Twierdza

  • Rozpoczynający wątek bartekniedz
  • Data rozpoczęcia

?

  • Twierdza 1

    Głosy: 10 16,1%
  • Twierdza Krzyżowiec

    Głosy: 39 62,9%
  • Twierdza 2

    Głosy: 7 11,3%
  • Twierdza Legendeks

    Głosy: 6 9,7%

  • W sumie głosujących
    62
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Którą część najbardziej lubicie ??
Ja mam wszystkie i we wszystkie grałem ale najbardziej do gustu przypadła mi Twierdza Krzyżowiec.
Edit : Twierdza Legendy w ankiecie ma być xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11341

Gość
Gość
Jedna z lepszych strategii. Wybieram Twierdze 1 :)(nawet miałem trzecie miejsce w konkursie na mapkę xD)
Jakby ktoś chciał mapki do Twierdzy 1 i Krzyżowca to piszcie na PW :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
heh kiedy w to sie grało :DD ja grałem pare lat temu we wszystkie wersje - zdecydowanie najlepsze Twierdza 2 ! Grafika po prostu doskonała

najgorsze wg mnie jest twierdza legends - jakieś potworki tak biegają i to takie nie wiadomo co :D to juz Twierdza 1 jest lepsza...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Masz rację twierdza legendy jest słaba a właśnie sam teraz gram w 2 ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
1 może być właśnie gram w niej kampanię xDD
 

DeletedUser

Gość
Gość
1 to czysta klasyka. Krzyżowiec jest dosłownie epicka i nigdy mi się nie znudzi!
 

DeletedUser13826

Gość
Gość
Dwójka najlepsza. Grafika w 3D, łatwiejszy edytor, własne kampanie, świetne budynki, doskonała ekonomia i przyjemność walki wyjątkowymi żołnierzami. Żyć z tym i nie umierać bez tego.
 

DeletedUser26373

Gość
Gość
Właśnie skończyłem przechodzić 2...świetna gra, ale jednak Krzyżowiec rządzi :I:
Obok CIVILIZATION chyba najlepsza seria strategii.
 

DeletedUser26373

Gość
Gość
W Total War'a nigdy nie grałem.Ale właśnie wyszedł Shogun:Total War 2, więc może kupię.
 
Pykałem tylko w 1 ale długo zapadnie mi w pamięci. Niezła strategia jak na tamte czasy. No i jakiś wreszcie poziom trudności a nie rozwalasz wszystkich jednego po drugim, trza próbować i nowe taktyki obmyślać!
 

DeletedUser21527

Gość
Gość
ja mialem twierdza deluxe ale komputer sie zepsul
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Właśnie skończyłem przechodzić 2...świetna gra, ale jednak Krzyżowiec rządzi :I:
Obok CIVILIZATION chyba najlepsza seria strategii.

Nie grałem w Krzyżowiec,ale muszę was zachęcić do zagrania w najlepszą grę strategii- Medieval total war, Medieval II total war, Rome total war. Wiecie mogę tak w nieskończoność, ale gorąco zapraszam do zagrania w te gierki !
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
Grałem tylko w Twierdza:Krzyżowiec i gram jeszcze trochę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie grałem w Krzyżowiec,ale muszę was zachęcić do zagrania w najlepszą grę strategii- Medieval total war, Medieval II total war, Rome total war. Wiecie mogę tak w nieskończoność, ale gorąco zapraszam do zagrania w te gierki !

jeszcze shogun total war i empire tez polecam te serie jak siade z rana przy tej grze to koncze grac pod wieczor co do tematu gralem w crusader'a i w twierdze 1 ,jednak moim zdaniem lepszy jest crusader ze wzgledu na ilosc misji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23275

Gość
Gość
Twierdza Krzyżowiec

Twierdza Krzyżowiec najlepsza!
Jedynka też bardzo dobra jak na swój wiek.
Pozostałe części takie sobie.

Nie grałem w Krzyżowiec,ale muszę was zachęcić do zagrania w najlepszą grę strategii- Medieval total war, Medieval II total war, Rome total war. Wiecie mogę tak w nieskończoność, ale gorąco zapraszam do zagrania w te gierki !

Seria Total War też świetne gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry