Sytuacja na świecie...

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
szczegolnie, ze w Norce 2 RELATYWNIE niezle sie trzymalismy;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przyznaję... jakiegoś grilla sobie tam urządzili pod GN;] Wpasowaliście się z tą feralną akcją bo akurat nie było mnie rzez weekend i wróciłem wczoraj wieczorem. Na głowie bym stanął żeby pokrzyżować Wam plany;]

Ps. mam nadzieję że Evangelion, skoro nadal jest IXI to wie już o umowie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
z Fortu GN było daleko w sumie wszędzie..a jakieś 3h przed bitwą było 28 zapisanych ...nie wiedziałem że tyle wiary dojdzie...dlatego sam uciekłem..i tylko do Syndykatu zdążyłem...,ale Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem... trzeba grać dalej..;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to ładnie :) Podbić 2 duże forty to nielada wyzwanie :) Niestety Nam się to udało ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Ale jak to było zorganizowane... autobusy jakieś po podstawiali czy co?"

No muszę przyznać że wczoraj zrobiliście wrażenie. Gratuluje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To z pierwszej części Killera, jeśli dobrze pamiętam dotyczyło masowej ucieczki z więzienia, dawno nie oglądałem, ale ten cytat pamiętam. Chyba Marek Kondrat wypowiadał tą kwestię.
 

DeletedUser

Gość
Gość
- Wiem! Piotrków! Tam jest Staszek Alcatraz! Tak jest, Staszek! Nie, nie... Gdyby Pani przyszła dwa tygodnie temu, to taa.
- Aaa to tam, gdzie była ta ucieczka, tak?
- No własnieee... 600 chłopa poszłooo w Polskę. Jak to było zorganizowane?! Autobusy jakieś po podstawiali, czy co? No i Staszek osiwiał, jak gołąb...


===============

można by kiedys wykombinowac jakas mega akcje na s5, w ktorej wiezloby udzial z 600 osob. 2 duze i 1 maly fort i jazda;) Wszystko na max i jest zabawa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładni o ten fragment mi chodziło, a dalej była jej odpowiedź coś w stylu:
- Aaa, siwy to niee...
:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Autobusy...to Ty nic nie wiesz..? Ja opłaciłem Samolot pasażerski ;) i to nie jeden ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak chcesz..ale wschód będzie bardziej rozluźniony ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzisz? Przez te twoje samoloty mniej wiary było pod fortami. Nie każdy lubi latać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się od razu tłumaczę..że nic o walkach nie wiedziałem..i mogę jedynie przeprosić i zapewnić że nikt z Gildii nie pójdzie na któryś z tych ataków :
Września Fort III
Punkty: 19500
Bitwa o fort: jutro o godzinie 20:43
i
Września Fort
Punkty: 15400
Bitwa o fort: jutro o godzinie 20:58
Jeszcze raz mówię że kompletnie nic o nich nie wiedziałem..
 

DeletedUser

Gość
Gość
GN nie pójdzie, inni też nie pójdą, ale duża część obrony na pewno się zjawi. Gratulacje poważnego złamania umowy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że odpisałeś rano..więc chyba zauważyłeś że w takim bądź razie Wy też złamaliście..
 
Do góry