Sytuacja na 11 świecie

  • Rozpoczynający wątek Rycerz Kuba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nowy podział sił, zobaczymy czy coś wniesie :gwizd:

A ja się ciesze z powrotów starych graczy na s11 :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciebie omineło i mnie też bo mimo że nie udzielam się fortowo to grzeczne ptaszki donosza mi co ważniejsze info ze świata :D i z tego co wiem DC i ZMP nie ma nic z sojuszu chyba że moje ptaszki mnie okłamują :D


:gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
odnośnie podziału sił to EmE masz rację...zrobiło się to co swego czasu na s6 gdzie zostala jedna silna grupa do ktorej przechodzili wszyscy i przeciwko ktorej walczyli pozostali nieliczni...na świecie zostali teraz wytrwali fortowcy wierzący w cuda a pozostali są zbieraczami jagódek i robią zadania, rzemiosło, osiągnięcia itp. walki gdzie po obu stronach na dużym forcie było łącznie 240 online juz nie wrócą
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
a wiecie co jest najlepsze w s11?..że najwięcej do powiedzenia o sytuacji na świecie mają ci co nie grają w ogóle... ::DD:::DD:::DD:
... i od roku gadają że s11 nie istnieje, że umarł i że nigdy nie było gorzej niż teraz.... :nie::nie::nie:


a tymczasem właśnie te osoby śledzą losy świata i komentują bardziej niż niejeden aktywny gracz... czyżby wam było szkoda że to bez was ktoś się świetnie bawi ? :gwizd:
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Zima bez miasta - racjonalne podejście jeśli już nic na tym świecie nie można zrobić, daje na luz, jak ja dużo wcześniej,
- świat gdzie ostatnio pękła liczba 5 tys graczy i jest już dużo mniej zaczyna gonić w liczbie światy 3-9 (3-4 tys)
a świat s10 staje się dużo lepszym ze starych dzięki równemu podziałowi sił, czego na s11 nie widać a walka dawida z goliatem to mit,
- może komuś pasują walki sensowne tylko na małych fortach VZ - DC, ale to jest tylko pamiątka po świetności s11 w fortach, o której trzeba zapomnieć i nie liczyłbym na nowy podział sił jeśli stary podział idzie jak walec i niszczy graczy którzy wymiękają z s11 a za tym świat s11
- życzę Wam super walk na małych fortach, ale śmieszne są twierdzenia o nowym podziale, którego nie ma, a nierównowaga dalej trwa, w sferze marzeń jest równowaga.:I:


No s10 ładnie żyje, jeden z najlepszych światów fortowych obok BF, mam na myśli fajnie bitwy, sporo koksów i Onlinów. Siły są wyrównane choć szkoda że zostały 2 najsilniejsze koalicje tylko które są wstanie walczyć na dużych fortach reszta to na maluchach się bawi.Każdy swiat kiedyś upadnie,tylko dziękować twórcom za 17 światów :p

PS Wczoraj na s10 pękła magiczna liczba 1 mln hp w ataku na duży fort.
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
E.m.E: przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisałem i pokaz mi gdzie jest napisane że jesteś nieaktywny...wręcz przeciwnie.... najwięcej się mądrzysz o bitwach fortowych... nie biorąc w nich udziału... i na pewno się nie mylisz :)

i popraw te literówki bo trzeba się domyślać co pod wpływem złości chciałeś napisać...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Eme no ba :p w końcu jak nie latasz na forty wieczorami to nie jesteś aktywnym graczem, zapomniałeś że jedyną formą aktywności jest bitwa fortowa::DD: żeby Cię widać było i głośno słychać w cudzysłowie :) no ale nie chodziło przecież o Cb tylko o tych nieaktywnych którzy się wypowiadają czyli nie wiem o kogo tak naprawdę :D
a z opiniami Koszi że wypowiadają się ludzie co w OGÓLE nie grają to bym polemizowała to że Twoje znaczenie słowa grać jest odmienne z moim nie znaczy że nie GRAM WCALE :eek:kul:

a tak btw nie szkoda mi że dla was świetną zabawą są forty nie przypominam sobie żebym mówiła ja czy Eme że się świetnie nie bawimy (no przynajmniej ja nie wiem jak Eme :D) na swój własny sposób z ludzmi którzy patrzą na tę grę tak jak ja :D a to że śledze to forum i wypowiadam się swoim zdaniem z którym nikt się zgadzać nie musi to już inna sprawa....


hmm zakaz jakiś na wypowiedzi...niezgodne z ACTA??:p
no i mam swoich "informatorów" co świadczy o tym że świat 11 nie jest mi obojętny i szkoda to mi jest tego że bitew fortowych takich jak kiedyś to już nie będzie :p


bądź co bądź chociaż na forum jest jak kiedyś aż iskrzy :D

no i P.S. żeby nie było że piszę w złości...ja się nie złoszczę bo "złość piękności szkodzi no i lekarz mi zabronił " :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24766

Gość
Gość
a gdzie napisałem że nie możesz się wypowiadać?...:gwizd:

ja tylko pokazałem że najwięcej o fortach wiedzą ci co na nie nie chodzą...
ale chyba każdy widzi to co chce zobaczyć......
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie napisałeś wprost fakt :p

a co do wypowiadania się o fortach bo na nie nie chodzę...ups :ind: ale inni chodzą i w rozmowach z nimi padają takie stwierdzenia jak napisałam...może to ich odczucia które mnie się wydają prawdziwe bo nie tak dawno byłam na bitwie i jakoś pff też uważam że to nie to samo

kiedyś dobre bitwy...nie dobre złe słowo... świetnie bitwy były niemal codziennie powiedz mi że dziś, wczoraj, przed...i przed przed wczoraj była dobra bitwa z której czerpałeś tyle samo radości co kiedyś to już milczę i stwierdzę z całą pokorą jaką tylko jestem w stanie z siebie wykrzesać że TAK masz rację nasz świat ma się świetnie i z dnia na dzień będzie coraz lepiej :D i wrócę na forty które tak lubiłam :gwizd:
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
już wcześniej napisałem że ja się świetnie bawię...


a co do sytuacji na fortach... własnie tu jest różnica w podejściu...
co niektórzy tak nie mogą znieść faktu porażki że szukają winy w tym że przeciwnik jest za mocny?...

czy wam naprawdę ktoś broni się wzmacniać?.. doszło do Was I/SW/H...osób poza sojuszem miast zbójeckich i Vet jest o wiele więcej niż w sojuszu.. więc zadajcie SOBIE pytanie : co jest przyczyną że nie potraficie wygrać?
najlepiej stwierdzić że ktoś jest za mocny...
czyli co?... według Was my powinniśmy się rozejść żebyście Wy mogli wygrywać???
 

DeletedUser

Gość
Gość
już wcześniej napisałem że ja się świetnie bawię...


a co do sytuacji na fortach... własnie tu jest różnica w podejściu...
co niektórzy tak nie mogą znieść faktu porażki że szukają winy w tym że przeciwnik jest za mocny?...

czy wam naprawdę ktoś broni się wzmacniać?.. doszło do Was I/SW/H...osób poza sojuszem miast zbójeckich i Vet jest o wiele więcej niż w sojuszu.. więc zadajcie SOBIE pytanie : co jest przyczyną że nie potraficie wygrać?
najlepiej stwierdzić że ktoś jest za mocny...
czyli co?... według Was my powinniśmy się rozejść żebyście Wy mogli wygrywać???



porażki...dobrze bawiłam się i wtedy gdy były porażki ale ludzie byli inni potrafili się śmiać nie obrażając się nawzajem dziś jest ważny tylko podział na GORSZYCH i LEPSZYCH

co do licznego użycia WAM, ZADAĆ SOBIE PYTANIE, UMACNIAĆ SIĘ, że WY macie się rozejść ŻEBYŚMY MY mogli wygrywać itp że potrafimy czy też nie potrafimy wygrać to już chyba część nie do mnie bo jak sam zauważyłeś nie chodzę JUŻ na forty i to nie z powodów że był ktoś słaby zawsze ktoś jest słabszy na tym polega istota równowagi w przyrodzie...po prostu dla niektórych prowokowanych ludzi różnymi tekstami typu jesteście gorsi itp. forty, ha pe :p stały się tak ważne że przesłoniły istotę gry którą jest zabawa i relaks a nie chora rywalizacja za wszelką cenę.


Dziękuje miłego wieczoru życzę i to by było na dziś tyle moich wypracowań i wymądrzania się tokiem myślenia Kasiowym dla mnie racjonalnym wysłanym z Kolorowych Kredek :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szczęśliwa rodzina NN i V wygrała. :I:
Czy jakaś koalicja zamierza jeszcze atakować duże forty? Czy ostatnio padł im jakiś średni?
Aha i najważniejsze, czy prowadzą jakiś nabór? Dobrze zapisać się do zwycięzców.
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
To wy cały czas piszecie że chcecie mieć dobre duże bitwy tylko nie macie z kim

a mógłbyś przypomnieć kiedy ktokolwiek od nas napisał na forum że chce mieć duże bitwy?... masz urojenia czy najzwyczajniej na świecie kłamiesz?

Cały czas nie dociera do ciebie, że osobą która jest wiecznie niezadowolona to Ty?!

Jeśli satysfakcjonuje Was walka 10-15 rund no cóż każdy ma swoje fanaberie

nie licząc fejków - Kolejne kłamstwo??...:gwizd:

Ja i tak się cieszę bo cząstka ich zwyciestw to super wojownicy z Las Vegas którzy wybitnie teraz wspomagają Veteranów i im kibicuje

Obrażasz ich tak samo jak każdego mieszkańca miast Vet. Zastanów się lepiej dlaczego nie są już w mieście w którym jesteś ty. :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Eme a ja powiem tak daj sobie spokój z tymi słownymi sprzeczkami/potyczkami itp. przypomina to przedszkole gdzie gromadka dzieci tupiąc nogami i krzycząc chce udowodnić swoje rację i żadne nie przekona drugiego o słuszności swoich poglądów, zachowam się jak Pani przedszkolanka i powiem "chłopcy do konta marsz albo się pogodzić " i wiem że zgody nie bedzie bo jeden ma urojenia a drugi przypomina mi w zachowaniu pewną postać ze Świata 11 której już nie ma :p


i proszę na mnie nie naskakiwać za zwroty o Pani przedszkolance itp.

P.S. Onufry nie bij :huh:
 

DeletedUser27057

Gość
Gość
Kasiu przecież winter jeszcze gra na s11 :p pif paf no nie tak aktywnie ale gra :D
 

DeletedUser27057

Gość
Gość
Co tam Kasiu słychać dawno Cie nie widziałem :p chyba 5 min temu :) ale już tęsknie :D :D :D


Co sądzisz o sytuacji na s11 ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm...Grześku to nie temat na takie dyskusje :) nie wiem gdzie to było ale Onufry napisał że w tym temacie tylko o sytuacji na s 11 ma być mowa a jak nie to będzie bił :D:Dpif paf
więc skup się na sytuacji na naszym świecie np podział sił fortowych, podział pojedynkowiczów itp :D


moje zdanie masz wyżej w tej dyskusji Eme, Koszi, Kasia itp. także świat 11 jak widać jeszcze jest i posiada jeszcze prawie 5tys graczy plus minus bo dzis nie zwrociłam uwagi przy zalogowaniu :D no i są rózne sojusze które znasz :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27057

Gość
Gość
Nie wiem czy jestem na tyle aktywnym graczem żebym mógł się wypowiadać na temat tej sytuacji :)

No ale tak po za tym to ten świat umarł jak dla mnie :) została tylko 1 silna koalicja której próbuje zagrozić dc i tęcza ale im to nie wychodzi :p co tu więcej pisać nie mam już tej radości z gry co kiedyś ;( a szkoda bo było fajnie za czasów NOWYCH :D :D :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry