Tydzień przyjaźni

  • Rozpoczynający wątek niemoralnie moralny
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30240

Gość
Gość
Burzenie tamy
Zbieranie pomarańczy
Zakładanie ostróg
Zakładanie ogrodzenia

Potem:
Trzeba kupić 5 przedmiotów u handlarza (tego w ekwipunku)
Zranić się na 25 obrażeń w pracach
Posiadać 10 celowania (z bonusem)
Zarobić 100$ z pojedynków NPC.

Na końcu pokazuje nam się zadanie, w którym trzeba mieć 5 wełny, 5 bawełny i 5 jagnięcej wełny.

Dostaje się własną plecionkę, która daje +5 dowodzenia ;)

Podstawowe pytanie brzmi : JAKIM CUDEM ZDOBYĆ 100$ Z POJEDYNKÓW Z NPC MAJĄC BUILD NA PRZYKŁAD FULL HANDEL ???? NAWET PEŁNY SET DOCA NIE POMAGA.
 

DeletedUser

Gość
Gość
koniu nawet ful pvp ma problem
ja mam set pod pvp i kłade prawie każdego npc ale co z tego jak dostaje po 2$
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie wiem, full HP, dostając po 8-10$, przegrywając co chwilę zrobiłem to no w 11 godzin (zakładając, że trochę spałem). Kilka słodyczy poszło na regen i cześć. Da się zrobić, bez przesady.
 

DeletedUser30379

Gość
Gość
W moim przypadku kiedy usypiam jakiegoś NPC'ka wylatuje mi 10$. Więc utrzymując wysoko motywację myślę, że jest się to w stanie zrobić w góra 12-15 pojedynków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja 100$ z NPC ogarnąłem w jakieś 30 minut. ;o dostawałem of 5 do 15 dolarów za pojedynek, a raz nawet coś około 30. bodajże 10 - 13 pojedynków.
 

DeletedUser18894

Gość
Gość
Ja podobnie, około 12 pojedynków. Za omdlenia się sporo dostaje ok. 20-40$ :)
 
Tak samo jak przydatny jest "przewodnik po prerii"
niskim lvl'om niewątpliwie się przyda, a wysokim ? cóż, kolejny itemek w plecaku ::DD:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Pamiętam że przewodnik po prerii do jakiejś pracy jest najlepszym produktem, bądź co bądź niewiele ale jednak ;)
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Podstawowe pytanie brzmi : JAKIM CUDEM ZDOBYĆ 100$ Z POJEDYNKÓW Z NPC MAJĄC BUILD NA PRZYKŁAD FULL HANDEL ???? NAWET PEŁNY SET DOCA NIE POMAGA.

Ja jestem full handel i przegrałem chyba tylko raz ;) Wystarczy odpowiednie eq i ustawienie + przeciwnik ok 20 celowania (z 60 celowania też wygrywałem ), a że wypada mało $ to niestety prawda pif paf
 
Jak dla mnie set nie dopracowany wiesza sie na szeryfie, błędy w tłumaczeniu. Jak ktoś coś inne zauważy piscie.
 

DeletedUser30379

Gość
Gość
Ja zrobiłem zadnie z pojedynkami w 10 minut. Myślę, że byłoby szybciej ale w międzyczasie walczyłem z zacinającą się Mozillą. Z początku dostawałem od 2-8 punktów doświadczenia oraz 10 za omdlenie. Kiedy pojawili się NPC z HDS'emai za omdlenie otrzymałem 25 punktów doświadczenia. Tak jak już pisałem na forum miasta to zadanie było najłatwiejsze.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Kolejny event wprowadzony niechlujnie i byle jak. Pokazuje to stosunek INNO do graczy. Wstyd do kwadratu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zrobiłem zadnie z pojedynkami w 10 minut. Myślę, że byłoby szybciej ale w międzyczasie walczyłem z zacinającą się Mozillą. Z początku dostawałem od 2-8 punktów doświadczenia oraz 10 za omdlenie. Kiedy pojawili się NPC z HDS'emai za omdlenie otrzymałem 25 punktów doświadczenia. Tak jak już pisałem na forum miasta to zadanie było najłatwiejsze.

Ale to chodziło o kase nie o exp
 

DeletedUser28110

Gość
Gość
Nie wiem jak możecie mieć trudności z pojedynkami. Sam jestem full handel, ubrałem się pod unik/celowanie i w moment zebrałem te 100$.
Sam mam niestety problem ponieważ nie zalicza mi obrażeń z prac (2 razy już omdlałem w rozbijaniu gangów). Możecie mi powiedzieć co robię nie tak?
 

DeletedUser28075

Gość
Gość
na wysokim lvlu nie trzeba być pod pvp, żeby wygrywać z npc, ale niskie lvle nie pvp mają ogromny problem.
gratuluję pomysłu komukolwiek, kto to wymyślił :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem jak możecie mieć trudności z pojedynkami. Sam jestem full handel, ubrałem się pod unik/celowanie i w moment zebrałem te 100$.
Sam mam niestety problem ponieważ nie zalicza mi obrażeń z prac (2 razy już omdlałem w rozbijaniu gangów). Możecie mi powiedzieć co robię nie tak?

nie możesz omdleć w trakcie pracy
 

DeletedUser2757

Gość
Gość
127 $ wpadło z pojedynków z NPC od 12:12 do 12:20 więc można trafić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry