[Strefa Spamu] Napisz, co zechcesz.

kruK629

Członek obsługi gry
kruk629 i tak ty się pożegnasz z TW z innymi Trollami i Admini was zbanują z Forum i z Gry za wasze Przerobione Linki z kłamstwami,oszczerstwami w moją osobę
Tak, tak oczywiście, zhakowałem wykop i wszystko przerobiłem
Chcesz możemy zrobić piękny zestaw zdjęć z Twojego pisania
Gwarantuje Ci fajną rozrywkę ;)
 

kruK629

Członek obsługi gry
to są przerobione Screnny z Wykopa przez Kruk629,HaraczJaracz,Blaz3j,Aziks,Theorampole,Patryk02,Trawka1997,Kulczyk92 bo sprawdziłem i mam dowody do Adminów na was
Jaki miałbym cel przerabiać zdjęcia - człowieku Ty naprawdę zmień leki
Tak, tak sobie to tłumacz naczelny spamerze TW
Plemiona, The-West pewnie na FOE też piszesz takie rzeczy
I nazywasz się Legendą
 
Jaki miałbym cel przerabiać zdjęcia - człowieku Ty naprawdę zmień leki
Tak, tak sobie to tłumacz naczelny spamerze TW
Plemiona, The-West pewnie na FOE też piszesz takie rzeczy
I nazywasz się Legendą

w Plemiona nie Gram i tak samo w inne Gry po za TW i wy jesteście Trolle i Spamerzy i zaśmiecacie Forum i Administracja,Gracze mają tego dość i mam dowody do Moderatorów i do Patelkowej czyli CMA TW na Was i wy bierzcie leki
 

kruK629

Członek obsługi gry
w Plemiona nie Gram i tak samo w inne Gry po za TW i wy jesteście Trolle i Spamerzy i zaśmiecacie Forum i Administracja,Gracze mają tego dość i mam dowody do Moderatorów i do Patelkowej czyli CMA TW na Was i wy bierzcie leki
Zobacz sobie zasady tego wątku naczelny spamerze - free spam
Jacy Gracze mają tego dość - nicki poproszę lub niech się wypowiedzą bo narazie największy ból dupy o wszystkich masz Ty. Obrażasz wszystkich, pisząc ciągle te same rzeczy
 
Zobacz sobie zasady tego wątku naczelny spamerze - free spam
Jacy Gracze mają tego dość - nicki poproszę lub niech się wypowiedzą bo narazie największy ból dupy o wszystkich masz Ty. Obrażasz wszystkich, pisząc ciągle te same rzeczy
Nie taki free bo ten kondom zielony już mi usuwał niektóre posty tutaj :/.
 
Zobacz sobie zasady tego wątku naczelny spamerze - free spam
Jacy Gracze mają tego dość - nicki poproszę lub niech się wypowiedzą bo narazie największy ból dupy o wszystkich masz Ty. Obrażasz wszystkich, pisząc ciągle te same rzeczy

Ty obrażasz mnie razem z Trollami typu Blaz3j który jest podróbką która się pode mnie podszywa tak samo Mulciaki o nickach Kulczyk92,Patryk02,Theorampole,Aziks
 
kruk629 i tak ty się pożegnasz z TW z innymi Trollami i Admini was zbanują z Forum i z Gry za wasze Przerobione Linki z kłamstwami,oszczerstwami w moją osobę
Twoja sprawa nękania graczy została zgłoszona na policje wiec sie lepiej wyloguj z internetu bo cie juz namierzają
Jako jedyna prawdziwa LEGENDA ARIZONY musialem zareagować
 
Twoja sprawa nękania graczy została zgłoszona na policje wiec sie lepiej wyloguj z internetu bo cie juz namierzają
Jako jedyna prawdziwa LEGENDA ARIZONY musialem zareagować

Ja Jestem Legendą Jedyną na TW a Prawdą jest,że wy jesteście namierzani przez Administrację Gry i Policję i nie masz prawa mi grozić podróbko i nędzny oszuście który tylko umie się podszywać i kopiować moje teksty bo nie umie sam nic wymyślić
 
Ja Jestem Legendą Jedyną na TW a Prawdą jest,że wy jesteście namierzani przez Administrację Gry i Policję i nie masz prawa mi grozić podróbko i nędzny oszuście który tylko umie się podszywać i kopiować moje teksty bo nie umie sam nic wymyślić
Ja ci nie grożę tylko stwierdzam fakty
 

kruK629

Członek obsługi gry
przestaniesz robić spam na Forum i zaśmiecać Forum bo to robi się żałosne i twoje zachowanie jak małe dziecko
Spam na forum to robisz Ty btw wątek się nazywa strefa spamu
Wyzywasz wszystkich - to robisz Ty (wyzywasz od mulciaków. trolli) ja już nie mogę się doczekać Bana za multikonto - to jest kolejne pomówienie Twoje
Jeśli ja zachowuje się jak dziecko - to Ty zachowujesz się jak bachor, któremu zabrali zabawkę i drze mordę na cały sklep ( te Twoje ankiety niemające nic wspólnego z ankietami. Twoje pisanie te same teksty (strona graczy, że admini są po Twojej stronie), że Twoje propozycję poprawią grę (tytuł najlepszego gracza dla Ciebie lub Twoich zastępców - tak to na pewno poprawi grę), że jesteś Legendą TW - a nie umiesz się zachować i chyba @Blaz3j jest lepszą Legendą Arizony niż Ty.
 

kruK629

Członek obsługi gry
ja Jestem a ty jesteś pachołkiem Gracza Blaz3j i jego Mulciakiem i ja piszę prawdę i Administracja mi Uwierzy
Już pisałeś prawdę (i brniesz dalej w swoim) łamiąc regulamin forum
Ja jestem mulciakiem gracza Stif32
Pisałeś to samo przed dodaniem łatki do kasacji w ankiecie - i wątek dostał łatkę, także widzisz jak wszyscy są po Twojej stronie - jaki to duży orszak
 
Do góry