[Strefa Spamu] Napisz, co zechcesz.

mam znajomości na TW i w innych Grach także lepiej wyloguj się z Forum i idź na inne Gry robić syf i spam bo mam dość czytaniach twoich <ocenzurowano> postów które i tak nic nie wniosą do Gry i idź z innymi Trollami popisać na inne komunikatory
 

kruK629

Członek obsługi gry
mam znajomości na TW i w innych Grach także lepiej wyloguj się z Forum i idź na inne Gry robić syf i spam bo mam dość czytaniach twoich <ocenzurowano> postów które i tak nic nie wniosą do Gry i idź z innymi Trollami popisać na inne komunikatory
I kto tu teraz stosuje groźby - pięknie pomówienie o multukonto, teraz groźby aby lepiej się wylogował - pięknie
Ty masz rozdwojenie jaźni chyba?
Jak masz dość czytania to nie musisz grać w TW i zaglądać na forum
 
I kto tu teraz stosuje groźby - pięknie pomówienie o multukonto, teraz groźby aby lepiej się wylogował - pięknie
Ty masz rozdwojenie jaźni chyba?
Jak masz dość czytania to nie musisz grać w TW i zaglądać na forum

Thewest to moja Gra i ja Jestem Jej Legendą i mam prawo zaglądać na Forum a ty nie masz prawa bo żaden z Graczy cię tu nie chce i nie potrzebuje bo tylko umiesz mnie obrażać,prowokować i się nigdy nie zmienisz tak samo jak reszta Trolli których zamieram się pozbyć z Forum i Gry
 

kruK629

Członek obsługi gry
Thewest to moja Gra i ja Jestem Jej Legendą i mam prawo zaglądać na Forum a ty nie masz prawa bo żaden z Graczy cię tu nie chce i nie potrzebuje bo tylko umiesz mnie obrażać,prowokować i się nigdy nie zmienisz tak samo jak reszta Trolli których zamieram się pozbyć z Forum i Gry
Tak tak dalej żyj sobie w swojej bańce mydlanej
Zastanów się co piszesz - jaka to Twoja gra ? Jesteś właścicielem Inno Games ?
Generalnie chyba co odpowiedziałeś to bardziej pasuje do Ciebie - bo Ty wszystkich obrażasz, prowokujesz, grozisz, pomawiasz.
Z dedykacja dla Wszystkich, którzy mieli być zgłoszeni przez Stif32
1670150144259.png
 
już zgłosiłem Ciebie i resztę Trolii o Nickach Blaz3j,Kulczyk92,Aziks,Patryk02,Theorampole i od dzisiaj ignoruje wasze pomówienia,groźby,oszczerstwa,kłamstwa na mój temat i zgłosiłem przerobione screnny z wykopa które przerobiliście,żeby mnie dodatkowo atakować i obrażać i Admini się ze mną zgodzą i was zbanują jeden po drugim z Forum i z Gry
 

kruK629

Członek obsługi gry
Ty jesteś kolejną nędzną,oszukaną podróbką i głupią do tego i kolejny Troll i Multi Konto stworzone przez Blaz3j,Kulczyk92,Kruk629,Aziks,Patryk02,Theorampole
ty jesteś podróbka,oszust,kłamca i chory dzieciak z psychiatryka
Człowieku Ty się ogarnij bo wszystkich obrażasz i sam jesteś największym spamerem i prowokatorem
Uważasz się za Legendę TW dla mnie jesteś Pseudo Legendą TW - prezentujesz poziom zamkowego błazna
I chyba trzeba Ci załatwić wieczne wygnanie to od razu forum stanie się normalnym miejscem dyskusji, a nie pomysłów typu najlepszy gracz (dla Ciebie i Twoich zastępców) - gdzie Twoje ankiety łamały regulamin forum - na Twoim miejscu po takiej akcji bym siedział cicho i się nie produkował
 

kruK629

Członek obsługi gry
<Post został usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum>
Jeśli uważasz, że to co pisałem jedyną szasną dla TW jest aplikacja mobilna -według Ciebie jest żałosna to tylko pokazuje Twój poziom, nic tylko pogratulować. Zostałeś wypunktowany jak bokser w wątku z ankietą, ale nadal brniesz w swoje. W każdym Twoim wątku, który zawierał ankiety łamiące regulamin - a Ty dalej twierdzisz że wszystko było ok - matko co za człowiek
Może zamiast mnie Ty sobie idź bo Ty masz ze wszystkimi problemy, wyzywasz każdego, grozisz prowokatorze

Jedyną prawdziwą Legendą jest Stif2137 a nie Stif32
 
Jeśli uważasz, że to co pisałem jedyną szasną dla TW jest aplikacja mobilna -według Ciebie jest żałosna to tylko pokazuje Twój poziom, nic tylko pogratulować. Zostałeś wypunktowany jak bokser w wątku z ankietą, ale nadal brniesz w swoje. W każdym Twoim wątku, który zawierał ankiety łamiące regulamin - a Ty dalej twierdzisz że wszystko było ok - matko co za człowiek
Może zamiast mnie Ty sobie idź bo Ty masz ze wszystkimi problemy, wyzywasz każdego, grozisz prowokatorze

Jedyną prawdziwą Legendą jest Stif2137 a nie Stif32


Ty masz Problemy więc lepiej idź poszukać dobrego Psychiatry lub Psychologa bo widać,ze masz problem ze sobą
 

kruK629

Członek obsługi gry
Ignoruje cię i idę pisać i robić Nowe Tematy i przy okazji załatwię Bany na zawsze tobie i innym Trollom i Podróbkom
Spoko, idź pisać (wybór gracza roku, lepsza bitwa Galifrey, lepsze eventy) jakby to zależało od PL Supportu, oby były zgodne z regulaminem, bo jeśli nie to napiszę tam.
Dziś Gali idź się naszykować bo pisałeś że dowodziłeś Gali - także masz mało czasu na przygotowanie
 
Spoko, idź pisać (wybór gracza roku, lepsza bitwa Galifrey, lepsze eventy) jakby to zależało od PL Supportu, oby były zgodne z regulaminem, bo jeśli nie to napiszę tam.
Dziś Gali idź się naszykować bo pisałeś że dowodziłeś Gali - także masz mało czasu na przygotowanie

Zazdrościsz mi moich Osiągnięć na TW i na Forum więc idź się leczyć
 
Do góry