szukanie zleceniodawcy - Thomas

  • Rozpoczynający wątek Nunki
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ten zleceniodawca jest porozrzucany po 4 skrajnych częściach planszy, byłem na razie w jednym miejscu, nie znalazłem i dlatego mam pytanie.

Czy on może przejść z jednego miejsca na inne? Tak że nawet przy odwiedzeniu 4 miejsc nie będzie go ponieważ w międzyczasie wróci do innej lokacji?

Pytam ponieważ może nie warto wyruszać w długą podróż do innych punktów tylko poczekać kilka godzin/dni na to jak wróci do lokacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
on znajduje się w każdym sektorze :)

Może go nie widzisz bo nie zrobileś jeszcze zadania :) by go odkryć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
nie kazdy zleceniodawca jest w kazdym sektorze ;)

a co do pytania: na 98% nie zmienia swojej pozycji
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie jak nie wiecie to nie piszcie!!!
Chodzi mi o zleceniodawcę THOMAS

CYTAT
Mój brat Thomas mógłby to zrobić. Nie wiem jednak gdzie on jest. On nie ma zwyczaju by pozostawać w jednym miejscu na dłużej. Czasem jest na zachodzie z moją Matką, a czasem zostaje ze swoimi przyjaciółmi na północy. Może też być na południu u swojej kobiety albo gdy chce się zrelaksować ogląda na wschodzie stare żaglowce przybywające ze starego świata. Dołączę do Ciebie jeśli go znajdziesz.

Wskazówka: Thomasa można znaleźć w jednym z czterech miejsc. Odwiedzaj te miejsca, aż go nie znajdziesz. Tych miejsc nie znajdziesz w każdym sektorze, musisz poszukać na całym świecie.

Zaznaczyłem nieścisłe elementy tej wskazówki, przez co zadałem to pytanie.

Ps @ Lwica2 przeczytałaś to co napisałem? Napisałem że byłem w jednym miejscu tzn że misję mam aktywną.

Jest napisane "odwiedzaj" a nie odwiedź tzn że można w nieskończoność się za nim ganiać albo siedzieć na tyłku i co jakiś czas zaglądać do jednej lokacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1759

Gość
Gość
Ja zasuwam do 3 lokalizacji bo w dwóch poprzednich go nie było.
Podejrzewam, ze niezależnie do której pójdziesz to i tak znajdziesz go w ostatniej ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam pytanie co do zwykłego zleceniodawcy.
Był w jednym miejscu przez dwa dni a dzisiaj zachodze i go już nie ma w tym miejscu.O co chodzi?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli wykonałeś już zadanie z nim związane to znika.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podzieli się ktoś czy znalazł Thomasa za pierwszym razem, drugim, czy trzecim itd?
 

DeletedUser1759

Gość
Gość
Ja, tak jak sądziłem, w czwartej lokalizacji :/
Proponuje się też wcześniej zaopatrzyć w precyzyjną procę i kucyka bo będą potrzebne jak już gościa znajdziesz :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się udało go znaleźć w pierwszej najbliższej lokalizacji uff...chyba jakiś fuks :D


P.s
Nunki sorki za wsześniejszego posta - nie doczytałam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Może w rzeczywistości jest tylko w jednym miejscu, albo w jednym miejscu w danym dniu?
Lwico, napisz gdzie go znalazłaś :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam problem gdyz mam znalelsc 1 zleceniodawce i nie wiem gdzie on jest.Mogłby mi ktos powiedziec?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale ktory zlereceniodawca ? i pamietaj ze to zadanie wczesniej musisz zamknac dopiero wtedy sie pojawi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawi mnie czy Thomas zawsze jest u przyjaciela.

Ktoś to jeszcze przechodził i wie?
 

DeletedUser1759

Gość
Gość
U mnie był na "dole" mapy , chyba u dziewczyny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I faktycznie trzeba mu kupić PREZYCYJNĄ procę i kucyka??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tak trzeba mu kupić bo inaczej nie zakończysz zadania :)
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
A to świnia z tego Thomasa. Przechodzi z miejsca na miejsce. Ja znalazłem ga za drugim razem u PRZYJACIÓŁKI. Poszedłem kupić procę i kucyka, wracam, a jego tam nie ma :/.

Dość wkurzająca ta misja.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do tej pory nikt nie odpowiedział na pytanie czy czekanie w jednej lokacji ma sens, czy jednak "zakodowane" jest podróżowanie do innych lokacji jako konieczny warunek aby go znaleść?

Pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry