Thanksgiving Boots

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19235
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
W temacie kalendarz adwentowy, ktoś pisał, że pootwierał wszystkie. Wiadomo już, że za każde otwarcie dostawana jest bryłka węgla, posiada ich 24 oraz jest "poszukiwany" za niezłego golda!!! Jak sam Maria mówi", że jak otworzy przed czasem będzie miał nie tylko do czynienia z nią...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak to dostaje się węgiel, a może jak się to będzie prawidłowo otwierać będzie coś innego. Ja czekam do 1 XII i zaczynamy !
Dzień po dniu i po jednym okienku się otwierać będzie.
Trzeba czekać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy ktoś już zdobył na polskim the wescie sanie lub rudolfa lub szalik?? i czy ktoś może dać linka na temat questu na kapelusz
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy ktoś już zdobył na polskim the wescie sanie lub rudolfa lub szalik?? i czy ktoś może dać linka na temat questu na kapelusz

2hye5z.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
żeby dostać sanie trzeba pierw znaleźć szalik i renifera czy to bez różnicy,czy od razu można zdobyć sanie
 

DeletedUser

Gość
Gość
no nie :/ Próbuj może w Transporcie Amunicji

Transportowanie amunicji:
Szczęście $585 - 1757

PS
Jakby co mam założony cały dotychczasowy set świąteczny prócz kapelusza i sań, co daje mi +25% zwiększona szansa powodzenia(Jeżeli mam tam przedział wartości przedmiotu, które ze szczęściem mi wydropi to on już jest wyświetlany wraz z tymi 25%?
 

DeletedUser

Gość
Gość
sanie

witam wie ktoś może na czym polega znalezienie szalika sani i rudolfa ponieważ już kilka dni wykonuję prace i nic:&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry artykół, szkoda że nie ma całego kompletu w EQ pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na buty już nie.
A na szalik to możliwe. Rudolfa nie da się zdobyć, a sanie to niewiadomo kiedy będzie quest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry