Twierdza

  • Rozpoczynający wątek bartekniedz
  • Data rozpoczęcia

?

  • Twierdza 1

    Głosy: 10 16,1%
  • Twierdza Krzyżowiec

    Głosy: 39 62,9%
  • Twierdza 2

    Głosy: 7 11,3%
  • Twierdza Legendeks

    Głosy: 6 9,7%

  • W sumie głosujących
    62
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem we wszystkie części twierdzy ale najbardziej spodobała mi się twierdza krzyżowiec w końcu mam z tej gry nick:)a nick ten ponieważ bardzo lubiłem sobie zamek budować na wzór kalifów dodając od siebie pewien drobiazg:D

Rome total war też niezłe ale wole zdecydowanie Medivala
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
A ja oddałem głos na 2. Czemu? Najbardziej rozbudowana. Pomimo licznych bugów i ociężałego tempa gry (mam mocnego kompa a jak najadę na rozbudowany zamek to ścina) jest fajna. Pierwsza część jest w miarę fajna, duży minus brak scenariuszy pojedynczych. Krucjata? Słaby system kampanii, żadnej fabuły. Oblężeń też nie ma tak dużo. Poza tym sam atak na zamek wroga jest prosty. Nawet włócznikami się przez mur przebijesz. A w dwójce już jest inaczej. Pokonasz wroga- masz ziemię. Większą rolę odgrywa strategia, bo wygranie oblężenia nie zależy już tylko od kompanii assasynów czy zbrojnych arabskich zrekrutowanych na początku gry. W legendy nie grałem bo nie lubię koncepcji wojowników króla artura, czarowników i smoków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja oddałem głos na 2. Czemu? Najbardziej rozbudowana. Pomimo licznych bugów i ociężałego tempa gry (mam mocnego kompa a jak najadę na rozbudowany zamek to ścina) jest fajna. Pierwsza część jest w miarę fajna, duży minus brak scenariuszy pojedynczych. Krucjata? Słaby system kampanii, żadnej fabuły. Oblężeń też nie ma tak dużo. Poza tym sam atak na zamek wroga jest prosty. Nawet włócznikami się przez mur przebijesz. A w dwójce już jest inaczej. Pokonasz wroga- masz ziemię. Większą rolę odgrywa strategia, bo wygranie oblężenia nie zależy już tylko od kompanii assasynów czy zbrojnych arabskich zrekrutowanych na początku gry. W legendy nie grałem bo nie lubię koncepcji wojowników króla artura, czarowników i smoków.

A to żałuj Legendy mają całkiem niezłą grafike i jest dość ciekawa rozgrywka ale wada jest taka że legendy są już kompletną fantastyką a krzyżowiec nie miał takich "bajerów"
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
Już wiem skąd się wziął Twój nick Kalif Skorpion :) Z twierdzy: Krzyżowiec :p
 

DeletedUser14125

Gość
Gość
Oddałem swój głos na Twierdze Krzyżowiec, ponieważ jest to super gra z dodatkiem Warchest szlak ma 80 misji, a z Extreme 100 i na dodatek limit jednostek do 10 tyś. na jednym polu bitwy. Super kampania historyczna i możliwość tworzenia własnych gier pozwala na grę przez bardzo długie lata. Ach no i ten wspaniały multiplayer... ::D:
 

DeletedUser20449

Gość
Gość
Krzyżowiec :D
Świetna gra :D Jedna z najlepszych strategii w jakie grałem :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry