Sytuacja na świecie...

  • Rozpoczynający wątek 100Procent
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6281

Gość
Gość
ExiledDiclonius masz racje nie pomyslalem o tym <zal> Pewnie wszyscy zawadiacy i zolnierze o tym nie mysleli. To normalne ze atakujac trzeb spodziewac sie odwetu. Jezeli bym zaatakowal silniejszego od siebie np. zawadiake i wygral to co nie bylo by odwety od kolegow z jego miasta ? Tylko budowniczy sa pod ochrona ?

Duchv3 dlaczego atakowanie budowniczych jest nie fair ? Wkoncu tworcy tej gry taka opcje dali wiec jest to czescia tej gry i uwazam ze jest to jak najbardziej wporzadku.

ps. Ludzie przeciez ja nie gram na kodach dajcie spokoj.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I mamy pierwszego który osiągnął 8 lvl xD Duchv3 czemu nie Ty?? :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Anzelm zazwyczaj to jest tak, iż jak zaatakujesz budowniczego to możesz się spodziewać odwetu nawet za 1 atak. Za atak na np. żołnierza nikt ciebie nie będzie ścigał, chyba ze będziesz atakować ciągle cały czas daną osobę to wtedy też możesz się spodziewać odwetu. W końcu to jest normalne, iż gracze atakują się na wzajem więc żadna inna postać nie bierze pojedynczych ataków zbytnio do siebie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rozumiem was...To po co budowniczy ma wogóle opcje pojedynków? Nikt wam nie każe ładować wszystkiego w budowanie...Gra bez emocji to nie gra ;D
 

DeletedUser6281

Gość
Gość
Ja i tak bede atakowal osoby ktore beda mialy kase i na ktorych bedzie duzo expa. To normalne. W kazdej grze sa farmy. Jezeli osoby z twojego miasta beda mialy kase to je bede atakowal bez wzgledu na to czy bedzie odwet czy nie. Licze sie z tym. Na tym polega gra i cala zabawa.
 

DeletedUser6281

Gość
Gość
Ktos moglby powiedziec ze gra na premium jest nie fair bo mozna lepsze produkty znalez wiecej kasy i mozna dluzej pracowac. Skoro gracie na innych serwerach jako pojedynkowicze a teraz na s6 jako budowniczy to niestety wy staniecie sie traz zwierzyna :D

ps. nie jeczcie wiecej z tego powodu bo na swiecie 5 tez jestem budowniczym i wiem co to znaczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadzam się ;) A tobie Duch już obiecuje że cię odwiedzę ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra panowie, przydałoby się przywrócić ład i porządek. To nie jest temat o farmie na punkach z budowlanki, lecz o ogólnej sytuacji na świecie. Podsumowując Anzelm i tak będzie atakował kogo chce i ma do tego prawo, każdy wybiera swoją drogę i nikt mu tego nie zabroni, a co najwyżej uprzykrzy życie. większość uważa to za postawę wręcz noobską, ale jakby nie patrzeć on też ma poniekąd rację pokazując nam, iż atakowanie budowniczych a gra na premium wcale dużo się nie różnią. Mam nadzieję, iż zakończymy w ten sposób tą bezsensowną dyskusję i wrócimy na początkowy tor tematu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadzam się ;) Zresztą jeszcze nie ma nawet 1 boba i 1 żołnierza ;) Pogadamy jak powstaną pierwsze miasta i gra się rozwinie ;) A jak dodajecie punkty? Idziecie głównie w jedno czy postać będzie wszechstronna?
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Ja ci radzę - jedź w Oznaczanie bydła - 25 % expa...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Planuje ktoś zacząć stawiać dziś miasto? A może ktoś już buduje?
 

DeletedUser2832

Gość
Gość
Opłaca się ładować wszystko w chowanie się? Na razie tak robię, azteckiego złota mi się zachciało... :)
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Bo ja bob i już wszyscy na mnie? I tak najwyzej będę miał cały czas 48h więc chociaż wtedy będę miał spokój :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bo ja bob i już wszyscy na mnie? I tak najwyzej będę miał cały czas 48h więc chociaż wtedy będę miał spokój :D

hehe ja ci nie grożę tylko oferuje pomoc do miasta :D
a co do bobów to nie atakuje ich :)
to są budowniczy i mają o wiele mniejsze szczęście aby wygrać:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zmieniam taktyke ;P Do ok 15 lvl nie idę do miasta ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up

jak ty masz w sygnaturce poziom 6 a pojedynków 7 jak jeszcze nie ma ani jednego miasta a co dopiero grabarza?
 

DeletedUser

Gość
Gość
To opóźnienia ;P Mam poziom 7 i poziom pojedynków 7 ;) A kto już buduje miasteczko? Jak myślicie będzie dzisiaj pierwsze miasto?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale teraz już będzie z górki, jak jeden ma 10 to reszta za nim będzie gonić na upadłego. ;-)
 
Do góry