Tydzień kota

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wymagania: 10 poziom, zakończona seria "Cała naprzód ku nowej przygodzie".
Ehh widzę że wiele osób nie lubi szukać samemu nawet jak odpowiedź na swoje pytanie ma pod nosem.
 
A ja chce tydzień świni na kocie mi się jakoś niewygodnie jeździ :( nogi mi się majtają po ziemi ::P: a już jak ten kot targa mój plecak z eq to jest dla mnie zagadka, bo nawet policzyć ze mam z lekka tonę bagażu to jest kocisko
 

DeletedUser23590

Gość
Gość
Nie chaotycznie tylko losowo. Mi wypada średnio 1 koszyk na 5 prac. Z tym otwieraniem koszyków to też koszmar. Mam 15 kotów i ani jednego rudego.
Przypadek? Nie sądzę :D
Z dosłownie każdej pracy leci? Bo nie wiem czy mogę sobie wędrownego wrzucić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
z jakich prac wam dzisiaj leca te koszyki ? juz prawie 100 energii wywalilem na sprzatanie stajni i ani jeden koszyk :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi dziś poleciało 8 koszyków z mojej flagowej pracy pod względem poziomu znalezisk czyli Napadu na powóz pocztowy. Oczywiście pracowałem po 15 sec.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chaotycznie tylko losowo. Mi wypada średnio 1 koszyk na 5 prac. Z tym otwieraniem koszyków to też koszmar. Mam 15 kotów i ani jednego rudego.
Mam to samo, tylko kotow troche wiecej... Gdzie ten rudy siersciuch sie schowal? :&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiscie, ze same 15-sekundowe. Znalazlem w koncu rudego przy wycince drzew. Zakonczylem zadanie, a koszyki nadal wpadaja...
 

DeletedUser17412

Gość
Gość
szkoda że tylko można sprzedawać kosze, ciekawe co z tymi nadliczbowymi ? przewidzieli twórcy gry
 

DeletedUser2294

Gość
Gość
To są pańskie jaja, a nie Dziki Zachód.

Pamiętacie zadania z początków? Miały odpowiedni klimat, wciągały. Później zaczęli kombinować z jakimiś kosmitami, ręcznikami, kotami. Co dalej? "Słit focie"?

Wyobrażacie sobie przeciętnego kowboja, który ugania się po prerii za koszykami z sierściuchami?
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest tylko gra. Nie pamiętasz filmu Cowboys & Aliens? Czyli wszystko jest możliwe. A westerny z lat 70 i 80? Ogolone twarze, białe i wyprasowane koszule, czyste chustki. To było realistyczne? Na pewno nie, ale ludziom się to podobało. Mnie się podoba co robią z grą. I tyle......
 
niestety nie skończyłem tego setu , nie wiem co można było po zebraniu kotków zdobyć może ktoś podpowie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pamiątka z dnia kota (wierzchowiec)
5 znajomości zwierząt
5 sprawności manualnej
0% prędkości
dostaje się go jak się odda marii 5 kotów: rudy ,pręgowany, jasny, szary i czarny (jeśli się nie mylę)

Czekam na tydzień psa :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry