[Strefa Spamu] Napisz, co zechcesz.

DeletedUser2111233

Gość
Gość
W jaki sposób odzyskac pieniądze od klienta, który nie zapłacił Czy windykacja to dobra opcja?
Windykacja to ostateczność, najlepiej załatwić sprawę polubownie, nawet po kosztach, zrezygnować z zarobku, ale nie stracić kapitału ulokowanego w usługę czy towar. Można zaproponować spłatę w ratach, oczywiście wszystko na piśmie z terminem. Jak nie podziała, cóż, trudno. Zostaje wtedy zlecić firmie windykacyjnej odzyskanie należności za procent kwoty.
 

zartas

Członek obsługi gry
W jaki sposób odzyskac pieniądze od klienta, który nie zapłacił Czy windykacja to dobra opcja?

Dobrze jest najpierw spróbować polubownie. W razie odmowy wysyłasz polecenie zapłaty z terminem np. 30 dni i dodajesz, że w przypadku braku opłaty sprawa trafi do sądu.
Jeśli i to nie pomoże to możesz skorzystać najpierw z e-sądu. (w tym momencie większość klientów zmienia zdanie i płaci :) ). Potem zostaje już zwykły sąd...
 

Jonto

Blada Twarz
Należy pamiętać, że każda sytuacja jest inna, a wybór odpowiedniej metody odzyskiwania pieniędzy zależy od wielu czynników, takich jak kwota długu, czas, koszty i stopień współpracy dłużnika. W przypadku większych kwot lub trudnych przypadków zawsze warto skonsultować się z profesjonalistą prawnym lub specjalistą ds. windykacji, aby uzyskać odpowiednią radę i wsparcie.
Ciekawa opcja może być po prostu sprzedaż zadłużenia https://subra.pl/zakup-wierzytelnosci/ Są firmy, które takie długi skupują.
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc, wsparcie i informacje, ale zbyt dużo się obecnie dzieje w moim życiu prywatnym, żebym miał czas na bieżąco śledzić każdy wątek na forum i w grze. Zaglądam tylko do ogłoszeń i obecnie mam tylko czas na kliknięcie prac po 1h. Cieszę się, że forum odżyło i mam nadzieję, że tak pozostanie dłuższy czas. Pozdrowienia dla wszystkich. ;)
Zrzut ekranu z 2023-06-21 21-36-23.png
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Musisz z Xiuxiu parę propozycji walnąć to forum odżyje.
Jak do tej pory jeszcze nie przedstawiłem tutaj żadnej propozycji, a jedynie brałem udział w dyskusji w tematach, jakie założyli inni gracze, a to nie jest zabronione. Faktem jest, że odkrywam grę i uczę się jej, w przeciwieństwie do reszty, która zjadła wszystkie rozumy, co, zamiast wytłumaczyć to wolą się ponabijać z cudzej niewiedzy, choć zdarzają się wyjątki jak choćby @viksonZ, który rozumie fakt, że ktoś się uczy. Mam kilka pomysłów, ale 10x się zastanowię, nim je tu umieszczę i nie dlatego, że są złe, ale czy po prostu warto tutaj je umieszczać, narażając się na falę hejtu tak modną ostatnio. Jedyną rzeczą, jaką tutaj umieściłem, to jest temat w dziale skryptów o zmianie wyglądu forum i sądząc po Twoich postach, raczej się spodobało.
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Jak chcesz coś przeforsować to na forum bety, nie tutaj. Tu jest tylko cyrk z małpami.

P.S. Dzięki za Dobre Słowo <3
Tak mam zamiar zrobić, dzięki przyjacielu, właśnie kończę kurs języka angielskiego, myślę, że dam radę umieścić post na forum po ukończeniu, za miesiąc mam egzamin z certyfikatem. Pozdrowienia ;) Jednak smutne to, że nie można w ojczystym języku nic pisać ani propozycji ani obrazkowo, cóż trzeba się przyzwyczaić, wszak polacy jednacy, czyli osty (grzecznie powiedziane)
 
Do góry