Stary Klucz!

  • Rozpoczynający wątek DrGreeen
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7069

Gość
Gość
Jeśli ten cytowany raport kilka stron wcześniej
http://img854.imageshack.us/i/kluczalen.jpg/
jest prawdziwy to mniemam że nie da się wydropic drugiego klucza po aktualce 1.30.

Wygląda na to że klucz przestał byc normalnym przedmiotem a stał się questowym wypadającym "przy okazji". Kolejna sprawa to to , że wypada poza zakresem dropu (mój wypadł przy 5000 z małym hakiem).

Oczywiście to tylko spekulacje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wygląda na to że klucz przestał byc normalnym przedmiotem a stał się questowym wypadającym "przy okazji". Kolejna sprawa to to , że wypada poza zakresem dropu (mój wypadł przy 5000 z małym hakiem).

Oczywiście to tylko spekulacje.

Ten przedział miałeś z premium czy bez?
 

DeletedUser13520

Gość
Gość
dropie juz 1 miesiac i nic przedział mam ponad 7000 i nic coś nie tak a dropie w hamdlarzu
 

DeletedUser

Gość
Gość


Uploaded with ImageShack.us

77lvl poszukiwacz
pladrowanie jak widac, wartosc 7262, mysle ze pierwszy klucz na s15
trafiony w 4godzinie zaraz po reskillu na sm :mel:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13520

Gość
Gość
Mam pytanie czy robić reskill pod sm czy zostac przy wedrownym handlarzu poniewaz w handlu dropie juz sporo czasu lecz klucz nie wpada pare unikatów tylko prosze o odpowidziesz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wygląda na to że klucz przestał byc normalnym przedmiotem a stał się questowym wypadającym "przy okazji".

Oczywiście to tylko spekulacje.

to było by bardzo rozsądne, powstrzymałoby bowiem zalew złotych rusznic, a przynajmniej zmuszało do znacznego wysiłku przy jej zdobyciu. jednak warto żeby zasady były jasne i niezmienne od początku do końca. też chciałem żeby howarda weba wymienili na innego sędziego, jednak się nie dało. może zatem warto ubrać złotą rusznicę w szatę zadania, określić zasady jak przy innych questach. bo tak jak jest do tej pory to sami wiecie co to jest...
 
Co za pech ! Skrzyni ze skarbem szukam dłużej niż klucza ! W związku z tym mam pytanie: jak długo szukaliście owej skrzyni ? :gwizd:
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
7 dni ;) życzę miłego szukania najlepiej pochodzić az motywka spadnie do 50 pójść spać następnie na jakaś prace i znów szukać mi pomogło ;)
 
Nie wiem co jest grane ale plądrowanie doprowadza mnie do szału!
Max drop 7437$ i po prawie 100h wpadły mi tylko 3 dropy: szabla, szare czapsy i szlachecki ćwiekowany pas a o kluczu tylko mogę pomarzyć.
Raz motywacja spadła mi do 8% po czym zakupiłem lukrecje i nie spada poniżej 80%, nie będę pisał ile wydałem na reskill pod sm ale jak tak dalej pójdzie to nawet nie zarobie na res powrotny pod pojedynki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dropnięcie klucza to kwestia szczęścia i to czy wybierzemy reskill po SM czy pod Handel nie ma tu większego znaczenia. Jeśli mamy przedział cenowy powyżej 7500$ to prędzej czy później poleci. Sam niecały miesiąc po reskillach na S1 i S10 mam już na obu światach klucz dropnięty (raporty udostępnione w profilach postaci na S1 i S10). W obu przypadkach miałem na sobie po kilka itemów z setu świątecznego. Czy leci przy niższym przedziale cenowym? Śmiem wątpić sam miałem przed reskillami na niektórych pracach przedział do ponad 6k, używałem premek i jakoś kluczyk nie wpadł a gram w tę grę już ponad 2 lata. Dopiero po reskillu i przy przedziale max powyżej 7500$ klucze poleciały. Zresztą jak dotychczas nie zobaczyłem żadnego wiarygodnego screenu czy raportu, który by udowadniał, że można klucz dropnąć przy niższym przedziale cenowym a z całym szacunkiem ale przechwałki poszczególnych osób czego to one nie wydropiły żadnym dowodem nie są.
Więc jeśli chcecie mieć pewność, że klucz prędzej czy później poleci to przedział cenowy z maksymalną kwotą powyżej 7500$ to podstawa. Na ile w wydropieniu tego klucza pomaga set świąteczny ciężko mi stwierdzić.

Aha co do skrzyni ze skarbem to na S1 dropła mi po 6h pracy więc pewnie też kwestia szczęścia :)

Pozdro


EDIT
Zwracam honor :) Na S10 są osoby które mają w profilu raporty, że dropły ten klucz bez premki więc przy niższym przedziale cenowym wychodzi na to, że jednak się da. Ciekawi mnie tylko jaki wówczas jest rate na dropnięcie tego klucza ;p
Osobiście dalej będę twierdził (patrząc na to jak szybko dropły po reskillach), że jednak lepiej ten przedział cenowy mieć niż nie mieć no ale to już tylko moje zdanie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dropnięcie klucza to kwestia szczęścia i to czy wybierzemy reskill po SM czy pod Handel nie ma tu większego znaczenia. Jeśli mamy przedział cenowy powyżej 7500$ to prędzej czy później poleci. Sam niecały miesiąc po reskillach na S1 i S10 mam już na obu światach klucz dropnięty (raporty udostępnione w profilach postaci na S1 i S10). W obu przypadkach miałem na sobie po kilka itemów z setu świątecznego. Czy leci przy niższym przedziale cenowym? Śmiem wątpić sam miałem przed reskillami na niektórych pracach przedział do ponad 6k, używałem premek i jakoś kluczyk nie wpadł a gram w tę grę już ponad 2 lata. Dopiero po reskillu i przy przedziale max powyżej 7500$ klucze poleciały. Zresztą jak dotychczas nie zobaczyłem żadnego wiarygodnego screenu czy raportu, który by udowadniał, że można klucz dropnąć przy niższym przedziale cenowym a z całym szacunkiem ale przechwałki poszczególnych osób czego to one nie wydropiły żadnym dowodem nie są.
Więc jeśli chcecie mieć pewność, że klucz prędzej czy później poleci to przedział cenowy z maksymalną kwotą powyżej 7500$ to podstawa. Na ile w wydropieniu tego klucza pomaga set świąteczny ciężko mi stwierdzić.

Aha co do skrzyni ze skarbem to na S1 dropła mi po 6h pracy więc pewnie też kwestia szczęścia :)

Pozdro

Klucz został znaleziony nawet przy przedziale 7280.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kuba, wiele ludzi znalazło stary klucz przy przedziale maksymalnym do 7280-7450
 
Status
Zamknięty.
Do góry