The west 3d

  • Rozpoczynający wątek Kalif Skorpion75
  • Data rozpoczęcia

?????????

  • tak to jest prawdopodobne

    Głosy: 39 13,4%
  • nie raczej nie

    Głosy: 43 14,8%
  • NIGDY, jest fajna w takiej formie

    Głosy: 138 47,6%
  • może za 10 lat kto wie

    Głosy: 70 24,1%

  • W sumie głosujących
    290
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ten temat dziwny nieco ale zawsze może być ciekawy otóż czy myślicie że the west może wejść kiedyś w 3d przeglądarke?
 

DeletedUser

Gość
Gość
technika idzie do przodu tak jak technologia gier nigdy nic nie wiadomo
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Kalif Skorpion75 uświadom jak z gry 2d w przeglądarce zrobisz w 3d?
To w .... pracy ! :nie:

Zastanów się to graniczy z cudem że takie coś wgl. wypaliło przecież to jak robienie gry od nowa .... nowy silnik gry itp. Nierealne.
A właściwie czemu chcesz na 3d ? Co nie podoba ci się w obecnej formie :traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak by miał taki TW wchodzić to osobny żeby ci ze słabymi kompami mogli se pykać na TW w 2D ::)):
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Jak by miał taki TW wchodzić to osobny żeby ci ze słabymi kompami mogli se pykać na TW w 2D ::)):

3d w przeglądarce :) Co ma do tego komp ? :kak:

//edit:

nie wiem jak wy ale ja wgl sobie nie wyobrażam TW w 3d...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Niektóre gry przeglądarkowe dążą do zmany na 3d czemu niby z the west miałoby być inaczej wiem że to tworzenie gry od nowa ogólnie mnóstwo roboty ale niekórzy gracze lubią gry preglądarkowe ale narzekają że nie jest
3d nie można poruszać się postacią itp.No tak mogą sobie grać w co innego ale klimat The west podoba im się taki jaki jest ,3d po prostu byłby dodatkiem a gra napewno wiele by zyskała jeszcze nie widzialem gry o dzikim zachodzi w formie 3d to byłoby coś nowego i na pewno nie nudnego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Taaaa jasne. Zamieńcie browser-przeglądarkę w "erpega"czy "efpeesa". Pewnie że nie ma szans na wejście tego, nie łudźcie się. Prędzej Pudzian zostanie prezydentem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jak mówili o klonowaniu też wszystcy pukali się w głowe i twierdzili "to nie możliwe lecz się" a co jest teraz... Dla chcącego nic trudnego ale niestety przynajmiej rok byśmy musieli wtedy czekać na aklualizacje na silnik 3D więc to pewne że takich prac nie przeprowadzą nie prędzej niż 5-10 lat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18989

Gość
Gość
A jak mówili o klonowaniu też wszystcy pukali się w głowe i twierdzili "to nie możliwe lecz się" a co jest teraz... Dla chcącego nic trudnego ale niestety przynajmiej rok byśmy musieli wtedy czekać na aklualizacje na silnik 3D więc to pewne że takich prac nie przeprowadzą nie prędzej niż 5-10 lat

Cały rok tworzono spodnie i paski :D Mi się podoba tak jak jest i lubię jak ulepszane jest to nasze 2d...
 

DeletedUser

Gość
Gość
O nie!! Żadnego 3D!! Jak widzę 3D w przeglądarce to mi się niedobrze robi. Teraz wychodzi od cholery przeglądarkowych gier 3D, a gry MMO w 2D praktycznie nie powstają. Gdyby West zmienił się w 3D pożegnał bym go na miejscu. Dzieci się podniecają jak widzą 3D w przeglądarce, dlatego gry przystosowuje się do ich wymagań. Głupie dzieci z telefonami rodziców = kasa. Kocham The-Westa za jego Dwu-deowość i niech tak pozostanie. Jego pozorna prostota jest jego największą zaletą. Proponuję dodać w ankiecie opcję "Ban za cytat przekleństw z 3D". Dziękuję.

Ja myślę że autorowi tematu chodzi czy kiedyś powstanie DRUGI tw w grafice 3D bo ten by już się nie nadał do takiej straszliwej zmiany

3d w przeglądarce :) Co ma do tego komp ? :kak:

//edit:

nie wiem jak wy ale ja wgl sobie nie wyobrażam TW w 3d...

No to weźmy zamieńmy tego kompa na neta ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wreszcie ktoś zrozumiał co mam na myśli w pełni ,the west w 3D może tak czas pokaże będzie to jedynie decyzja IG a czy zastąpi tą wersję w przyszłości też niewiadomo czy takowa w ogóle powstanie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sądze że nie bo gry z 2d na 3d nieda się zmienić ale tak ok. 10 lat to może coś tam będzie.:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chodzi o umiejętność zmiany z 2d na 3d tylko czy w ogóle taka forma mogłaby zastąpić kiedyś nasz stary kochany the Westek
 

DeletedUser

Gość
Gość
pewnie wyglądałoby to lekko dziwnie :traper:

jest już sporo gier o podobnej tematyce, ale jakoś żadna mnie jeszcze nie powaliła.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
GTA II i GTA III.

Wątpię, czy coś takiego się stanie, chyba, że Inno zostanie kupione przez arabskich szejków.

To mnie rozwaliło :) Bo by sie Niemcy dali :D
Coś ty z 2d na 3d jak ktoś pisał pełno roboty,trudno byłoby sie przyzwyczaić,co dopiero połapac co z czym i jak::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytanie - jak dowodzący ma ogarnąć bitwę frotową w 3d, bo rozumiem, że kazdy gracz widziałby to ze swoje postaci świat gry...
 
Status
Zamknięty.
Do góry