Trudność klas postaci

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4059
  • Data rozpoczęcia

Którą klasą najłatwiej

  • Poszukiwacz

    Głosy: 165 53,9%
  • Zawadiaka

    Głosy: 21 6,9%
  • Bob

    Głosy: 82 26,8%
  • Żołnierz

    Głosy: 38 12,4%

  • W sumie głosujących
    306
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Rzeczywiście, bob i poszukiwacz najłatwiejsi :). Poszukiwacz ma bardzo fajne questy, Góry Czarne to dla mnie kaszka z mleczkiem :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
poszukiwacz i bob dobrze, ale z zawiadiaką sie pomyliłeś o 180 stopni
żołnierz często przegrywa z zawadiaką? To żart??
Ma proste questy?? Bez komentarza. Najtrudniejsze, słabe ciuszki(opróćz medalu) i prace kompletnie nie pasuje pod postać
i czemu zawadiaka może wybierać do woli? Żołnierz nie może? Ja tłukę każdego oprócz bobów!
poszukiwaczem się gra najprościej, ale frajda większa z żołnierza
zawadiaka to najgorsza klasa

sam jestem zawadiaką i jednak wybrałbym żołnierza, jakbym grał od początku, ten bonus -3 lvle broni to jest fajna sprawa bo już bym tłukł precyzyjną odprzodową a nie jakąś znalezioną zardzewiałą śrutówką
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym żołnierza i zawadiake zrównał jeśli chodzi o pojedynki. To kto wygra zależy tylko od rozdania umiejek.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz przygód jest bardzo prosty. Można znaleźć wiele rzeczy i robić fajne prace. Bycie poszukiwaczem przygód nie wyklucza również dobrego pojedynkowania się. Jestem poszukiwaczem przygód i nie wyobrażam sobie być inną klasą postaci - polecam poszukiwacza przygód!
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
moim zdaniem najlatwiej sie gra bobem, ale proponuje ci zagrac zolonierzem lub zawidaka bo jest najfajniej. bo bobem tylko spanie praca i nic wiecej
//polaczono przez LadyLauran
Ja bym żołnierza i zawadiake zrównał jeśli chodzi o pojedynki. To kto wygra zależy tylko od rozdania umiejek.

Ja bym sie nie zgodzził, np. zawidaka i zolnierz ma 35 lvl i zawidaka ma ostra finke(33) a zolnierz ostry floret(38 u zolnierza 35) . I w tym przypadku powiecmy, ze zawidaka ma minimalnie staty lepsze, to i tak wygra zolnierz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1001

Gość
Gość
Wszystkimi klasami się łatwo gra. Wystarczy trochę obycia z grą i wszystko jest proste.
 

DeletedUser

Gość
Gość
osobiście gram 2x zawadiaką i zadanka nie są trudne co do bonusu do użycia broni to zawadiace jest niepotrzebny...już na 33 levelu są noże do rucania a na 51 levelu krótka śrutówka...więc zawadiaka wydjaę się być równy z żołnierzem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po wybudowaniu miasta robotnik tak samo tylko praca i hotel(chyba że nowe miasta buduje).

raczej nie, ja jestem żołnierzem i nie atakuję bobów, tylko równych sobie :D więc żołnierz z okolic może być pewien że przetrzepię mu 4 litery :D (albo sam dostanę ;))

najłatwiejszy jest poszukiwacz, daje on w handel i najlepsze prace odblokowane :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
poszukiwacz

Ja myślę, że poszukiwacz przygód. Można odblokować spoko prace oraz questy są prościutkie !! Masz też hotel za free np. idziesz się pojedynkować i niechcesz wracać do swojego miasta sie przespać to zostajesz w mieście w którym się pojedynkowałeś i śpisz spokojnie :) Ma też sporo kaski oraz bonusiki fajne. Polecam Ci poszukiwaczem grać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
najłatwiej bobem bo tylko w budowę ładujesz i na końcu masz dobre pracę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to poszukiwacz najłatwiejszy:) ale wszystkich prac i tak nie odblokujesz

Jest duży plus że jak dobrze rozdasz cechy i umiejętności to przy 20lvl poziomie możesz mieć wydobycie srebra czyli ok 300$ za 2h:D (niektórzy o takiej pracy przy 35lvl mogą pomarzyć...) lub też duże doświadczenie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram poszukiwaczem, bo jest najciekawiej moim zdaniem. Umiejętności przydzielam zawsze według klucza zadań i skupiam się głównie na nich - wtedy gra ma jakąś fabułę i nie jest monotonna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi najlepiej gra się zawadiaką lecz może dlatego ze mam bardzo dobre umiejętności
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie zależy jak ci się najlepiej gra.

Bob-jeśli będziesz walił wszystko w budowanie co prawda zablokujesz sobie questy ale po niedługim czasie będziesz miał takie prace o jakich na takim levelu dużo osób marzy np.budowa dworca na 16 lvlu z kilkoma ubraniami.

Zawadiaka-po prostu to postać dla ludzi którzy dużo spędzją przed kompem wymaga rozsądnego dobierania przeciwników i częstych zaglądań bo pojedynek rzadko trwa 2 godziny zazwyczaj około 20 min. Dlatego żeby nabić level należy ciągle ustawiać pojedynki.

Żołnierz-to samo co u zawadiaki lecz według mnie lepiej radzi sobie w pojedynkach.

Poszukiwacz przygód-Bardzo fajna postać i ciekawe questy. Ale trzeba uważać żeby nie pomylić się w rozkładaniu umiejętności.Chyba najłatwiejsza postać.

Pozdrawiam: steciu9:cool:
 

DeletedUser17112

Gość
Gość
Ja uważam, że zależy kto co woli. Jednak mi najlepiej gra się Zawadiaką. Całkiem proste Questy, bonus do prędkości, motywacja rośnie szybciej no i 10% więcej kasy za pojedynek. Niektórzy wolą Boba, niektórzy Żołnierza, niektórzy Zawadiakę, niektórzy Poszukiwacza. Zależy od człowieka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bob

Minusy
-jest lany w pojedynkach "aż miło"

ta ta ta ukończę u siebie grabarza i wyzwę zawadiakę i tu napiszę o pojedynku

a ty mic222 na świecie 10 jesteś bobem (ja też jest najłatwiej) w każdym razie pokonam i zawadiakę i ciebie więc się przygotuj

//połączono by gruma
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Najłatwiej gra się poszukiwaczem przygód dajesz wszystkie punkty umiejętności w np. ZP i masz raj.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kto wygrywa

Narazie poszukiwacz przygód wszyscy prawie głosujom no nie wiem ja dałem na boba on nie ma żadnych wad a to jak inni piszom jest cały czas lany to jego sprawa bo może dać wszytski punkty w celowanie i unik i bardzo dobry ekfipunek to ja jestem ciekaw czy go bendom atakować po ekfipunku,że może z nim nie zadzierać a po umiejentnościach w pojedynku,że nie bedzie go długo atakował jak mu tak wlał i jescze coś z qłestami po bobie jest żołunierz owszem ma misje trudne ale strasznie duże narody jak na takie qłesty bob ma najłatwiej potem żołunierz poszkiwacz przygód i zawdiaka i nowicjusz acha jeszcze coś ja sie zdziwłem ale wiecie,że zawdiaka to znaczy taki co wszytskich zacepia kradnie taki hachar bandyta no to jest prawda zapytajcie sie wiec jak ja bym miał być klasami postaci to ostatnia była by to zawdiaka i jescze coś zawdiaka to nie jest najszypsza postać co ma bonusy a co z nowicjuszem o tej klasie już nikt nie pamieta no każdy to pomija ech dla nowicjusze też powinnły być zadania ale tylko tyle ile jest transpotruw za pierwszego qłesta osła i tak dlaj i dalej kto jest za.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz dużo zarabai i szybko expi ale niestety często przegrywa pojedynki i musi w misjach daleko łazić ale moim zdaniem i tak jest git ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też zależy jak rozłożysz umiejętności.Ale według mnie to poszukiwacz ale to ty wybierasz
 
Status
Zamknięty.
Do góry