Sytuacja na świecie Iroquois

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika skitex1, 31. Paź 2012.

Poleć tę stronę

1. bubaboom97

bubaboom97

Docenione treści:
    1
    Migracja

Kiedy migracja jakas?

Ponicz lubi to.
  2. Bartosz86

Bartosz86

Docenione treści:
    0
    Na chwilę obecną raczej nikt nic takiego nie planuje - i wątpliwe jest aby coś w tej sprawie uległo zmianie.

3. L.Blue

L.Blue

Docenione treści:
    0
    Boże.. jak mnie dawno na TW nie było... Aż mi się kont nie chce odzyskiwać. Pozdrawiam serdecznie cały Iroquois z zasłużonej fortowej emerytury :meks: Jest idealnie :mel::D:D:D:D

4. stif32

stif32

Docenione treści:
    0
    ja kiedyś grałem na Iroquois ale może zagram tam ponownie jak wystartuje Luizjana

5. jakisktos1997

jakisktos1997

Docenione treści:
    51
    nie nie, lepiej nie zaczynaj sytuacja jest zła :huh:

6. L.Blue

L.Blue

Docenione treści:
    0
    Kochani gracze Irq :) Co tam słychać na moim ukochanym serwerze? :D

7. jakisktos1997

jakisktos1997

Docenione treści:
    51
    Nic nie słychać :x tak jak na wszystkich światach

8. jakisktos1997

jakisktos1997

Docenione treści:
    51
    Ja mam pytanie, czy administracja gry planuje jakoś rozruszać sytuację na światach, które już praktycznie upadły tak jak iro? Jakaś migracja/połacznie światów, bo serio wiele osób chce jeszcze grać ale nie na wymarłym świecie :x

9. ToJaCzesc

ToJaCzesc Blada Twarz

Docenione treści:
    2
    Jako cały czas grający gracz na iro domagam się migracji jeśli do końca września jej nie zrobicie podejmę drastyczne środki z kasacja konta bo sensu na cmentarzu nie widzę grania .Pojedynkowiczów aktywnych 10 , fortowcow 15 brak jakiejkolwiek rywalizacji .

10. jakisktos1997

jakisktos1997

Docenione treści:
    51
    dodaj że jesteś wielokrotnym zwycięzcą loterii ;)

11. Mavinus

Mavinus

Docenione treści:
    0
    Więc... Jak tam na Irqu? Zastanawiam się czy nie zacząć znowu grać, ale widząc post o migracji powątpiewam czy jeszcze wiele osób tam żyje.

12. mardukk

mardukk Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Twoje 'powątpiewanie' ma solidną podstawę ;)

13. Theorampole

Theorampole

Docenione treści:
    12
    Co do sytuacji na iro w chwili obecnej. Z inicjatywy kilku osób bitwy fortowe wracają na ten znudzony budowaniem kościoła serwer. Efekty są zadowalające, przedwczoraj 73 osoby a wczoraj 82 osoby na bitwie. Dziś liczymy na komplety po obu stronach więc wszystkich chętnych zapraszam na dzisiejszą jak i kolejne bitwy fortowe na iro.

bialka lubi to.
  14. watermelon ratr

watermelon ratr Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Hejka wszystkim,
    piszę tu w sprawie opisania sytuacji na naszym świecie. Jak pewnie wszystkim wiadomo na świecie Iroquois wcale kolorowo nie jest. Poprzednie posty świetnie oddają co tam się wyrabia - po prostu świat cmentarz. Chciałem również odnieść się do postu wyżej. Później jesieni poprzedniego roku doszło do próby odświeżenia bitw fortowych, z powodu nudy jaka zapanowała na serwerze. Próba ta odniosła bardzo pozytywne skutki, przez jakiś czas istniała istna wojna fortowa! Lecz od ponad dwóch miesięcy frekwencja spada. Chciałem dodać, że nawet inicjatorzy całego procesu zaprzestali już chodzić, a niektórzy już zostali usunięci z gry (niestety) ... Obawiamy się, że w wakacje całkowicie może zniknąć zjawisko w miarę wyrównanych bitw fortowych. Większość graczy na serwerze to tzw. "jagodziarze" i skupiają się na zarobku i wymianie pieniędzy. Światowy targ powoli wymiera (tydzień temu zero ruchu). Z pojedynkami również jest problem, ponieważ osoby z poziomem 450 mają dosłownie tylko kilku przeciwników do wyzwania na pojedynek. Dlatego (i myślę, że mogę mówić w imieniu przeważającej liczby osób serwera) zadaję to wielokrotnie powtarzane w poprzednich postach (nawet mam czelność je pogrubić) - kiedy będzie możliwość wyemigrowania z tego świata na inne, gdzie jest większy ruch? Pragnąłbym, aby wypowiedziała się w tym temacie administracja, by społeczność Iroquois dowiedziała się na czym wszyscy stoimy. Za odpowiedź z góry dziękuje. :)

15. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    28
    Administracja, czyli nasze TWT, raczej nie ma pojęcia o ewentualnej migracji. To zarząd IG wychodzi z tym wnioskiem. Dla mnie sprawa jest następująca: widocznie ludzie IG od cyferek widzą, że takie wymarłe światy nie są możliwe do zamknięcia, gdyż dalej przynoszą zysk. Ludzie bryłkują na eventach, by mieć bronie z lotek na migrację, której nie będzie, bo ludzie bryłkują na eventach. Takie dziwne koło.

viksonZ lubi to.
  16. wariata17

wariata17 Zespół The West

Docenione treści:
    23
    W kwietniu odbyło się spotkanie na TeamSpeak'u graczy z TWT. Został na nim poruszony m.in. temat migracji. Co zostało powiedziane?
    Decyzja o tym, czy z danego świata zostanie uruchomiona migracja należy do IG. My jako team możemy jedynie przekazywać Wasze prośby do CM, CM przekazuje je wyżej, ale ostateczną decyzje podejmuje IG. Na pozytywne rozpatrzenie takiego wniosku ma wpływ wiele czynników m.in. ilość i aktywność graczy na serwerze, wydane bryłki itd. Jeśli nie ma migracji, to znaczy, że dany świat przynosi na tyle duże zyski, że nie ma potrzeby jej uruchamiać.

Ja sama mam konto na iro, wiem jak tam sytuacja wygląda i też bym najchętniej wyemigrowała, ale póki świat przynosi zysk, to nic z tego. Błędne koło, jak trafnie ujął qoqoq03 w komentarzu wyżej.

17. boski60011

boski60011

Docenione treści:
    16
    to ile trzeba dać na tace inno żeby uruchomili migracje z iro i dako ?
    graczy na sw1 do fortów potrzeba
    nich sie sw1 kręci aaa co
    10 bym zmigrował dla fortów na sw1

ReFresh04 lubi to.
  18. Ponicz

Ponicz Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Ja w sumie tego nie rozumiem dlaczego nie można przyłączyć np ludzi z iro do dakoty .Wtedy jeden serwer odżyje,przecież im więcej ludzi tym większa rywalizacja ,im większa rywalizacja tym więcej wydanych bryłek i większa aktywność. Same plusy :D

19. themasterofdisaster

themasterofdisaster

Docenione treści:
    1
    będzie ta migracja, czy mam próbować wrócić do TW za kolejne kilka miesięcy?

20. L.Blue

L.Blue

Docenione treści:
    0
    Mam pytanie. Ale do bezpośrednio do Etriel, czy w imieniu graczy z serwera... mogłaby przedstawić prośbę o możliwość migracji z tego świata? Z dnia na dzień tylko się wykańczamy... to juz koniec tego serwera....