Sytuacja na świecie 8

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
hej

Kopnęła cię krowa. Straciłeś 218 punktów życia.
Omdlenie Twoje punkty życia spadły do 0. Tracisz przytomność i nie otrzymujesz ani zapłaty ani punktów doświadczenia za twoją pracę. Po ocknięciu się znajdujesz się w hotelu i nie masz przy sobie ani grosza. Twoje punkty odpoczynku również przepadły
Miałem ponad 700$ i 90 pkt energii można się załamać.
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
No to masz tak zwanego pecha przyjacielu :). Współczuję.

Nasze miasto już powstało. "-DeadwooD-" zaprasza :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
9lvl top 30 jazda konna niezle :)
mój ostatni świat, sprawdzam ostatnią interesującą postać: poszukiwacza
 

DeletedUser7941

Gość
Gość
Nie ja spadłem do top 800, nie mam żadnej pracy z dobym doświadczeniem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Małe Ciche

Drogi wędrowcze, czy jesteś już zmęczony swoją podróżą? Jeżeli tak to zapraszamy do naszego miasteczka Małe Ciche. Twoja pomoc przy rozbudowie tego jakże małego lecz pięknego i przytulnego miejsca, może przyczynić się do powstania dobrze prosperującego miasta, w którym to Ty wraz z założycielami będziesz burmistrzem, gubernatorem bądź inną ważna osobistością, na którą ludzie przyłączający się do społeczności, której pomogłeś znaleźć swoje miejsce na tym zapomnianym przez Boga kawałku Ziemi patrzyć się będą z podziwem i szacunkiem za pracę jaką włożyłeś w powstanie tego miasta! Lokalizacja jest bardzo dobra i sprzyja szybkiej i owocnej rozbudowie. Oczywiście im wiecej rąk do rozbudowy tym lepiej!!! Zapraszamy i pozdrawiamy! o więcej informacji proszę się pytać Micky Joe
 

DeletedUser

Gość
Gość
City of Future
Ogłasza rekrutacje!

Zgłoszenia proszę wysyłać do
Mr.Tito lub juventinho

Jeśli ktoś naprawdę przysłuży się miastu dostanie w nagrodę 5 bryłek złota!!!

Każdy członek ma coś rozbudować w ciągu każdego tygodnia i wpłacać kase.
Atakując kogoś z miasta
atakujesz wszystkich!

(Mamy Hotel, 90% grabarza i 97% General Store :))


ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser9325

Gość
Gość
kryptaG

Radzę szczególnie unikać tego miasta ! Gdy dołączysz do miasta wpłacasz wpisowe i po 1-2 dniach zostajesz usunięty. Ludzie to oszuści i radze ich co najwyżej atakować
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram na 8 świecie około 2 tygodnie...Mam 18 lvl i jest 981 w rankingu

Moja jak narazie najlepsza praca to Ujeżdżanie koni dzisiaj dostałem za nią
65 pkt doświadczenia

Ogolnie mam 25 Jazda Konna i jestem 80 w rankingu:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak to się odnosi do sytuacji na świecie 8, jak strzyżenie owiec do efektu cieplarnianego ...

Co powiecie o przetasowaniu na szczycie? Utrzyma się do końca, czy WWW odrobi straty, czy może Ciche ze względu na to, że nie ma blisko żadnych poważniejszych wrogów prześcignie wszystkich ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie Lucky Seven jak dalej będzie szło tą taktyką którą podąża to nikt ich nie dorwie ;)
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Virus ma rację :).

Ja chyba od dziś zacznę bardzo lubić "Kopanie studni". Już miałem pisać na PW do WWW, aby dojść do nich na zakupy i kupić muszkę, a tu SUPRISE! Szara muszka wypada w pracy jak znalazł :D No i "Budowa Rancza" na 21lvl odblokowana :D

-DeadwooD- serdeczne zaprasza! Prawie 4000 pkt.! Wolne miejsca! GS na poziomie 3! Miła atmosfera! TOP70 w Rankingu!
 

DeletedUser8297

Gość
Gość
co tej ten "panteon" w rankingu i czemu jedni mają rzeczy w ekwipunku które ja mam przezroczyste?? wie ktoś :eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
W Panteonie pojawiają się gracze którzy osiągnęli już 99lvl, ale na chwilę obecną nie ma takiego gracza na żadnym ze światów
 

DeletedUser

Gość
Gość
W Panteonie pojawiają się gracze którzy osiągnęli już 99lvl, ale na chwilę obecną nie ma takiego gracza na żadnym ze światów

ale tam sa tylko 4 mniejsze miejsca i 1 duze, wiec co bedzie jak bedzie wiecej osob powyzej 99lvl?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jest możliwość zmieniania "stron", więc na szczycie będzie 1 osoba ktorej się to udało, a na kolejnych stronach co raz dalej inni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry