Tydzień kota

Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Pamiętam jak 5 lat temu eventy były rzadkością... i ludzie narzekali, że źle.

Teraz jest dużo eventów, może nawet 1 na 2 miesiące... i ludzie narzekają, że źle.

Nie ma jak Wam dogodzić, po prostu nie ma: jak się nie obrócisz, tak rzyć z tyłu...

:kak:

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ci co narzekają i tak te zadania robią a narzekają, żeby sobie ponarzekać. Gdyby mnie tak te zadania denerwowały to bym ich nie robił.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok ok , ale teraz może ktoś wytłumaczy jak to zrobić? hmpf gdzie jest ta preria i o co biega?
 

DeletedUser30723

Gość
Gość
Ja mam jasnego i pręgowego a koleżanka ma 4 rude chyba, 1 czarny, 1 jasny
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam.
W pracy Kamieniołom znalazłem Koszyk na koty - efekt: zawiera przedmiot
Oczywiście zupełnie przypadkiem, ponieważ do tej chwili nie wiedziałem nic o evencie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2757

Gość
Gość
Wpadają też przy naprawie płotów. Mam po kilka z każdej maści, a po jednym brakuje.
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
W wycince drzew też.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ale z ceną w Shopie przegięli trochę ;P 25 OUP za koszyk, to przynajmniej trzeba wydać 200-300 OUP, bo na pewno będzie dropało te koty, które się już ma.
 

DeletedUser

Gość
Gość
3 szare koty wypadly mi przy pracy: Wedrowny handlarz. Widac przy jednej pracy tylko jeden rodzaj kota wypada...
 

DeletedUser30457

Gość
Gość
wydałem ponad 200UP na koszyki i mam sporo dubli, a co sprzedać kota nie można, to co z nim zrobić? zostanie mi?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi tam pasuje że zdublował mi się jasny kotek, bo idealnie pasuje do mojego nicku ::DD:
 

DeletedUser2757

Gość
Gość
Nie trzeba. Całe zadanie można wykonać bez wydawania obligacji/bryłek.



Sprzedaj w sklepie / u handlarza.

Wiem, że nie trzeba wydawać obligacji/baryłek jak kto nie chce. Chodzi o to, że co zrobić z nadwyżkami kociaków. Nie chcesz pracować to kupujesz w sklepie a pohandlować pomiędzy graczami już nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry