Turniej Fifa

  • Rozpoczynający wątek Spaletti
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak juz wspominalem biore Valencie

Master777
Valencia CF
GG: 12590212
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Sorki, ale z powodów iście internetowych wycofuję się. Mój internet nie nadaza za tempem akcji....
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
my ze Spalettim wczoraj ok. 16:00 graliśmy i było najs, a wieczorem po instalowaniu protokołó jakichś pierdół nie3 udało nam się połączyć ... Co mogłobyć przyczyną?
 

DeletedUser

Gość
Gość
może ping
ja przynajmniej jak grałem to czasami nie dało się być gospodarzem z jednymi, to trzeba było cały czas grać na jego ip z hamachi
a jak to nie pomagało to trzeba było grać na normalnym ip
a jak i to nie wychodziło to trzeba było grać na sieci lokalnej co było ostatecznością :p
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
JEDNAK ZOSTAJE !!! :D

dexteris
drużyna : Polonia Bytom
GG : 17766520

...a teraz niech ktoś mi powie jak się łaczą z kimś krok po kroku bo w tym jestem ciemny !
 

DeletedUser

Gość
Gość
W takim razie zamiast Milanu biorę Lion:d

ps.jak mi ktoś powie, że zajęty to się zatłukę;d(czytaj wybiorę sobie nowy team:p)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Razem z Miskiem wczoraj doszliśmy do wniosku że niektóre drużyny mają błędy i połączenie się po nich urywa jak się wybierze którąś z tych drużyn, niestety nie mogę dalej sprawdzać i grać bo mam rękę w gipsie:(
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Ojojoj.. co się stało?

Ja mam gipsik od 3 tygodni i spokojnie - uleży Ci się ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zrobiłem sobie sparing z HIQAN-em i przegrałem Lion 3-0 Roma
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
sparing
AS Roma(Skamon-gozpodarz) vs Lion(=HIQAN=(ja:p)
wynik: Roma 0:3 Lion

AS Roma vs Lion


ja osobiście miałem czasem niezłe lagi ale skamon mówi, że u niego było "czysto" a ja dzisiaj prwie cały dzień siedzę więc może net już nie dawał rady;d



ps.jak już się połączyliśmy to nie mogliśmy minimalizować FIFY bo nam się połączenie zrywało(taka rada dla innych-jak już będziecie miali połączenie to nie minimalizujcie FIFY do paska)




///edit
Kto ma dziś ochotę i czas do godziny 13 to mógłbym z nim zagrać jakiś sparing
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry