, którą wielu chciało poznać.:p Porównanie umiejętności moich(po lewej) oraz Czarnulki (po prawej) w dniu 25.02.09:


Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17273

Gość
Gość
oooOO nie zapomnę starego Westa .. a szczególnie mojej pierwszej postaci ;)
Miałem pojedynkowicza [broń strzelecka] a ponad 200 SU :D tego chyba nigdy nie zapomnę ;)

Ja również zrobiłem sobie małą przerwę po wprowadzeniu fortów ;)
 

DeletedUser26948

Gość
Gość
ja w grę grałem 3 razy,średnio przerwa pół roku i za każdym razem nie mogę się połapać jak grać.Pamiętam gdy pierwszy raz zobaczyłem fort....nie wiedziałem coto i jak go używać.Bałem się podchodzić,bo myślałem że mnie zabije :)
 
Oj pamiętam czasy jak nie było handlarza, spodni, pasków, czatu, szeryfa i targu. Co to były za czasy:gwizd:
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
maruchin to było nie tak dawno :D
<chyba> rok temu wprowadzili szeryfa etc. :)
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
A czasy, kiedy zastraszali mnie, że będą mnie gnębić, jeżeli nie będę ich informować ile kasy ma przy sobie każdy z mieszkańców(kiedyś w ratuszu dało się to zobaczyć), a ja napisałem na forum miasta, że mam ten problem, i razem z całym miastem nosów skosiliśmy dwóch cwaniaczków, że przestali grać ;)

ps.
Pogi, zapomniałem, że jeszcze grasz.

Właściwie od tych nowych rzeczy,szeryfa przestałem sprawdzać 1 świat, a pamiętam jak wchodziłem i zastanawiałem nad skilami czarnuli i pogiego, który z nich będzie pierwszy itd. I pamiętam, że czarnulka wyprzedziła pogiego jakoś pod sam koniec, chyba właśnie na 98 lv :p
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
A pamiętacie odkrywanie westa?
Znajdowanie ukrytych zadań.
Szukanie najlepszych prac np. pod Exp znakowanie byków, pod szczęście handel, a pod kasę piryt, kamienie lub wycinka drzew.
Jak większość miała kłopot z indykami, albo z innymi przedmiotami jak np:flaga (sam ją znalazłem za nim doszedłem do zadania urodziny henrego i ją sprzedałem wtedy 49$ to było dużo).
Jak ponad 80% graczy na west-cie dawało umiejętność tylko pod zadania?

Ktoś pisał chyba, że pamięta jak nie było klas postaci,
To prawda a awatary się wybierało za pkt, cech i umiej. Pamiętam że był szuler z obrazkiem takim jaki mam tu na avku, poszukiwacz złota, jakiś Indianin, i jeszcze 9 innych.

No tak, jak napisałem na miastowym (sojuszowym) czacie, jakoś niedawno, że pamiętam, jak klas postaci nie było, to mnie wyśmiali mówiąc, że od początku były. Widzicie koledzy z V - miałem racje :eek:kul:
 
A czasy, kiedy zastraszali mnie, że będą mnie gnębić, jeżeli nie będę ich informować ile kasy ma przy sobie każdy z mieszkańców(kiedyś w ratuszu dało się to zobaczyć), a ja napisałem na forum miasta, że mam ten problem, i razem z całym miastem nosów skosiliśmy dwóch cwaniaczków, że przestali grać ;)

Jak z filmu - zastraszają cię byś wydał towarzyszy ale ty nie zdradzasz, jesteś pozytywnym bohaterem i razem z towarzyszami atakujecie bandytów. To był klimat a nie oszukańcze bitwy fortowe jak teraz.
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
Dokładnie, albo taki old shatterhand, non stop z szabelką biegał i w żółtej koszuli w krate i siedział w tej bb alaska i się z nim staarałem zmierzyć, ale byłem poszukiwaczem więc szans raczej nie miałem:D
 

DeletedUser15709

Gość
Gość
Dobry temat.
Pamiętam, jak kolega podpowiedział mi jak zdobyć DBS'a.
Kiedyś nie każdy go miał. Był zdecydowanie większą perełką, niż teraz Złoty Colt.

Nikt chyba nie wspomniał wyżej, że nie trzeba było gonić rywali po mapie. Wystarczyło wybrać się do Saloonu w jego mieście.

Również założyłbym konto na takim świecie.
Pamiętam, że ktoś z Supportu proponował kiedyś założenie specjalnych (płatnych) światów. Gdyby był to taki "oldskulowy" świat, to z chęcią zapłaciłbym co miesiąc jakąś drobną kwotę w zamian za możliwość gry na nim.
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
Byłem Filipie nawet z miesiąc lub dwa w alasce, po reskilu pod pojedynki ;)
 

DeletedUser21582

Gość
Gość
nowy stary świat

To może by napisać do suportu,żeby taki oldskulowy świat zrobili co?
 
Status
Zamknięty.
Do góry