Sygnatura - tuning

  • Rozpoczynający wątek olasold.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
dobra..Neo i Collt, dopiszcie na sygnie jakim małym druczkiem..ale widocznym..ze to nie spartakus itd :d jakos to ujmijcie ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chodzi o ścisłość popierwsze Spartakus nie był grekiem tylko Trakiem a jego powstanie odbywało się na terytorium starożytnego Rzymu (Tracja: starożytna kraina położona między dolnym Dunajem, Morzem Czarnym, Morzem Egejskim i rzeką Strymon - od biedu można powiedzieć że leżało na terytorium obecnej Grecji ale nie tylko).

Jeśli chodzi o ścisłość, to wcale nie jest do końca pewne, że Spartakus był Trakiem, po prostu walczył tamtejszym stylem walki, a był Rzymskim wojownikiem (lub dezerterem, jak kto woli)
Aaaale, nie offtopujmy już i zobaczmy co tam mu skleicie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
To Ty formułuj, a ja dokończę sygnaturkę i pokażę wersję bez tekstu. Avatar zaraz będzie też.

Edit:

40958843.jpg

http://img198.imageshack.us/img198/5002/40958843.jpg

Oni mają wymagania jak z kosmosu Oo'. Dosłownie.

Edit 2:

Zamieszczę tutoriala na taką fajową ramkę (only PS, bo GIMP chyba nie ma transformacji zaznaczenia). I na sygnę może też, bo taki fajny sposób na tło w niej opracowałem. Powiem też, że pracuję nad tutem do VFD-Display.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Neo... jest wyjechana w kosmos ;D

Tylko jeszcze zrób większy napis (widoczny) *Spartakus*

No a to zdanko sobie darujmy :)

Czekam na avatara :D

EDIT: Neo, potrzeba z ostatniej chwili :p

"maks. 240x180 pikseli, maks. 180 bajtów, (jpeg, jpg, png, gif)"
Potrzebuje "flage" do sojuszu The West Elite :) Tematyka starozytnosc - TW jakos zmieszane..najlepiej jakby na tym była jakas armia grecka czy cuś :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Sorka, ze dwa po kolei ale chyba ktoś tu zapomniał o pracy
zeby.gif
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no, byłem zajęty, komp nie ogarnął próby wklejenia obrazka 2000x2000 px. Już robię
zeby.gif
.

zeby.gif
vs. :D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie zebym cie poganiał ale coś wolno ci idzie ta robota :) Z tego co pamiętam to inne prace wykonywałes znacznie szybciej
chytry.gif


Podsumowując:

- Sygna (jest 10/10)
- Avek
- Flaga do sojuszu
jezyk.gif

- Jak mozesz to zrób jeszcze kopie avka i sygnaturki w rozmiarach na forum TW (większe
zeby.gif
)

PS: Wiem, ze jestem wkurzający ale czesto nie proszę o prace i bedziesz mail ze mną spokój na jakis czas
lol2o.gif
.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
No to Neo nie lada wyzwanie ^^ Dajesz mi$zczU :DD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziwnie sie czuje :D Odczuwam gniew w poście Neo :D

Buahahaha :D. Wiedziałem, że go poczujesz, bo nie dałem żadnej emotki :D.

Flaga jutro będzie, a to żadne wyzwanie, tylko śmiechu będzie, bo to pewnie używali tam na tym dzikim zachodzie tego DeLoreana, co go w trzeciej części Powrotu do Przyszłości Marty z Dr. Brownem w jaskini zostawili, a potem myśleli, że nikt go nie ruszał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to kamień mi spadł
zeby.gif


Czekam na efekty (nie zapomnij o rozmiarach na TW sygny i avka :p )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, bo od nowa bym musiał robić, żeby miało to sensowny wymiar, a trochę będę w najbliższym czasie zajęty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Eh..no szkoda :)
Ale dzięki za pomoc
zeby.gif


Czekam jeszcze na flage i sie odwalam
jezyk.gif


EDIT: Z tego co pamiętam na sygnie miał być napis jakiś
krzywy.gif
(*Spartakus*)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry