Sytuacja na świecie Arizona

  • Rozpoczynający wątek Jabloński
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16460

Gość
Gość
Ja traktuję ten świat jak i następne które powstaną po nim (na tych samych zasadach) jako ciekawostkę, zrobię postać i popatrzę na rozwój sytuacji. Ale szczerze to Inno poszło po całości, na starych światach nigdy nie żałowałem grosza na KP, na serwerze dla "bogatych" nigdy nie wykupię bryłek. Coś czuję że stare światy wrócą do łask ;).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę, że już ktoś wydał ponad 100zł na bryłki (sic!)
 

DeletedUser1597

Gość
Gość
... rany tak czytam te wypowiedzi i nachodzi mnie taka mysl - wiekszosc z Was to sami masochisci - siedzicie na tym serwie dla "bogatych" i utyskujecie jaki serwer beee bo mozna wszystko kupic za real kase, ze ten i tamten to juz ma KP i ba wydal 100 brylek na materialy itd itd itd ...

... moje pytanie brzmi - PO KIEGO grzyba Wy tu siedzicie, zrobcie kasacje postaci i powrot na swiaty 1 -12 i tyle ... a juz rozwalil mnie koles , ktory co chwila pisze , ze czeka na serwer bez premium ... zrob wlasna gre tak dobra jak the West i sponsoruj wszystkim graczom serwer(y) i bedziesz wielki ... a zreszta szkoda slow .....
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
top1 gra na premium

spójrzcie na top1 w rankingu! ma on odznakę "wspierający rozwój gry", a więc nikt mi nie może tu mi napisać, że doświadczony gracz poradzi sobie bez konta premium, które jest jedynie "dodatkiem" do gry...
 

DeletedUser

Gość
Gość
W TOP 15 jest 4 graczy bez premium... więc jednak się da.
 

DeletedUser

Gość
Gość
... rany tak czytam te wypowiedzi i nachodzi mnie taka mysl - wiekszosc z Was to sami masochisci - siedzicie na tym serwie dla "bogatych" i utyskujecie jaki serwer beee bo mozna wszystko kupic za real kase, ze ten i tamten to juz ma KP i ba wydal 100 brylek na materialy itd itd itd ...

Nie rozumiesz kolego, z perspektywy studenta kwota 100 zł jest szokująca, więc nie dziw się na moją reakcję ;)

Nie narzekam na serwer bo 'the west' to taka ciekawostka i nie wiem czym miałbym się przejmować
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aktualnie najlepsi gracze serwera nie utrzymają się na tych pozycjach, więcej niż tydzień. :rolleyes:

Prawdziwy, stały TOP zaczyna się tworzyć po ok. miesiącu...

Nie oznacza to, że na 100% wśród najlepszych lub tych co wydadzą najwięcej nie będzie żadnego doświadczonego gracza bez premium.
 

DeletedUser1597

Gość
Gość
Nie rozumiesz kolego, z perspektywy studenta kwota 100 zł jest szokująca, więc nie dziw się na moją reakcję ;)

Nie narzekam na serwer bo 'the west' to taka ciekawostka i nie wiem czym miałbym się przejmować


... to Ty mnie nie zrozumiales kolego ... jak mnie nie stac, nie lubie kasy wydawac na ciekawostki typu the West to nie gram w to lub gram za darmo bez KP a nie udaje wielkie oburzenie , ze ktos tam kupuje to czy tamto ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie będę grał z kp w r(ż)zadną przeglądarkową grę:)
To nowy świat dla ludzi przy kasie. Mam tylko nadzieję, że ktoś bez kp wyjdzie na prowadzenie i pokaże że da się bez (c)hajsu grać w gry i wygrywać.

Ja im pokaże gram bez KP i będę wygrywał :cool::cool::cool::D:D:D


mirdemon jak wiesz to to jest wątek o Dyskusjach więc oni sobie dyskutują a ja dalej z nimi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21000

Gość
Gość
...

Ja też będę się starał być w TOP 15 ;) Na pewno ktoś będzie TOP 1 i nie będzie miał KP ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie jest tak źle jak na to chwile 22 bez premki
zobaczymy po tygodniu jak się sytuacja rozłoży
 

DeletedUser16460

Gość
Gość
... rany tak czytam te wypowiedzi i nachodzi mnie taka mysl - wiekszosc z Was to sami masochisci - siedzicie na tym serwie dla "bogatych" i utyskujecie jaki serwer beee bo mozna wszystko kupic za real kase, ze ten i tamten to juz ma KP i ba wydal 100 brylek na materialy itd itd itd ...

... moje pytanie brzmi - PO KIEGO grzyba Wy tu siedzicie, zrobcie kasacje postaci i powrot na swiaty 1 -12 i tyle ... a juz rozwalil mnie koles , ktory co chwila pisze , ze czeka na serwer bez premium ... zrob wlasna gre tak dobra jak the West i sponsoruj wszystkim graczom serwer(y) i bedziesz wielki ... a zreszta szkoda slow .....

Forum jest po to by wyrażać własne zdanie na dany temat, dyskutować itp, więc nie wiem w czym widzisz problem? Większość ma takie zdanie, a nie inne.

Jestem jak najbardziej za płacenie wydawcom za gry, należy im się to jak najbardziej. Mało tego, jakby nie ludzie wykupujący KP to raczej teraz nie gralibyśmy w Westa. Ale nie popieram takich opcji premium jakie są dostępne na Arizonie, wcześniejsze jak najbardziej tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tam nie marudzę bo poco lepiej marudzić jak co to w ciszy
 

DeletedUser

Gość
Gość
co to ma być na arizonie? gracz zdzicho01 ma kalsepostaci na 9lvl
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki nowej opcji pojedynków i temu że pracki(za 24energi) trwają godzinę lvl leci bardzo szybko,mi się osobiście to podoba i zobaczymy jak będzie dalej. Jutro już pewnie pierwsze miasta powstaną:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam nadzieję że powstaną ale od razu w każdym mieście będzie full typa :D
wiadomo jak gra 15653 graczy to każde miasto będzie fulem ale niedługo to się zmieni jak wbija wszyscy wyższe lvl-e:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten świat to jedno wielkie Premium!
Praktycznie wszyscy mają medal " Wspierający rozwój gry", a ten medal (jakby ktoś nie wiedział) jest tylko dla tych, co kupili premium!!:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zapamiętaj PRAWIE ale troszkę osób niema medalu jak JA:cool:
 
Do góry