Turniej Fifa

  • Rozpoczynający wątek Spaletti
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
Ja też się wycofuję...

Zainstalowałem MPPL 08 i już go nie będę odinstalowywał, a poza tym gra z takimi lagami mi nie sprawia przyjemności ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie borisek nie żebyś się wycofał tylko czy możes dzisiaj o 21.30 zagrać spara?(pisze tu bo mam problemy z gg i chyba muszę reinstalke zrobić)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rewanż =HIQAN= vs Skamon
wynik Roma(Skamon) 0:2 Lion(=HIQAN=)
Sam nie wykorzystałem karnego:/ bo byłoby 0:3;d
LINK:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja chce Valencie (jesli wolna) ew. Ajax Amsterdam. Wejde zaraz na hamaka, chcecie sparing to pisac do Perfect ; ]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja fifkę będę miał jutro albo w poniedziałek :p
cza będzie rozruszać paluchy na klawce bo dawno w fife nie grałem ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
=HIQAN= chętny na sparing 14.08.10 (dzisiaj) od godziny 20.00 do godziny 21.00
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ja moge z toba zagrac. Jakiego masz neta? Ja gram Valencia jbc. ew. Ajaxem, ale Valencia chyba wolna; ]
 

DeletedUser

Gość
Gość
nata mam dobrego;d(mi lekko laguje ale idzie sie polaczyć) to o 20.00? podaj swoje GG
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oproznij skrzynke i musimy sie przez forum porozumiec, mialem formata niedawno i nie chce mi sie gg sciagac ;s . Pamietaj, powylaczaj wszystkie programy najpierw, bo potem sa lagi ;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gralismy sobie mecz Barca (Songohan) Vs Valencia (WG) i bylo 4:5 ;d. Potem Chelsea(Songohan) - Valencia(WG) (1:1) Dogrywka i niestety przerwalo dla songa polaczenie :D

Kolejny mecz Ajax - Milan 1:0 po przepieknej bramce huntellara. Niestety tego meczu tez nie dokonczylismy i nie czuje sie wygrany;d


Ktos chce sparing? Pisac na forum lub na hamaku do Perfect. ;]
 

DeletedUser19702

Gość
Gość
jutro gramy rewanżyk tylko kompa troche podreperuje :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja chce william ale nie wiem jak do cb napisać na hamaczku;d

///edit mogę zagrać dopiero jutro o 20, ale wytłumacz mi ktoś jak mogę do kogoś coś napisać na hamaku?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Kliknij w gracza perfect prawym klawiszem mychy i czat ;<
 

DeletedUser19702

Gość
Gość
Szukam sparing-partnera na dzisiaj godzina do uzgodnienia ;)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Dobra, odinstaluję patcha za jakiś czas więc nie zabierać mi mojego Manchestera :d
 

DeletedUser

Gość
Gość
Songo, mozemy pod wieczor zagrac, narazie z kumplem rl gram , a potem cs, ale tak 20-21 moge pyknac;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry