szukanie zleceniodawcy - Thomas

  • Rozpoczynający wątek Nunki
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ale chyba odwiedzenie jakiejś likalizacji raz powoduje że nie może się on tam więcej pojawić?

W końcu po dotarciu przyjmujemy i kończymy zlecenie więc w tym samym miejscu gdzie go nie było raczej się nie pojawi...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tempest Powiem Ci jedno ja go znalazłam za pierwszym razem ale było to tak :)Nastawilam dojście i nastawilam w poblizu niego prace wyszłam z domu i jak wrucilam się okazalo byłam juz w pracy więc ja przerwałam i się wruciłam i on tam był moze go wczesniej tam nie bylo no trudno mi powiedzieć :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki za info, biora pod uwagę Twoją wypowiedź to jest szansa na pojawienie się gościa w danej lokalizacji po jakimś czasie..


Pozdrawiam!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale czy jest sens czekania x dni ? W tym czasie mógłbyś 4 razy oblecieć te wszystkie punkty... Pare h to potrwa ale go znajdziesz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Znalazłem go za pierwszym razem w południowej lokalizacji (u kobiety), teraz idę do fortu..

Pozdrawiam!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dojście: 20:57:56 aż ciary przechodzą jak się okaże ze on tylko tam jest :D

jak ktos go znajdzie niech pisze gdzie ina jakim serwerze gra
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czytając forum polskie i angielskie dochodzę do takich wniosków:

1. Koleś jest w różnej lokalizacji na różnych światach. Jeśli ktoś chce się pochwalić gdzie go znalazł - niech napisze na jakim serwerze i na jakim świecie.

2. Lokalizacja jest przypisana na stałe (ale: patrz punkt 3) - czyli jak masz szczęście to znajdziesz gościa za 1 razem. Nie musisz pójść do wszystkich 4 miejsc.

3. Jeśli nie masz precyzyjnej procy i konika - to nie wykonasz zadania, a jeśli wrócisz do sklepu żeby je kupić to wtedy Thomas zmieni lokalizację.

Sam jestem w trakcie wykonywania tego zadania, więc nie wiem dokładnie jak to jest, ale takie mam podejrzenia.

Ja na S4 na serwerze polskim szukam go najpierw na południu.

Powodzenia wszystkim! :)
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
No to ja powiem, że właśnie na S4 znalazłem go na południu (u kobiety). Na północy powiedzieli mi, że się z nim minąłem i, że poszedł właśnie na południe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli jest przypisany do jednej lokacji to na 3 świecie jest u kobiety.. Wot figlarz :)

Pozdrawiam!
 

DeletedUser247

Gość
Gość
jak czytam na większości serwerach jest u kobiety. więc tam się udajcie. na 1s tez tam jest
 

DeletedUser

Gość
Gość
tez znalazłem go u kobiety
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Też go znalazłem na południu, czyli można przyjąć że zawsze tam jest...

W tej chwili 28 żołnierzy u niego jest :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
również znalazłem go na południu, ale ktoś z piszących tutaj znalazł go na północy, a Lwica2 go tam znalazła. Na pewno nikt nie pisał by był na wschodzie lub zachodzie.
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
3. Jeśli nie masz precyzyjnej procy i konika - to nie wykonasz zadania, a jeśli wrócisz do sklepu żeby je kupić to wtedy Thomas zmieni lokalizację.

Właśnie, że nie. Miałem kucyka ale nie miałem prec. procy i poszedłem najpierw na wschód, potem na południe i go znalazłem. Po jakimś czasie kupiłem prec. procę i on był tam nadal.


Można przyjąć też koncepcję, że np. od godziny 1:01 do 10:00 jest na zachodzie, od 10:01 do 13:00 na północy, od 13:01 do 20:00 jest na wschodzie a od 20:01 do 0:59 jest na południu. Mogą być inne godziny, ale także może tak być.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A to świnia z tego Thomasa. Przechodzi z miejsca na miejsce. Ja znalazłem ga za drugim razem u PRZYJACIÓŁKI. Poszedłem kupić procę i kucyka, wracam, a jego tam nie ma :/.

Dość wkurzająca ta misja.

mam ten sam dylemat....ale byłem w każdej lokalizacji i mam juz epilogii, misje z kucykiem i prcą zamknełem nie bedac u thomasa, nie wiem jak bo wogole zapaliło mi sie to na szaro...i teraz nie moge zamknac misji od jednorekiego bo nie podobno nie spełiłem warunków zadania...co robić?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ok, ale ja znalazłem szuje za 4 razem i mam już epilogi wszedzie....a jednoreki nie chce mi zamknac misjii...znajdz thomasa...a pisze ze jest juz to załątwione...
 

DeletedUser

Gość
Gość
a 7 swiat - jest na wschodzie czy zachodzie ?...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czemu nie na południu?

Na s1 i na s4 był na południu...

Ja bym tam też sprawdził...
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak mam pujść do jednej z kilku lokalizacji żeby znaleśc zleceniodawce na s7
 
Status
Zamknięty.
Do góry