The-West

Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika themasterofdisaster, 2. Cze 2019.

Poleć tę stronę

?

Czy gra zmierza w dobrym kierunku?

 1. Tak

  5,3%
 2. Nie

  94,7%
 1. aziks

  aziks

  Dołączył:
  13. Maj 2017
  Wiadomości:
  40
  Docenione treści:
  53
  A ja uważam że każda inicjatywa jest dobra, lepiej robić cokolwiek jak siedzieć cicho i czekać na zagładę. Jeśli miałoby się coś zmienić to każdy powinien cokolwiek dodać od siebie. Ale wszystko na razie wskazuje na to że jesteśmy traktowani jak śmiecie, i co poniektórzy nadal wolą aby szczali na nich, a oni powiedzą że to deszcz chłodzący. Traktują nas jak śmiecie bo sobie na to pozwoliliśmy.
   
  L.Blue lubi to.
 2. Fatmag

  Fatmag

  Dołączył:
  1. Kwi 2011
  Wiadomości:
  93
  Docenione treści:
  30
  Nie wymagaj czegokolwiek od twt gdzie domeną główną jest okłamywanie i prowadzenie tak dyskusji, by było dla nich dobrze. :uuu)
   
 3. Mozartgra

  Mozartgra

  Dołączył:
  13. Maj 2018
  Wiadomości:
  153
  Docenione treści:
  35
  Może choćby po to by się dowiedzieć jakie ostatnio były zmiany.
  https://forum.the-west.pl/index.php?threads/struktura-organizacyjna-teamu.57828/
  A może chcemy po prostu porozmawiać z kimś kto widzi The West z innej płaszczyzny jak normalny szary gracz i wyjaśnić kilka spornych zawsze zagmatwanych wątków gry.
  Załuski wiele masz takich chwil w głowie? Zauważyłeś sam kilka walorów CM i większość chce porozmawiać z Lenka222, a nie z panią E?
   
 4. fusek77

  fusek77 Zespół The West

  Dołączył:
  29. Gru 2008
  Wiadomości:
  2.047
  Docenione treści:
  161
  Pani E nie jest już CM'em. CM'em od stycznia jest Lenka.
   
 5. boski60011

  boski60011

  Dołączył:
  6. Paź 2008
  Wiadomości:
  264
  Docenione treści:
  24
  a to nie ta sama osoba ?
   
 6. Zuluski

  Zuluski Blada Twarz

  Dołączył:
  8. Lip 2016
  Wiadomości:
  3
  Docenione treści:
  4
  szkoda że tak późno. I tak jest odpowiedzialna za obecne bagno. A od stycznia coś mało się zmieniło na lepsze, no może za wyjątkiem tych wszystkich super fajnych skrzyń w losowaniu za 9k o które większość graczy prosiła no i oczywiście bitew w html.
   
  Fatmag lubi to.
 7. fusek77

  fusek77 Zespół The West

  Dołączył:
  29. Gru 2008
  Wiadomości:
  2.047
  Docenione treści:
  161
  Nie, to nie ta sama osoba, mogę zapewnić.

  Pamiętajcie, że TWT, nawet CM, jest od opiekowania się daną narodowością gry. Chcemy zmian, przekazujemy tak Wasze jak i nasze uwagi czy pomysły, jednakże ostatecza decyzja co do ich wcielenia w życie jest po stronie IG.
   
 8. speedy911

  speedy911

  Dołączył:
  30. Cze 2009
  Wiadomości:
  197
  Docenione treści:
  65
  Problem w tym, że gracze nie wierzą w te zapewnienia, ponieważ widzą jaki mamy "świetny" kontakt z naszą CM-ką... i teraz taki zwykły gracz się zastanawia: jak wygląda jej kontakt z IG? Jeżeli jest tak samo słaby jak z nami... to jesteśmy w czarnej d... znaczy nie jest dobrze :/
   
  Ponicz i Napoleon B. lubią to.
 9. Selux

  Selux

  Dołączył:
  29. Paź 2009
  Wiadomości:
  422
  Docenione treści:
  38

  jakich fajnych skrzyn za 9k ???

  mówisz o tym syfie co wpada za 9k ? : ksiega receptur , bardzo szlachecka skrzynia , unikatowa skrzynia , skrzynia szczescia ?? Nwm co za jełop pisał do IG aby dodali te skrzynie ale ten event w porownaniu do wielkanocnego to syf zaj...

  ciekawe co za jełop do puli za 48k wsadził , skrzynie premium i napój początku - największy syf na eventach który do niczego jest nie potrzebny a już napewno skrzynia.

  napój miałby sens jakby można go na targ wystawić , bo znam osoby co maja po 10 + szt. tych napojów a są im nie potrzebne
   
 10. Zuluski

  Zuluski Blada Twarz

  Dołączył:
  8. Lip 2016
  Wiadomości:
  3
  Docenione treści:
  4
  @fusek77 to powiedz no mi dlaczego został wprowadzony set oficera w jego obecnym stanie kiedy to na etapie dyskusji co do jego statsów is bonusów większość osób uczestnicząca w dyskusji na jego temat była na "nie" z powodu totalnego OP i ryzyka że rozwali bitwy fortowe. Jednak Entriel miała to w głębokim poważaniu i przepchnęła ten set w jego obecnym stanie? I proszę nie negować że tak nie było ponieważ mam informacje od trzech niezależnych osób z serwerów obcojęzycznych które uczestniczyły w tym procesie i wszystkie mówią to samo - wszyscy byli przeciwni jego obecnego stanu i o tym informowali podając konkretne powody ale według Entriel, ich feedback (a są graczami the west i regularnymi uczestnikami bitew fortowych) był mało konstruktywny.

  @Selux odrobina sarkazmu na temat super skrzynek nigdy nie zaszkodzi. Zgadzam się że ten event, dzięki temu co jest w 9k i 48k to totalna parodia i to właśnie miałem na myśli.
   
  speedy911 i Fatmag lubią to.
 11. jk377

  jk377

  Dołączył:
  30. Kwi 2018
  Wiadomości:
  99
  Docenione treści:
  41
  a skund mamy wiedieć że lenka ni jest sterowanom marionetkom etril? hahahaha!

  a już tak na serio to tak szczerze jak zmienił się CM to w sumie tak naprawde nic się nie zmieniło hahahaha!po prostu IG nadal traktuje nas jak śmieci , CM tak jak poprzednio prawie w ogóle nie kontaktuje się z graczami (temat w którym daje się pytania CM'owi nie miał odpowiedzi od niego przez ponad 2 lata XD) i w sumie najczęściej mamy wrażenie że nasz CM pierdzi w stołek i nic nie robi i tak naprawde nie odbiega to daleko od rzeczywistości. powiedzmy sobie szczerze CM wchodzi może raz na tydzień napisze 1,2 wiadomości na forum i w sumie tyle.
   
 12. fusek77

  fusek77 Zespół The West

  Dołączył:
  29. Gru 2008
  Wiadomości:
  2.047
  Docenione treści:
  161
  Rozumiem to stanowisko, musicie nam niestety wierzyć na słowo...  Sam się zdziwiłem widząc niektóre rzeczy do wylosowania, sam wolałbym ich nie widzieć lub je przesunąć "półkę" niżej.

  Po pierwsze nie Entriel, a Etriel, drobna różnica.
  Ale Etriel nie była już wtedy CM'em, bo o ile mnie pamięć nie myli set ten wszedł w tym roku, a od stycznia tegoż roku CM'em jest Lenka.
  Poza tym uczestniczyły w tym procesie? Czyli w jakim? Implementowanie tego setu do gry? Robieniem bonusów tego setu, czy jak, bo tu nie rozumiem. Kto dokładnie był przeciwny? Tak, czytałem forum bety dla przykładu i tam gracze nie byli zachwyceni pojawieniem się tego setu, ale wypowiedzi członków teamu, czy wręcz osoby z biura IG biorąca udział w tworzeniu przedmiotów nie widziałem, ale jeśli takowa jest to możesz pokazać. I nie powiem, sam uważam ten set za bardzo mocny, nie twierdzę, że jest inaczej, skoro pepekiem z hp niecałe 8k potrafię strzelić za około 900, no to parę lat temu było nie do pomyślenia.

  No, taka jest prawda, ale Lenka przestrzegała, że jej nie bedzie do połowy lipca, która powoli się zbliża. A co do jej aktywności to najlepiej niech sama się wypowie jak wróci, raz nie lubicie jak piszemy za kogoś, w tym wypadku za CM'a, dwa sądzę, że najlepiej przekaże Wam wszystko lenka ;)
   
 13. Fatmag

  Fatmag

  Dołączył:
  1. Kwi 2011
  Wiadomości:
  93
  Docenione treści:
  30
  To spotkanie na tsie można sobie też w tyłek wsadzić, co było widoczne po ostatnim !oooooo!.
   
 14. fusek77

  fusek77 Zespół The West

  Dołączył:
  29. Gru 2008
  Wiadomości:
  2.047
  Docenione treści:
  161
  Miejmy nadzieję, że przy kolejnym będzie inaczej :)
   
 15. L.Blue

  L.Blue

  Dołączył:
  16. Lut 2012
  Wiadomości:
  139
  Docenione treści:
  14
  Nadzieja matką głupich.... Ja już widzę tą rozmowę z Lenką... jak będzie mówiła, że wszystko IG mówi, że nas słucha i bardzo szanuje i kocha, i to nie jest tak, że nie miała czasu dla nas i ma nas gdzieś. Po prostu robi wszystko dla nas...... :) Będzie to rozmowa w stylu - wszystko jest super, nie wiem o co wam chodzi :)
   
  Napoleon B. lubi to.
 16. Rachelek

  Rachelek

  Dołączył:
  25. Wrz 2017
  Wiadomości:
  37
  Docenione treści:
  21
  Przez takie ciągłe wpisy
  SPOŁECZNOŚCI(też się do niej zaliczam i nie raz pchałem ten pociąg),
  nie zachęcamy zbytnio Pani CM ani okazujemy jej wsparcia.

  Gdzie można tam trzeba się pośmiać ale jeżeli IG ma brać
  NASZE(społeczności)
  zdanie pod uwagę przy zmianach lub
  TESTACH(tak! jesteśmy serwerem testowym!)
  to wykładajmy kawę na ławę i w grze i na forum w sposób właściwy, z szacunkiem.

  Nie jest to temat off-topowy więc bazujmy na konkretach, które w przyszłości mogą zaowocować a nie tylko przejść na następną kartę odpowiedzi na najważniejsze tematy.