Thanksgiving Boots

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19235
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
czy zauważyliście że w nocy i wieczorem szybciej wypadają produkty ?
Mi wczoraj przez cały dzień (26 godzin łącznie na 3 światach) nie wypadł żaden indyk a kiedy ustawiłem po 2 x 2 godziny na każdym gdzie wykonuje ta misje po 2 godzina wyleciały mi minimum 2 indyki a i na świecie 11 akurat o 23:54 wyleciały mi 2 indyki a o 1:54 znalazłem aż 3 indyki ! :eek:kul:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
czy zauważyliście że w nocy i wieczorem szybciej wypadają produkty ?
Mi wczoraj przez cały dzień (26 godzin łącznie na 3 światach) nie wypadł żaden indyk a kiedy ustawiłem po 2 x 2 godziny na każdym gdzie wykonuje ta misje po 2 godzina wyleciały mi minimum 2 indyki a i na świecie 11 akurat o 23:54 wyleciały mi 2 indyki a o 1:54 znalazłem aż 3 indyki ! :eek:kul:

Ja zauważyłem że podczas gdy pada deszcz ewentualnie jest spore zachmurzenie. Zbieg okoliczności, ot co ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z jednej strony "Super, że będzie można powtórzyć quest z kapeluszem", bo dwa lata temu poległem na poszukiwaniu skarbu, ale niestety i tak nadal nie umiem jeszcze poszukiwania skarbu, chyba że...;;)

EDIT:
JUPIŁAJEJ!!! Już umiem!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24071

Gość
Gość
a ja zauważyłem że lepsze produkty znajdujemy kiedy jesteśmy offine
a czasami inaczejo_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z jednej strony "Super, że będzie można powtórzyć quest z kapeluszem", bo dwa lata temu poległem na poszukiwaniu skarbu, ale niestety i tak nadal nie umiem jeszcze poszukiwania skarbu, chyba że...;;)

EDIT:
JUPIŁAJEJ!!! Już umiem!

Ja jestem bobem i też umiem.BOBOWIE GÓRĄ:I:
PS.Umiem korzystać z capsloka.::D:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Budowniczowie muszą umieć domy stawiać i tynk kłaść a nie 13-zgłoskowcem poematy pisać ^::P:

a tak na marginesie. czy co roku będzie trzeba powtarzać wszystkie poprzednie części zadań żeby dostać się do kolejnych?
np zakładając że za rok na święto dziękczynienia będzie coś nowego, trzeba będzie robić II poprzednie części?
 

DeletedUser

Gość
Gość
chyba nie będzie trzeba powtarzać, ewentualnie jeśli coś się zmieni w questach, a tak to będą po prostu dodatkowe questy:I:
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
pojawiły się już zadania na sanie, czy kapelusz?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja chce rudolfa zdobyć na razie ok. 30h zbierania agawy i nic ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poco marnujesz energie przecież jeszcze jest nieaktywne
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
To że na becie zadanie jest aktywne to norma tam zawsze ze kilka tygodni przed jest aktywne a u nas to pewnie po jakiejś aktualce czy cuś :)
Na pewno jak ktoś znajdzie będzie głośno na forum , a teraz radze nie marnować Pkt energii !
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
tyle tego naraz i mozna sie pogubic.
+ jeszcze nie dokonca rozwiazana sprawa z saniami reniferem i szalikiem
a gadanie idz sie pomódl nie pomaga ja mam medal zakonnika. i co podczas swiat 20x sie modliłem+zjechałem motywacja do 20%(eksploatacji kontynentów) i nic

hmpf Ja powiedziałem to dla żartów.... Ma się 13% na 30 minut zdobycia więc trzeba mieć szczęście,
 

DeletedUser

Gość
Gość
nA 12s szalik jest na targu wiec juz jest i jest do sprzedarzy jak ktos zdobedzie sanie albo rudolfa niech napisze mi na prv jak i ile mu to zajeło z gory dzieki
 

DeletedUser

Gość
Gość
mamy nowy przedmiot kalendarz adwentowy z zadania u marii. moze tu dostaniemy sanie i renifera jako prezent.albo cos innego fajnego. hehe chyba jestem pierwszym który go ma hehe:)
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
mamy nowy przedmiot kalendarz adwentowy z zadania u marii. moze tu dostaniemy sanie i renifera jako prezent.albo cos innego fajnego. hehe chyba jestem pierwszym który go ma hehe:)

Ja na becie jako pierwszy otworzyłem wszystkie drzwi przed czasem i powiem tak:nie warto lepiej czekać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zamierzam pootwierać zgodnie z czasem - może coś ciekawego się trafi:)

Niestety będzie trzeba sporo poczekać, aż dowiemy się co.
Wg. mnie co do dropienia przedmiotów to faktycznie częściej wpadają jak jesteśmy off - takie jest moje osobiste odczucie.pif paf

Muszę też pogratulować panom z IG - na prawdę bardzo się starają i wszystko świetnie wychodzi. Quest na ŚD bardzo fajny, wszystko na wysokim poziomie.

Jedyne co mi się nie podoba to słaba grafika kalendarza, mam nadzieję że zostanie poprawiona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry