Thanksgiving Boots

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19235
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7000

Gość
Gość
A moim zdaniem będzie wydłużony czas i będzie można. :huh: Cóż brak kapelusza bałwana byłby straszną stratą dla biednych graczy, którzy go nie zdobyli.(sam mam go na s1, bo gram tylko na s1 xD) Cóż póki co polityka Innogames jasno wskazuje że ta gra stara się być przyjazna dla gracza. :meks:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze chwila i mam buty.
Medal jest dziwny, bo to coś jak koszyk wielkanocny. ::):
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Już było to mówione, nie chcę zakładać nowego tematu dziale Błędy, ale jest błąd :D. Tak, jest błąd w treści nowego zadania na święto dziękczynienia. Zamiast nicku gracza napisane jest {PLAYER_NAME) z jednym błędnie wstawionym nawiasem. Można by to już poprawić, bo to ponoć już jest kilka dni, chyba że się nie da.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak myślicie jakie przedmioty zbierać do questów takich jak np bożonarodzeniowych żeby mieć przygotowane już proszę o opinie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze 4 indyki, a dla kelnerki wszystko mam !
Jutro lub w piątek będą butki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem bzdury piszecie. Chcecie powiedzieć, że będzie można zdobyć kapelusz bałwana w tym roku? Moim zdaniem już nie.
Gram na ś. 11, który został utworzony około 20 grudnia - zadanie świąteczne pojawiło się, ale nie było fizycznej możliwości wykonać poszukiwania skarbu. Byłoby to więc niesprawiedliwe, gdyby zabrakło możliwości sfinalizowania zadania z kapeluszem. :oops:
 
Sprawiedliwość mało kogo interesuje ;)
Nagradzani są gracze długo stażowi i elastyczni. Nie zrobiłeś - nie ma. Nie sądzę, aby było drugie podejście.

Choć bardzo bym chciał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wydaje mi sie ze moze byc zadanie z kapeluszem jako ze zeszloroczne na swieto dziekczynienia pojawilo sie i w tym roku
 

DeletedUser14699

Gość
Gość
Ja mam jeszcze inną sytuację. Na s8 nie wyrobiłam się z zadaniem z kapeluszem ( nie miałam jeszcze odblokowanego poszukiwania skarbu), ale samego questa mi nie zablokowało. Dokończyłam to zadanie jakiś miesiąc po czasie, miałam podziękowanie od Mari, ale nie pojawiło mi się zadanie u szeryfa. Teraz się zastanawiam, czy będę miała kontynuację tego questa w tym roku gdyby sam quest już się nie pojawił dla wszystkich, czy też wszystko przepadło i kapelusza mieć nie będę ??
A jeśli jednak się pojawi, to czy będę musiała robić go od nowa, czy tylko będę miała kontynuację z poprzedniego roku ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Sprawiedliwość mało kogo interesuje ;)
Nagradzani są gracze długo stażowi i elastyczni. Nie zrobiłeś - nie ma. Nie sądzę, aby było drugie podejście.

Choć bardzo bym chciał.

Mimo wszystko sprawiedliwość w grze jest ważna :p
Od stażowi gracze mają czapkę mikołaja i pisankę. Nie wiem czemu zakładasz, iż nowy gracz ma na samym starcie być pozbawiony szans na przedmioty do setu świątecznego ? Nie mówię, że na 100% będą ponownie te zadania, bo to jeszcze miesiąc czasu i wszystko może ulec zmianie, ale też nie można wykluczyć, że się nie pojawią.
W skrócie: Lepiej poczekać, niż siać panikę lub wzajemnie się przekomarzać, będzie - nie będzie ::DD:.
 

DeletedUser19472

Gość
Gość
Na pewno będzie ::D:
Przecież gracze z Arzony, Blackfood i 12 nie mieli szans zrobić tego zadania, bo nie było aktywne :)
Napewno będzie szansa żeby mogli zdobyć kapelusik

PS:Gdzie jest opisane jak zdobyć kapelusz?
 

DeletedUser19472

Gość
Gość
O dzięki zacznę już zbierać produkty :p
Czyli trzeba mieć pracę poszukiwanie skarbu ?
 

DeletedUser19472

Gość
Gość
ee tam myslałem że nie mam tej pracy ale jednak mam :)

od kiedy zadanie na bałwana aktywne?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja to mam szczęście brakuje mi po 2 indyki na 9 i 1 świecie i 1 na świecie 11 a poluje na nie ponad 10 godzin i nigdzie nic a nic nie ma ::(:::(:::(:
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Zadanie ukończone dzięki bucikom wreszcie mogę poszukiwać skarbu ;D na lvl 32 ;D
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Z tego opisu wynika że tak ;)

Ale chyba można wybrać drugą drogę biorąc zadanie " Ozdoby na choinkę " od indianina.

Niestety nie ma żadnych wyborów, tylko ten quest jest tak rozgałęziony. ;;) Trzeba wykonać wszystko(sam zrobiłem reskill za 10k wtedy). pif paf
 
Status
Zamknięty.
Do góry