Sytuacja na świecie...

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Zdziwiony

Witajcie
jestem początkujący, ale czegoś nie rozumie.
Świat ruszył o 14-tej. Cały czas pracuje i mam prawie drugi poziom. Jakim sposobem są gracze, którzy maja już czwarty poziom?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też nie mam premium - 5 lvl.
Prawda - GŁÓWNIE liczą się umiejętności, ale premium Bardzo pomaga.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Premium to ogromne ułatwienie, ale pierwsze etapy gry są banalnie proste gdy ma się trochę wprawy. Mam 5 poziom.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale dużo też zależy od szczęścia ja naprzyklad na s3 mialem tyle szczescia ze wszystko znajdowalem chociazby flage znalazlem w 30 minut gdzie ma 2 %
a naprzyklad na s4 mam takiego pecha ze plakatow nie moglem znalezc przez okolo 5 godzin troche ponad ;]
a wiec szczescie tez potrzebne.
Zycze powodzenia jak ktos zakladac miasto chce moge przylaczyc sie ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nio miast z hotelami jest 4 (przynajmniej u mnie tak widac), po prawej stronie 4 ostanie kwadraty na minimapie:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co do z 2 na 4 to przechodzi sie praktycznie w 15 min:p (bez premium)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To może jakaś wskazówka by się WAM przez przypadek, zupełnie niechcący wyrwała dla cieniasów;)

Pograj na tym świecie..jeśli zrobisz jakieś błędy to staraj się na następnym świecie ich nie robić..Tak się najlepiej nauczyć :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim skromnym zdaniem Premium powinni usunąć !! :rolleyes:

No ale z 2 strony takie gry w ogóle by nie powstały ;] ...
...bo skąd kasa na serwer :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, premium usuną wtedy gdy usuną grę. Może jeszcze niech płacą z własnej kieszeni za grę i niech się to im nie opłaca? xd

@topic
Ja wbiłem 4, prawie 5 poziom bez premium, ale teraz załatwiłem od kumpli premium więc postaram się wbić wyżej : )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem krótko i zwięźle
Gracz dobry to gracz ,który potrafi być w TOP 10 bez premium
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Może, ale premium to za duże ułatwienie :rolleyes: Utrzymywałem się długi czas w czołówce, teraz mam problem ze znalezieniem piórka i już jestem na 262 miejscu :eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja gram bez premium i mam zawsze miedzy 15 a 45 miejscu ... obecnie mam 24 miejsce...
 

DeletedUser

Gość
Gość
miasteczek już torche mamy :)
walnałem dzis 14 lev i byłem juz przygotowany na zadania z 14 lev :) jak je wykonałem, wszystkie na raz, od razu wskoczyłem na 15 :D normalnie tak mnie zdziwko chwyciło ze aż zatkało :D i jestem w top 3 :)
grałem na wszystkich serwerach i na każdym inną postacia :) teraz jade Żołnierzem :) ciekawa postac :) i chyba w końcu po przeanalizowaniu strategi (około godzine siedziałem) uważam ze wybrałem nie najgorzej :)

Pozdrawiam krzykaczy którzy twierdza ze bez premium są w stanie utrzymać sie w top 10 :D co niektórzy w top 2 :D:D powodzenia przy rozwijającej sie grze :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się waham między żołnierz / zawadiaka / poszukiwacz. Doradźcie coś ;p.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tzn. mam Ci doradzić, co mi by się podobało, czy co by się podobało Tobie? Bo co by się podobało Tobie, to mogę mówić, jak wyjmę szklaną kulę, ale wtedy ta usługa jest płatna.
 
Do góry