Sytuacja na 11 świecie

  • Rozpoczynający wątek Rycerz Kuba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
specjalnie z tego powodu żeby założyłem konto na forum żeby kałszi zapodawał więcej sucharów. W przeciwieństwie do niego ja posiadam poczucie humoru, a nie jak on udaje że go ma::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ja też muszę dorzucić 2 grosze tutaj ::P:

A nie tak na serio to od nowa zaczyna mnie to bawić :D Jak czytam tutaj i na tw forum to czasami nie wiem czy śmiać się czy płakać. Śmiać się z idiotyzmów, czy płakać z idiotyzmów nie których graczy. Tak trzymać panowie :D

Hmmm... zacznijmy od tego, że nie zdradziliśmy Vet/Zb... No chyba, że ja dziwnie pojmuję to słowo. Bo z tego co wiem zdrada była by gdybyśmy odeszli od SW aby "bawić się" z Tęczakami albo DC... Nic takiego się nie stało. Nawet powiem myślę więcej, my chcieliśmy się dalej "bawić", może nie całkowicie ze Zbójami, jednak skoro Vetarani są z wami w sojuszu to też byśmy się z wami 'bawili". Jednak Cauchy oraz 0ndra w swojej nie skończonym umyśle nie przyjęli do wiadomości aby napisać czy to może był przypadek czy celowe działanie i czy zrywamy sojusz. Nie wpadliście na to... Od razu chcieliście wojny i "swoich" fortów. Weźcie se te forty... Nam do "zabawy" nie są one potrzebne... Wy już zrobiliście się tak pyszni że MUSICIE je mieć...

I proszę was nie wypierajcie się tego bo to (niestety) prawda...

I gratuluje popierania Mario ;) cóż nie byliście w sojuszu z nim więc nie wiecie jak to jest... Niech Maryśka odbuduje SW i miejcie 200 osób od nich...

... Ale to wszystko co się stało to jest tylko i wyłącznie jego sprawka. bez niego jest teraz piękne życie... I niech tak zostanie...

Powodzenia ViZ, aby coś u was ruszyło... Nie fortowo... Z patrzeniem na te forty...

PS.Epopei nie piszę... :D
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
tak Panie E.M.E...
najlepiej jest się poddać po kilku porażkach i stwierdzić że Cauchy z 0ndrą zniszczyli s11...

jakoś dominacja NAB wraz z LC/BW/C nie przeszkadzała ci za bardzo....

a ja powiem ci dlaczego wypisujesz takie bzdury jednocześnie obrażając wszystkich w koło... dlatego że ty już na s11 nie masz już czego szukać..właśnie takim zachowaniem jakim popisałeś się we wcześniejszym poście....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23283

Gość
Gość
Niedawno upominałeś inną osobę za brak wiedzy o świecie . W takim razie powiedz mi po pierwsze kiedy NAB miało sojusz z C? Po drugie kiedy ten sojusz dominował w takim stopniu jak wy teraz?
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
oj nie przesadzaj, że aż tak dominujemy.... przecież codziennie tracimy przynajmniej jeden fort więc oceniasz nas zbyt na wyrost.....

a odnośnie dominacji ... naprawdę nie pamiętasz czasów kiedy to NAB z T i własnie z LV lało wszystkich jak chciało?
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Nigdy nie mieliśmy tylu fortów co wy teraz. A wy tracicie teraz forty właśnie przez swoją dumę i chęć pokazania słabszym że są słabsi mimo że ci słabsi wiedzą że są słabsi:D zauważ jedno jeszcze jakieś półtora miesiąca temu byliście w stanie obronić się zarówno przed nami jak i przed DC. W tym momencie odpuszczacie walki z DC za które mielibyście z pewnością więcej expa skrzynek czy na czym tam wam zależy, broniąc się przed jak to 0ndra nazwał najsłabszym sojuszem s11:D
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
ZIMApl: przecież liczba fortów nie odzwierciedla faktycznej siły danego sojuszu... chyba nie chce powiedzieć że sojusz I który ma więcej fortów niż T jest od niego lepszy!?

a co do walk przeciw DC to też się mylisz..przecież prawie codziennie stawiamy się na jednym z ataków DC...
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
ڪ DCڪ Dama Pik 2 sty, 12 21:56 NO NAME 31 50 ڪDCڪ Ace of Hearts

Nocka 2 sty, 12 20:39 NO NAME 32 22 ڪDCڪ Ace of Spades

ڪDCڪ GummyBear 30 gru, 11 21:30 Garnizon Holywell 1 50 ڪDCڪ Ace of Spades

Ostatnie 3 bitwy przeciwko DC:p I zauważ jeszcze jedno praktycznie każdy NASZ atak spotyka się z kontrą z waszej strony. A kiedy wy zaatakowaliście DC? Odbierają wam forty za darmo ale co tam najważniejsze żeby na forum pokrzyczeć jak to Tęcza przeszkadza wam w walkach:D

A co do I. Przecież tak jak to pisał 0ndra jesteśmy najsłabsi i nawet SW (czyli chyba w zasadzie teraz I) by nas pokonało.
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
tzn ze wypowiadacie nam forty i liczycie na to że nie będziemy ich bronić?

a co do wczorajszego dnia .... czekaliśmy na DC na forcie Nocka... niestety DC wolało iść po fort za darmo i wysłać do nas kilku ludzi wspomaganych przez I...

a skoro Wy zapewniliście nam rozrywkę to poszliśmy na bitwę przeciwko Wam....


PS: "I" to nie "SW"...
i nie zapomnij dokleić bitwy o Średni Ogórek 31 gru, 11 12:15
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Nie wcale nie liczymy na to że nie przyjdziecie. Wręcz przeciwnie i my i wy mamy bitwy dzięki temu codziennie. DC siedzi sobie w pustych fortach i tyle:D

Wklejałem wasze bitwy przeciwko DC wiec nie rozumiem co ma nasza bitwa z tym wspólnego. A co do tego gdzie czekaliście no to już nie rób z siebie za przeproszeniem głupka:D bo widać było już w południe jak będą wyglądały bitwy:D
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
może i w południe było widać..ale bitwy to się planuje wieczorem a nie w południe....
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co do wczorajszego dnia .... czekaliśmy na DC na forcie Nocka... niestety DC wolało iść po fort za darmo i wysłać do nas kilku ludzi wspomaganych przez I...
life is brutal and full of zasadzkas :I:
czasem byś mógł sięgnąć dalej wyżej ponad swoją pyszność i się zwyczajnie spytać czy te 2 wypowiedziane bitwy są celowo czy też gdzieś zaszła pomyłka :eek:kul:
a te pare osób z DC to był offki, które nie wykonały rozkazu o_O
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ciach, masa OT.

Każdy post poniżej mojego, będący OT (nie na temat), wygrywa piękną noworoczną karteczkę (ostrzeżenie na forum)
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
no proszę jak się wszyscy przestraszyli karteczki... ale nie o tym chciałem...


czy tylko ja widzę nowy podział sił na s11... ??? jeden duży fort a obozów w nim prawie więcej niż miejsc ... :gwizd:

Zima: a nas nie zaprosili...:eek:j:
 
nie miałem jak to nie pisałem:p

No Koszi jak wczoraj gadaliśmy była w końcu bitka :)
I jak wiele osób spamowało mi podczas walki - tak to ja dowodziłem

Jeszcze do formy mi daleko ale potrenujemy i bedzie gites:)

Jeszcze Ci te forciki odbierzemy:p
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
znowu jakieś dziwne rzeczy na s11. :huh:
DC walczy wspólnie z ZMP.... Zima bez miasta....
Czyżby te dwa fakty miały ze sobą coś wspólnego? :gwizd:
 
Status
Zamknięty.
Do góry