The west 3d

  • Rozpoczynający wątek Kalif Skorpion75
  • Data rozpoczęcia

?????????

  • tak to jest prawdopodobne

    Głosy: 39 13,4%
  • nie raczej nie

    Głosy: 43 14,8%
  • NIGDY, jest fajna w takiej formie

    Głosy: 138 47,6%
  • może za 10 lat kto wie

    Głosy: 70 24,1%

  • W sumie głosujących
    290
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A po co dowodzący miałby wydawać rozkazy w trakcie bitwy?Wydałby rozkazy na początku i by było git a jak ktoś nie posłuchał to jego problem.
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Nieee nie sądzę, to jest gra przeglądarkowa, wtedy, może i fajniejsza, jednak straciła by ten the westowski urok. Dlatego sądzę, że prędzej the west z czasem usuną, niż by go zmienili w 3D, zresztą w usnięcie także nie wierzę, bo to strata zarobku dla innogames
 

DeletedUser25497

Gość
Gość
Moim zdaniem to byłby bardzo zły pomysł jak wspomniał mój kolega wyżej The West to gra przeglądarkowa 3d by ją zniszczyło tak jak inne gry przegladarkowe min. RacingBeast
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytanie - jak dowodzący ma ogarnąć bitwę frotową w 3d, bo rozumiem, że kazdy gracz widziałby to ze swoje postaci świat gry...

No właśnie każdy mówi o wyglądzie a tylko Editioner trafił w sedno jak będą wyglądać bitwy o fort. Co również z pojedynkami i pracami ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niemożliwe do zrealizowania bo grę trzeba by napisać od nowa!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ktoś tam szukał gry która z 2d do 3d przeszłą dajmy taki metin i metin2....
Przeglądarkowa gra 3d : minecraft w wersji przeglądarkowej i runescape
 

DeletedUser

Gość
Gość
była by fajna gra ale cuda nie zdarzają się ciągle ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
The West w 3D?Chyba to by była jedynie gra z tym tytułem,a nie The West którego znamy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
re.re.re

Może zrobią jeszcze T-W rpg tak jak ten głupi Metin o czym wy myślicie:&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Osobiście nie grałem w Metina bo denerwuje mnie klimat wschodu wole zachód::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
no i nie polecam taka grafika tak widać piksele że pies to jeden wielki kwadrat;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
w przeglądarce tego nie zrobisz teoretycznie jest to możliwe, ale lepiej zrobić na zasadzie klienta
wg. mnie temat do usunięcia coś takiego NIGDY nie wejdzie do gry
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie. The west stracił by w tedy swój urok.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale mnie rozmarzyłeś ::)):

tylko że tak naprawdę to wszystko byłoby trzeba robić od początku, ciekawe jakby wyglądałby the west w 3d?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Inne gry zaczną wchodzić w technologię 3D, przez co The West będzie tracił graczy i będzie musiał wprowadzić technologię 3D, by ich odzyskać. To nie stanie się z dnia na dzień, ale za 10, może 20 lat będzie to nieuniknione
 

DeletedUser

Gość
Gość
T-W nie straci graczy.. Ile jest gier przeglądarkowych o klimacie dzikiego zachodu w których się prowadzi postać? Ja nie znam innej niż TW i wątpię, ze taka jest, więc nie będzie konieczności wprowadzania 3D dla odzyskania graczy.
Swoją drogą mogła by postać oddzielna gra "The West 3D".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wątpię w to że TW kiedyś będzie 3D. To nie była by już ta sama gra. Napewno gdyby to nawet kiedyś zrobili, to straciliby mnóstwo graczy. TW nie ma się podobać pod względem grafiki, a pod względem klimatu gry.pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
oby nie wyglądało jak w tibi :p


Nie no fajnie będzie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry