Tydzień kota

Status
Zamknięty.

DeletedUser343

Gość
Gość
przecież same koszyki można wystawiać na targ
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Wiem, że nie trzeba wydawać obligacji/baryłek jak kto nie chce. Chodzi o to, że co zrobić z nadwyżkami kociaków. Nie chcesz pracować to kupujesz w sklepie a pohandlować pomiędzy graczami już nie.

No to mówię. Znajdujesz w pracach, otwierasz. Kończysz zadanie. Nadwyżki kotów sprzedajesz w sklepie. Jesteś na plus pod każdym względem.
 

DeletedUser18894

Gość
Gość
Onufry, a jak zakończę zadanko z kotami to będę miał możliwość dalszego znajdowania koszy w pracach ?

Na razie 3 koty różnej maści :p
 

DeletedUser343

Gość
Gość
wole psy niż te obrzydliwe koty będzie tydzień psa ?? xD
 

40met

Blada Twarz
kotki - gdzie ?

mogę podzielić się znajdywaniem kotków:
jasny kotek wypadł z koszyczka znalezionego w kamieniołomie.
szary - kamieniołom (również)
rudy - wycinka drzew, sprzątnie stajni
czarny - karmienie bydła,

szukam jeszcze : PRĘGOWANY
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zrobiłem poszukiwacza dzisiaj rano na Huronie i mam na nim już 5 szarych kotów oraz przynajmniej po dwa z każdego rodzaju.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
koty każdego rodzaju wpadają w każdej pracy...
Po prostu te kosze wpadają dość chaotycznie raz na 10 prac nie znajdziesz gdzie w następnych znajdziesz ich 5 na 10 prac.
 

DeletedUser

Gość
Gość
koty każdego rodzaju wpadają w każdej pracy...
Po prostu te kosze wpadają dość chaotycznie raz na 10 prac nie znajdziesz gdzie w następnych znajdziesz ich 5 na 10 prac.

Nie chaotycznie tylko losowo. Mi wypada średnio 1 koszyk na 5 prac. Z tym otwieraniem koszyków to też koszmar. Mam 15 kotów i ani jednego rudego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18845

Gość
Gość
a ktoś próbował dawać kota małpie może potrzebuje sierściucha w niewolę :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi na 30 prac na 2 światach spadł jeden kot. Trochę lipa ! :kak:
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
W sprzątaniu stajni lecą pchlarze jak szalone. Skończyłem już zadanko i mam do oddania kilka sierściuchów jeszcze. Nie da się sprzedać więc chyba je utopię :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
zaczynam podejrzewać, że rudy kociak mnie specjalnie omija, po tym jak 6 czarnych przebiegło mi drogę :(
 

DeletedUser1105

Gość
Gość
Mam wszystkie koty, ale, ponieważ mam 12 poziom, nie otrzymałam zadania od Marii. Nie wiecie, od którego poziomu jest to zadanie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry