Sygnatura - tuning

  • Rozpoczynający wątek olasold.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam. Czy mógłby mi ktoś s tuningować tą sygnaturę aby miała wymiary maks 500 x 100 i mało wiele wyglądała ?

olasold.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra jak nikt nie chce to proszę usunąć temat :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie tyle nie chce, co praktycznie się nie da :) wtedy sygna będzie zatrważająco mała.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Noo.. tylko Neo może to zrobić bo w innym wypadku = RIP ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może Neo zrobi coś ze swoim dziełem :)


Potzrebna mi ta sygna na forum grepolis. Bo tak można tylko 500x100 (już ostrzeżenie dostałem :))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wielkie dzięki. Nie ma to jak dobrzy ludzie z The Westa :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
He he, ale podpisywać się nie musiałeś. Autor od kalibracji? ;]

A spójrzże na oryginał :D, też w lewym, górnym rogu.

No bo nie rozumiem, czemu miałbym się nie podpisywać, skoro oryginał również został wykonany przeze mnie? Gdybym jakimś cudem posiadał PSD, to po pierwsze zachował bym oryginalny podpis twórcy i nie przeszłoby mi przez myśl dodanie swojego, a po drugie bym się go zapytał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Neo..z tego co pamiętam masz zapchaną skrzynke..to pisze tu ;]

Potrzeba mi sygne i avka na forum TW i Grepolis.. tematyka "starozytnosc" bogowie itd :D:D

Musi na niej byc Spartakus :
http://img152.imageshack.us/img152/5362/973331qo0.jpg
http://img116.imageshack.us/img116/7014/973781br0.jpg

I jakąs zarypistą czcionką napis: *Spartakus*... jesli czciona nie obsługuje "*" to moze byc bez gwiazdeczek :D

Z góry dzięki ;]

PS: Jak mozna to poprosze bez podpisu :)


EDIT:

§15. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo do wgrania awataru, którego rozmiary nie przekraczają 100x100px, a waga 64kb.

§16. Sygnatura może mieć długość maksymalnie 250 znaków (razem z BBCode maksymalnie 500 znaków) oraz zawierać maksymalnie 3 obrazki, o maksymalnych wymiarach 500x100px i wadze do 20kb.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Neo..z tego co pamiętam masz zapchaną skrzynke..to pisze tu ;]

Potrzeba mi sygne i avka na forum TW i Grepolis.. tematyka "starozytnosc" bogowie itd :D:D

Musi na niej byc Spartakus :
http://img152.imageshack.us/img152/5362/973331qo0.jpg
http://img116.imageshack.us/img116/7014/973781br0.jpg

I jakąs zarypistą czcionką napis: *Spartakus*... jesli czciona nie obsługuje "*" to moze byc bez gwiazdeczek :D

Z góry dzięki ;]

PS: Jak mozna to poprosze bez podpisu :)


EDIT:


Ale wydaje mi się że to jest Leonidas :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ajj czepiasz sie :D Jest ziomek ze starozytnosci? jest :D

ja go nazwalem Spartakus bo tak lepiej brzmi :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spartakus, to w ogóle inny ziomek jest.. Chyba w szkole uczą o wojnie Grecko-Perskiej i Powstaniu Spartakusa:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra nie spamuje z tego powodu..wiem ze to nie jest Spartakus. Ale,ze mam taki nick chcialem, zeby ten koles byl na mojej sygnie. Spartakus tez był wojownikiem tak? A poza tym skąd wiecie jak Spartakus wygląda? :D Być moze wyglądał własnie tak! :p
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Jeśli chodzi o ścisłość popierwsze Spartakus nie był grekiem tylko Trakiem a jego powstanie odbywało się na terytorium starożytnego Rzymu (Tracja: starożytna kraina położona między dolnym Dunajem, Morzem Czarnym, Morzem Egejskim i rzeką Strymon - od biedu można powiedzieć że leżało na terytorium obecnej Grecji ale nie tylko).

_____________
No może i masz racje.
_____________
PS: mogę ja ją dla ciebie zrobić tylko napisz jakie tam są wymiary bo na TW wiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ten cytat pod moim postem pochodzi z pomocy Grepolis.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok, sygnę i avka zrobię, lecz zastanów się, jeśli nie chcesz być swego rodzaju pośmiewiskiem, wiem dobrze jak ludzie potrafią się przyczepić. Chodzi mi wyłącznie o to, że sygna i avatar nie będą się zgadzać z Twoim nickiem, możesz rozwiązać ten problem dopisując w sygnie, że nick i sygnatura nie mają ze sobą nic wspólnego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja teraz zaszpanuje :D Spartakus był niewolnikiem wałczył z rzymem o prawo tej grupy społecznej w I p.n.e. pokonany przez Marka Krassusa (źródło ciocia wiki i lekcja historii :D)
 
Status
Zamknięty.
Do góry