Trudność klas postaci

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4059
  • Data rozpoczęcia

Którą klasą najłatwiej

  • Poszukiwacz

    Głosy: 165 53,9%
  • Zawadiaka

    Głosy: 21 6,9%
  • Bob

    Głosy: 82 26,8%
  • Żołnierz

    Głosy: 38 12,4%

  • W sumie głosujących
    306
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jakoś gram żołnierzem i mi sie gra super !!!

Tutaj nie ma czegoś takiego że kimś sie gra łatwiej a kimś gorzej .

To zależy od upodobania ;]

pZdr.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dla mnie poszukiwacz, bo już straciłem paczkę(z pierwszego questa klasowego), na chyba 28lvl, mam 38lvl, a już mam na szaro pony-express. Będę miał transport, to sobie dobiję statystyki i poziom, zmienię u szamana, kupię itemy i już mam napad na pocztę xP. Gdzieś na 50-60lvl. A tak to dawałem w prace questowe, i dzięki temu mam szamana. Jakbym grał bobem, to nie miałbym tak łatwo, na pewno trafiłaby się jakaś praca bez siły. Tak samo u żołnierza i zawadiaki. Poszukiwacz jest najłatwiejszy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
poszukiwacz, wg wielu doswiadczoncyh graczy, jest dobry, gdy jest ukierunkowany na jedna umiejetnosc.
ja jak zaczynalam gre to nie wiedzialam jak rozkladac skile, wiec dawalam pod questy.
teraz mam 52 lvl i przerzucam do prac z koncowki listy - w chowanie i wytrzymalosc :)
wiec w poszukiwaczu probelm jest taki, ze niewiadomo jak te skile rozdac :)
z pojedynkowiczem wydaje sie byc prosciej, a jeszcze prosciej z bobem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram zawadiaką i poszukiwaczem przygód. Zawsze myślałem że zawadiaka to klasa postaci trudna w rozwoju, ale gdy zacząłem grać poszukiwaczem to zgłupiałem bo nie wiedziałem w co mam dawać skille. U pojedynkowicza jest łatwiej (przynajmniej dla mnie:D) bo wszystkie pkt daję w umiejętności do pojedynkowania się (unik, celność itp.) a poszukiwaczem nie wiem do tej pory w co dawać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie najlepiej sie gra żołnierzem. Ale np taki poszukiwacz to w plądrowaniu zwłok ma 100% szansy ze coś znajdzie ciekawego :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie najlepiej sie gra żołnierzem. Ale np taki poszukiwacz to w plądrowaniu zwłok ma 100% szansy ze coś znajdzie ciekawego :D

te % nie mowie ile szansy na znalezienie tylko jak bedzie warte ,moim zdaniem najtrudniej gra sie zawadiaka a najlepiej poszukiwaczem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie najlepiej sie gra żołnierzem. Ale np taki poszukiwacz to w plądrowaniu zwłok ma 100% szansy ze coś znajdzie ciekawego :D

Z tego co mi wiadomo to poszukiwacz nie ma ponad 100% szans na znalezienie itemu. A co do pytania to najlepiej i najłatwiej poszukiwaczem:)
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Jak dla mnie ?

Poszukiwacz przygód :]

Praktycznie nic nie musisz robić ani budować ani walczyć no może jedynie kasę na miasto zbierać :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
dla mnie zawadiaka i bob są łatwi a poszukiwacz i żołnierz trudni, bo:
na zawadiace i bobie wiadomo jak umiejętności rozdzielać no i obie klasy mogą baaaaardzo szybko expić no a do prac to ubranka...:)
żołnierz ma dość trudne questy no i nie jest wcale taki super na solo:(
no a z poszukiwaczem to kłopot z umiejętnościami i trochę z questami np. na 30 poziomie trzeba świnie pilnować i tytoń zbierać :mad:
 

DeletedUser12447

Gość
Gość
zawaidaka i zolnierz rzadzi pkt z pojedynkow ze mmm moj znajomy z 30 na 40 lvl sie zmienil tak szybko ze myslałem ze dalej ma 30 :D dlatego zolnierza wybrałem zawaidaka moze i wiece kasy motywacja i szybsza predkosc ale zolnierz o 3 lvl bron bonus do poj. i 5 pkt zycia za 1 dlatego niego wybrałem ale sie rozpisałem
 

DeletedUser

Gość
Gość
wg mnie najłatwiej gra się poszukiwaczem (sam nim gram) dobre i dosyć łatwe zadania, dobre rzeczy i jeżeli chce się grać bez miasta to można za darmo do 2 poziomu hotelu
 

DeletedUser

Gość
Gość
każda klasa ma swoje zalety i wady

ciężko jednoznacznie ocenić która jest najlepsza

chciałbym to przedstawić:
Poszukiwacz
Plusy
-może spać w hotelu do 2 poziomu robudowy za darmo
-ma dużo expa i kasy w questach
-ma sporą szansę na znalezienie przedmiotu
Minusy
-czasem umiejętności są fatalnie rozłożone w stosunku do potrzebnej pracy
-ma dużo kasy więc może ją przegrać w pojedynku

Zawadiaka
Plusy
-najlepszy w pojedynkach jako wyzywający- motywacja trochę więcej kasy
-może wybierac dowoli w przeciwnikach
-najszybsza klasa
-oprócz uspokajania okolicy nic sie od nich nie wymaga
-mają dużo kasy z pojedynków
Minusy
-czasem przegrywa z żołnierzem
-jak ma 0 motywacji robią sie kłopoty z doświadczeniem w pojedynkach
-każda porazka w pojedynku spotyka sie często z : "Hę? zawadiaka? boba zaatakował i przegral! ciota hahaha"(sam sie z tym spotkałem)

Bob
Plusy
-ma dużo expa
-jest potrzebny w mieśce
-ma chyba najprostsze questy
-może więcej kasy chowac w banku
Minusy
-jest lany w pojedynkach "aż miło"

Żołnierz- moja ulubiona klasa lecz dałem w ankiecie poszukiwacza
Plusy
-ma drobną przewagę w obronie
-ma dosyć proste questy
-jest potrzebny w mieście by je chronić
-ma obniżony poziom do użycia broni
-ma tą premię na taktykę...
Minusy
-często jednak przegrywa z zawadiaką
innych minusów szczerze nie znam jak macie to piszcie

to tyle mam nadzieje, że moja praca pomoże w wyborze klasy

poszukiwacz i bob dobrze, ale z zawiadiaką sie pomyliłeś o 180 stopni
żołnierz często przegrywa z zawadiaką? To żart??
Ma proste questy?? Bez komentarza. Najtrudniejsze, słabe ciuszki(opróćz medalu) i prace kompletnie nie pasuje pod postać
i czemu zawadiaka może wybierać do woli? Żołnierz nie może? Ja tłukę każdego oprócz bobów!
poszukiwaczem się gra najprościej, ale frajda większa z żołnierza
zawadiaka to najgorsza klasa
 

DeletedUser

Gość
Gość
poszukiwacz i bob dobrze, ale z zawiadiaką sie pomyliłeś o 180 stopni
żołnierz często przegrywa z zawadiaką? To żart??
Ma proste questy?? Bez komentarza. Najtrudniejsze, słabe ciuszki(opróćz medalu) i prace kompletnie nie pasuje pod postać
i czemu zawadiaka może wybierać do woli? Żołnierz nie może? Ja tłukę każdego oprócz bobów!
poszukiwaczem się gra najprościej, ale frajda większa z żołnierza
zawadiaka to najgorsza klasa
mic22 pomylił się w questach żołnierza. Ale tak naprawdę dla zaawansowanych pojedynkowiczów to zawadiaka jest najlepszą klasą. Mobilność + kasa + motywacja, zawadiaka ma więcej motywacji więc może częściej atakować. Dlatego np. spójrz na ranking, Tloloc87 jest najlepszym pojedynkowiczem na św, na których gra, przynajmniej do czasu kiedy się pojedynkował , dla zaawansowanych pojedynkowiczów zawadiaka jest najlepszty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
widzisz, jak na mój gust to bonus żołnierza -3 poziomy jest kluczowy ZAWSZE, ale na wiekszych poziomach najbardziej
Tlaloc nie jest taki dobry z racji klasy tylko raczej umiejek:)
bonusy zawadiaki-
szybkość-10%jakieś nie jest wielkie, ale bonus nie jest taki zły. Wpływ na przebieg pojedynku jest żaden.
-motywacja- śmieszne jak na mój gust. Exp się przydaje, ale wpływ żołnierza jest wg mnie lepszy już na 20lvl, a później się zwiększa.
I ważne-motywacja ma wpływ na PP. co znaczy, że Wyższe poziomy POSTACI mogą nas łatwo omdlewać. Ja nie pozwalam motywacji pojedynkowej zejść POWYŻEJ 70%, bo nie chce mieć za wysokiego PP. Wezme dobrze expową pracę na koniec dnia i mam to samo bezpieczniej. Pojedynki to dla mnie kasa głównie... Dobre dla tych co chcą być w TOP
Fakt że lepiej dostać 300exp niz 150... ale rozwijamy też ten nieszczesny PP
-kaska- miłe, ale jaki to ma wpływ na przebieg pojedynku?
Żadna z umiejek nie ma wpływu na przebieg pojedynku!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Prawdą jest ,że żołnierz ma bonusy ułatwiające walkę, zawadiaka zaś bardziej gospodarcze. A to która z tych klas jest lepsza zależy od gustu. Więc jeśli zależy ci na rankingu, zawadiaką najłatwiej to osiągnąć, żołnierz musi walczyć z umiarem, ale dość często, w jego przypadku nie powinno przekroczyć się granic motywacji , i górnej i dolnej. Zawadiaką zaś trzeba jeszcze manewrować między pojedynkami (za kasę), pracami (pod exp), zawadiaka musi wszystkiego używać z umiarem, jeśli chce być dobrym pojedynkowiczem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
lekki offtop się zrobił, zgadzam się z Tobą że zawadiaka musi mieć wszystko z umiarem, ale w takim razie jak pojedynkuje sie głównie dla kaski to po co mu taki przyrost motywacji?
 

DeletedUser

Gość
Gość
To dla tych z topu pojedynków. Większy poziom pojedynków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dla mnie żołnierz bo jest dobry w pojedynkach ale również można pakować w co innego ale wybór klasy należy do cb
 

DeletedUser

Gość
Gość
bob i poszukiwacz maja najlatwiej ;) ale zaznaczylem boba bo sie latwo Questy robi ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry