The-West

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30651
  • Data rozpoczęcia

Czy gra zmierza w dobrym kierunku?


  • W sumie głosujących
    77
Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dokładnie tak

Mam nie wiem nie iść do pracy i powiedzieć szefowi "Gra ważniejsza", bo nie wiem jest jakiś błąd w grze i trzeba go naprostować. Wywali mnie na zbity pysk. Nawet jakby był błąd w grze, który trzeba byłoby naprawić (jak hawajski) to gdybym musiał iść do pracy to i tak bym to zrobił, czemu? Bo praca jest dla mnie ważniejsza od gry. Bycie w TWT nie gwarantuje mi żadnej pensji. Mam niestety zobowiązania związane z moją pracą, mam określony czas pracy, nie mogę sobie wykonywać wszystkiego kiedy chcę i miec jakiś określony deadline jak to mają tzw. freelanserzy. Musicie zrozumieć, że my jako TWT owszem zobowiązaliśmy się do czegoś, ale też są rzeczy ważniejsze od tego. Mam pracę, mam dziewczynę, mam swoje zaintereowania, też muszę poświęcić temu choć trochę czasu.
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
No... InnoGames jako korporacja, która tworzy produkt musi chyba patrzeć na zyski, czyż nie?

Oczywiście masz rację , lecz polityka InnoGames względem ich projektów jest kompletnie irracjonalna.
Ktoś chcący zarabiać kasę latami na konkretnym projekcie nie robi takich głupot jakie robi Inno.
Przecież ich zyski zwiększyły by się kilkukrotnie gdyby rzeczywiście wsłuchali się w głosy graczy.
-Wprowadzenie zmiany klasy postaci za kilkaset bryłek
-wprowadzenie możliwości zmiany profesji za kilkaset bryłek
-wszystkie przedmioty z wyprzedaży za bryłki wrzucone luzem jak i w skrzyniach ale bez śmieci jakie dokładają doliczając je do ceny.
-wszystkie przedmioty z wyprzedaży za bryłki możliwe do sprzedaży na targu
-możliwość przywrócenia starego avatara za kilkaset bryłek
-stała promocja na zakup bryłek którą nam zabrano lata temu
-częstsze i bardziej opłacalne dla graczy indywidualne promocje na zakup bryłek (promocje typu 15% to śmiech na sali)

To tylko elementy które w tej chwili mi przyszły do głowy,zapewne można by wprowadzić więcej zmian aby zwiększyć przychód Inno.
Niestety jest jeden problem,Inno nie dba o grę.Gra powinna być stabilna lub przynajmniej w dużej mierze stabilna a w obecnej formie TW jest nie stabilna.Nie robią nic z problemami które piętrzą się od lat i nie ma w tym winy administracji tylko programistów InnoGames.Żeby zarabiać trzeba mieć dobrą logistykę i dbać o projekt,a Inno tylko pogrąża swoje dzieci z miesiąca na miesiąc,z roku na rok.Niestety ale ta gra w obecnej formie jej zarządzania ze strony właścicieli nie rokuje dobrze,nie rokuje dobrych zysków.
 
No CM ma dość dużo na głowie, ale pewnie niekórzy powiedzą, że i tak nic ona nie robi. Czy jest mało? To zależy.
@fusek77 według mnie graczom chodzi głównie o to, że pani CM @Lenka222 mogłaby sama napisać nam czym ona właściwie się zajmuje i dlaczego nie ma czasu na nasze problemy. Wydaje mi się, że na tym polega praca CM- kontakt graczy z deweloperem gry. Mnie osobiście irytuje już, że za każdym razem musicie jak team nadstawiać własne tyłki na baty tylko dlatego, że szanowna Lenka nie ma 5 minut żeby przeczytać o naszych problemach i się ustosunkować zwłaszcza, że jest wywoływana do tablicy. @wariata17 świetnie to ujęła "Jeśli ktoś nie ma czasu, to niech się za coś nie bierze, tylko da to zrobić tym, którzy ten czas mają.", więc jeżeli i tak kontakt społeczności ogranicza się do kontaktu z TWT to po co nam CM?

/Edit O ile do was pretensji, że macie ciekawsze rzeczy do roboty mieć nie możemy bo wolontariat itd. to z tego co wiem stanowisko CM jest już opłacane i jest to normalna forma pracy...
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Dokładnie o to chodzi, niech CM się wypowie a nie ciągle ktoś inny ją tłumaczy. Ja bym chciał wiedzieć co CM przekazuje do inno z opinii graczy i czy coś przekazuje. Bo albo nie przekazuje nic i wtedy wina jest jej, albo przekazuje ale inno ma to w dupie...
 
Oczywiście masz rację , lecz polityka InnoGames względem ich projektów jest kompletnie irracjonalna.
Ktoś chcący zarabiać kasę latami na konkretnym projekcie nie robi takich głupot jakie robi Inno.
Przecież ich zyski zwiększyły by się kilkukrotnie gdyby rzeczywiście wsłuchali się w głosy graczy.
-Wprowadzenie zmiany klasy postaci za kilkaset bryłek
-wprowadzenie możliwości zmiany profesji za kilkaset bryłek
-wszystkie przedmioty z wyprzedaży za bryłki wrzucone luzem jak i w skrzyniach ale bez śmieci jakie dokładają doliczając je do ceny.
-wszystkie przedmioty z wyprzedaży za bryłki możliwe do sprzedaży na targu
-możliwość przywrócenia starego avatara za kilkaset bryłek
-stała promocja na zakup bryłek którą nam zabrano lata temu
-częstsze i bardziej opłacalne dla graczy indywidualne promocje na zakup bryłek (promocje typu 15% to śmiech na sali)

To tylko elementy które w tej chwili mi przyszły do głowy,zapewne można by wprowadzić więcej zmian aby zwiększyć przychód Inno.
Niestety jest jeden problem,Inno nie dba o grę.Gra powinna być stabilna lub przynajmniej w dużej mierze stabilna a w obecnej formie TW jest nie stabilna.Nie robią nic z problemami które piętrzą się od lat i nie ma w tym winy administracji tylko programistów InnoGames.Żeby zarabiać trzeba mieć dobrą logistykę i dbać o projekt,a Inno tylko pogrąża swoje dzieci z miesiąca na miesiąc,z roku na rok.Niestety ale ta gra w obecnej formie jej zarządzania ze strony właścicieli nie rokuje dobrze,nie rokuje dobrych zysków.


Ale tak jak mówisz, wszystko to jest decyzją IG. Być może brakuje im dobrych GameDesignerów lub samych developerów lub stwierdzili że nie chcą nakładać większej pracy na projekt westa niż jest obecnie. Wszystko co możecie zrobić to napisać listy do samego IG. My nie mamy żadnego wpływu na decyzję ludzi wyżej. Jeśli miałbym nas do czegoś porównać to do pewnego rodzaju biblioteki. My przekazujemy rzeczy innym (ludziom pracującym w IG), ale to co oni zrobią z tą wiedzą nie zależy w żadnym stopniu od nas.
 
Chciałbym naprostować moją myśl, wyżej napisałem że ja osobiście nie mam problemu z teamem ani z ich aktywnością. Nawet powiem że szanuję wasz czas poświęcony na rzecz tej gry. Nikt od was chyba nie oczekuje że będziecie dostępni 24/7?

Co do mojego wpisu o głównym problemie naszej gry chciałem podkreślić że poza byciem w teamie te osoby mają też inne problemy na głowie poza grą i nie są w stanie być dostępni cały czas , a co do liczby ludzi tak jak napisała wariata moim zdaniem także jest ich za mało ale to jest tylko moje zdanie.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Pamiętaj, że współpraca z Zespołem The West nie jest formą zatrudnienia.::P
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Proponuję stworzyć zespół roboczy złożony z graczy lepiej ogarniających grę i takich samych członków administracji,Każdy przedstawi swoją całościową wizję zmian z naciskiem na wygodę graczy i większe zarobki Inno.
Skonfrontujemy nasze wizje i poddamy konsultacją społeczności TW aby wypracować jednolity projekt zmian do przedstawienia właścicielowi gry.Nie ma tu miejsca na durne żarty ,tylko sensowna merytoryczna debata dla dobra społeczności TW.Chciał bym aby pod pod gotowym projektem podpisali się nie tylko gracze ale także członkowie TWT.Co o tym sądzicie?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Pamiętaj, że współpraca z Zespołem The West nie jest formą zatrudnienia.::P
Zatrudniony jest jedynie CM, który dostaje wynagrodzenie pieniężne, reszta członków The West Teamu pieniędzy nie dostaje. To tak tylko dla przypomnienia dla Was.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Zatrudniony jest jedynie CM, który dostaje wynagrodzenie pieniężne, reszta członków The West Teamu pieniędzy nie dostaje. To tak tylko dla przypomnienia dla Was.
no to nie dziwie się że sytuacja jest taka zła jak Inno games jest tak skąpe że nawet nie ma pieniędzy i płaci tylko jednej osobie.Nie że coś ale taka funkcja POWINNA być płatna bo co taki człowiek co powrócił z pracy może zrobić? przecież nawet czasu na to zbytnio nie ma!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
no to nie dziwie się że sytuacja jest taka zła jak Inno games jest tak skąpe że nawet nie ma pieniędzy i płaci tylko jednej osobie.Nie że coś ale taka funkcja POWINNA być płatna bo co taki człowiek co powrócił z pracy może zrobić? przecież nawet czasu na to zbytnio nie ma!
Jeśli człowiek potrafi dobrze zorganizować sobie czas to się na to trochę go znajdzie. Jednakże nie ukrywam, że nie dam rady siedzieć po 6-7 godzin dziennie i spełniać obowiązki członka TWT (jeśli oczywiście jest aż tak dużo pracy).
 
Skoro jest taka ankieta, to może niech ktoś z tej polskiej obsługi napisze pismo i załączy o tym co się dzieje. Nawet jeśli nie zarabiają na tym ( chociaż w to wątpie bo kto bawiłby się w wolontariat zwłaszcza w grze) to niech będą jakieś rozmowy bo tak to tylko przepychanka jest i nic się nie zmienia.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Skoro jest taka ankieta, to może niech ktoś z tej polskiej obsługi napisze pismo i załączy o tym co się dzieje. Nawet jeśli nie zarabiają na tym ( chociaż w to wątpie bo kto bawiłby się w wolontariat zwłaszcza w grze) to niech będą jakieś rozmowy bo tak to tylko przepychanka jest i nic się nie zmienia.
Jedynie CM otrzymuje pensję za swoją pracę, reszta teamu dostaję trochę bryłek o czym niedawno pisałem na tym forum, tylko nie wiem czy w tym temacie, czy w innym.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
temat
Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika themasterofdisaster, Sobota o 23:28.
oops!
To nie jest dyskusja. Czy ten temat dotyczy dyskusji? Temat, a kolejnie po temp głosowanie. Gra zmierza w kierunku by zadowolić użytkownika czy pomysłodawce gry? Liczy się firma jej profity i działalność firmy to na marginesie tego, co oficjalnie nie powie IG. MASZ wybór? Grać i się dobrze bawić albo zmienić nawyki, nikt nie będzie płakał za tobą ani za nikim kto wydal Kika tysięcy by się dobrze bawić na dzikim zachodzie, jego wybór mógł je rozdać gdzie indziej na co innego, ale od lat ma stare nawyki jego sprawa jego żale, że nadal jest cienki i placze, że nie jest tym jedynym?
proponuje zmienic caly system ,wybrac Kaminskie na prezesa a zaczna sie dobre czasy dla kogos?:DDD
 
temat
Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika themasterofdisaster, Sobota o 23:28.
oops!
To nie jest dyskusja. Czy ten temat dotyczy dyskusji? Temat, a kolejnie po temp głosowanie. Gra zmierza w kierunku by zadowolić użytkownika czy pomysłodawce gry? Liczy się firma jej profity i działalność firmy to na marginesie tego, co oficjalnie nie powie IG. MASZ wybór? Grać i się dobrze bawić albo zmienić nawyki, nikt nie będzie płakał za tobą ani za nikim kto wydal Kika tysięcy by się dobrze bawić na dzikim zachodzie, jego wybór mógł je rozdać gdzie indziej na co innego, ale od lat ma stare nawyki jego sprawa jego żale, że nadal jest cienki i placze, że nie jest tym jedynym?
proponuje zmienic caly system ,wybrac Kaminskie na prezesa a zaczna sie dobre czasy dla kogos?:DDD

Rozumiem że porównujesz gówno ankietę z normalnym tematem który zawiera realne problemy gry? Każdy po pewnym czasie zniknie z tej gry, oczywiście ty musisz pajacować i robić spam na każdym kroku. Właściwie komu ja odpisuje xD?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
tak jak przedmowca liczy sie tylk pisac nie wazne jesli aziks pisze o dupie maryny wazne ze ktos pisze :OOO
a temat czego dotyczy?hahahaha!
Wiecie co? Narobiliście ostatnio takiego hałasu o pietruszkę, że kolejne zadanie i nowy mini ewent wejdzie bez blednie i jest tak prosty, że człowiek nie musi nawet myśleć by go zrobić w sam raz dla Was .nawet uprzedzają, kiedy będzie dostępny dla wszystkich płaczków.
pewnie zrobili go z mysla o tych co nie lubia sie wysilac i myslec oops!
 
Status
Zamknięty.
Do góry