Turniej Fifa

  • Rozpoczynający wątek Spaletti
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
3 sparing
Milan - Juve
Borisek - Spaletti
3-1:)

Ostatni sparing z Boriskiem gram
Obsługa hamachi jest prosta
Ktoś chce sparing potem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Barcelona(ja;d) może zagrać dziś spara o 20.15 z kimś
ale spaletti musi być;d bo muszę z nim pogadać;d
 

DeletedUser20706

Gość
Gość
Obsługa Hamachi jest dość prosta i nie- niepotrzebna jest wersja oryginalna gry. Myślę, że szczegółowe instrukcje Spaletti poda jak już się lista uczestników zamknie.

dokładnie obsługa Hamachi jest bardzo prosta ;)
Nawet ja skapowałem bardzo szybko o co chodzi a to już coś ;)
Spaletti - dobre 3 mecze dzisiaj ;]
Rezerwuję sobie AC Milan ;pp
 

DeletedUser19702

Gość
Gość
jak będziemy grać transferami to moge wrzucić aktualke z 06.08.2010 sam na niej gram ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zostały 3 wolne miejsca:) koniec zapisów dzisiaj o 20.00 i równocześnie od 20.00 mozna rezerwować swoje drużyny - kto pierwszy ten lepszy. Raz wybrana drużyna nie może być wybrana przez innego gracza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
myśle zę szybko wybierzecie swoje drużyny:) więc terminu nie ma. ale im dłużej będziesz czekać tym gorsze drużyny zostaną
 

DeletedUser

Gość
Gość
może dzisiaj coś o 20 ? jak swoje drużyny wybierzemy to jakiś trening każdy z kim chce moze zagra?;d
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
A może ktoś mi wytłumaczyć krok po kroku , jak się podłaczyć do sieci i wgl co robić w hamatchi a co w fifce...
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
arsenalmanchester.jpg


Cóż to było za widowisko! Takiego meczu dawno nie widziałem! Nemanja Vidić przejął piłkę na 60 metrów od bramki Lehmanna i popędził niczym rasowy napastnik, by będąc 10 metrów przed bramką Arsenalu umieścić piłkę w prawym okienku bramki. Na odpowiedź podopiecznych Misiaka należało czekać do drugiej połowy. Fenomenalna akcja van Persiego przyniosła wyrównanie na Emirates Stadium. W przeciągu 18 minut padła druga bramka Holendra. Stadion oszalał. Jednak do 82 minuty. Po rzucie rożnym z prawej strony w zamieszaniu sprytem wykazał się Tevez zdobywając drugiego gola dla Czerwonych Diabłów. Czekało nas dodatkowe 30 minut. Praktycznie wszystko się rozwiązało w pierwszej połowie dogrywki. 2 czerwone kartki, niefrasobliwość obrońców i samobójczy gol Eboue sprawiło, że Kanonierzy stracili 3 bramki. W 113 minucie swoją 3 bramkę zdobył van Persie ustalając wynik na 3-5.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co mi tam :p
Załatwię fifkę jutro od kumpla albo zdobędę ją w trochę nielegalny sposób :D

Dopiszcie mnie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
niestety muszę się wycofać. mój net nie daje rady, o zagraniu nawet spara mogę tylko pomarzyć;/ cóż, może kiedyś popykamy razem.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
• Manchester United
• Misiek
• GG : 23845213
 
Status
Zamknięty.
Do góry