Tydzień przyjaźni

  • Rozpoczynający wątek niemoralnie moralny
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem full handel i przegrałem chyba tylko raz ;) Wystarczy odpowiednie eq i ustawienie + przeciwnik ok 20 celowania (z 60 celowania też wygrywałem ), a że wypada mało $ to niestety prawda pif paf

to gratuluję
mam full handel 120 lvl
nie mam jakiegoś specjalnego eq ( nie nastawiałem się na pvp )
przegrałem już 6 pojedynków pod rząd (3 omdlenia )
wszyscy npc mieli unikatowe bronie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
No zadanie zajmuje dość mało czasu chwila moment i zrobione , pytanie czy każdego dnia będą nowe zadania czy to koniec ?? Bo jeśli to koniec questa to kolejny raz IG sobie w ciula poleciało.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Dokładnie. Powinien być jakiś przedmiot imba, albo chociaż z 2K obligacji, w końcu tyle trudu włożonego w zadania i tylko jakaś plecionka +5.

Ty z tymi gadkami to nie do nas, jako Admin się zachowuj jak nie wiesz o co chodzi.

Napisałem że chce 2k brył itd ?? Nie więc gdybać sobie możesz, ale widząc że od jakiegoś czasu tak odpowiadasz to czas zacząć brać tabletki

( Pamietam jak gracz zapytał czy oprócz um PŻ za poj z bukietem coś więcej się dostaje ty od razu wyskoczyłeś z podobnym tekstem, co on by jeszcze chciał itp, a on tylko z nie wiedzy zadał pytanie)

Serio czas chyba odpocząć .

A kończąc chodziło o kolejny raz questa na którego sporo graczy czekało a tu znów 30 minutowy quest tak tyle robiłem, npc są dośc łatwe jak się wybiera słabego. Liczyłem że jak ma to trwać tak długo to będzie trudniejszy wymagający quest, tak nawet bez super nagród.

O czym nie raz pisałem na FO że te questy to parodia trwająca kilka godz, pzrez miesiąc questa niema a jak już jest to trwa chwile.
 

DeletedUser

Gość
Gość
czyli 4 sierpnia powinna się zacząć 2 część tej serii jeśli dobrze rozumiem z tego czeskiego forum
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Napisałem że chce 2k brył itd ?? Nie więc gdybać sobie możesz, ale widząc że od jakiegoś czasu tak odpowiadasz to czas zacząć brać tabletki

Jak uznam, że nadszedł czas to na pewno się do ciebie zgłoszę, żebyś mi jakieś polecił.

( Pamietam jak gracz zapytał czy oprócz um PŻ za poj z bukietem coś więcej się dostaje ty od razu wyskoczyłeś z podobnym tekstem, co on by jeszcze chciał itp, a on tylko z nie wiedzy zadał pytanie)

Problem w tym, że ty nie pytasz czy coś jest, tylko "polecieli w ciula". Faktycznie polecieli, bo zrobili ci zadanka żebyś się nie nudził. Akurat kto jak kto, ale ty powinieneś się cieszyć z każdych zadań, nawet najkrótszych bo to okazja żeby zabłysnąć znów na forum swoim hejtem na wszystko co się da.

Serio czas chyba odpocząć .

Odpoczywaj, ale nie za długo bo po północy ruszy cyrk pewnie, więc liczę, że będziesz na posterunku, czujny, zwarty i gotowy, żeby ponarzekać sobie.

A kończąc chodziło o kolejny raz questa na którego sporo graczy czekało a tu znów 30 minutowy quest tak tyle robiłem, npc są dośc łatwe jak się wybiera słabego. Liczyłem że jak ma to trwać tak długo to będzie trudniejszy wymagający quest, tak nawet bez super nagród.

Nie licz, że zadania z okazji "dnia XYZ" będą długie i skomplikowane. Nigdy tak nie było i nie będzie. To są krótkie zadanka z okazji czegoś a nie mian strory do endgame

O czym nie raz pisałem na FO że te questy to parodia trwająca kilka godz, pzrez miesiąc questa niema a jak już jest to trwa chwile.

Jakie to szczęście, że nie trzeba ich robić.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
No zadanie zajmuje dość mało czasu chwila moment i zrobione , pytanie czy każdego dnia będą nowe zadania czy to koniec ?? Bo jeśli to koniec questa to kolejny raz IG sobie w ciula poleciało.

Masz racje Onufry pytania nie było. Chociaż pod tym postem jeden gracz odpisał normalnie. Zadałem pytanie i odpowiedziałem co myślę jeśli okaże się że to koniec questa. Ty zauważyłeś 2 słowa i złapałeś sie tego jak pchła psa.

Hejtem ?? Koleś ciebie nikt nigdy nie przebije.

Zamiast zachować się jak na Admina przystało i odpowiedzieć np ,, Tak to koniec questa, a czego jeszcze być oczekiwał ??"

No ale ty musisz wyjechać ze swoimi bzdurami jak zwykle.

Nie tylko ja teraz tobie zwracałem uwagę na twoje wypowiedzi, a jeszcze inni gracze.

Jesli chodzi o sytuację z tamtym graczem jeszcze z nim dyskutowałeś zamiast przeprosić go, głupie tłumaczenia itp.

Nie czepiaj się że ktoś narzeka , bo jednak gra się nie rozwija :D gdyby się rozwijała to tak masz prawo wywyższać się.

Rozumiem też że ostatnie wydarzenia wielkanoc itp święta też nie zasługiwały na porządnego długiego trudnego questa jak za dawnych czasów, np Charlie, Quest na stary klucz itp.

Lepiej wywalić loterię :D Jeszcze chyba nie widziałem żebyś krytykował jakikolwiek pomysł IG.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry, tak trzymaj. Trzeba do niektórych wiadomości podchodzić z humorem i rezerwą. Aby tak dalej ............:gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten TheWest teraz widzę że jeszcze gorszy niż był kiedyś robią jakieś zadania po 30 minut a tych porządnych w salonie gdzie trzeba mieć level to dalej tyle samo czyli prawie nic :p

Zaczynałem grę jak nie było fortów a potem gdy je wprowadzali to skończyłem grę bo uważałem że robi się komercyjna. I co teraz wracam po tak długiej przerwie i jest 10x gorzej mogłem grać gdy wprowadzali to wszystko bo teraz ta gra nie ma sensu. Zrobili tyle niepotrzebnych itemów/setów że aż nie moge na to patrzeć ale jako że gram z kolegami dla zabawy to mogę jeszcze posiedzieć ale dziwie się że administracja ma tak strasznie zamydlone oczy (widać po wypowiedziach wyżej)

A co do tematu to jedyna dobra rzecz z tej serii zadań to właśnie pojedynki z NPC bo na przykład ja nie mam dobrych itemów do pojedynków i jestem 100% bobem i ciężko mi to nabić więc to jest dobrze zrobione a reszta tych zadań jest dla dzieci szczególnie że wszystko jest opisane na forach i nie trzeba myśleć jakie prace wykonywać by dostać plecionki ...
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Lepiej wywalić loterię :D Jeszcze chyba nie widziałem żebyś krytykował jakikolwiek pomysł IG.


To akurat zrozumiałe. Trudno aby publicznie krytykował własnego pracodawcę.

A zadanie fajne, coś się dzieje przynajmniej. Nie trzeba wielkich nagród aby zaciekawić ludzi. Szkoda tylko że po raz kolejny niechlujnie wprowadzane ( brak kompletnego tłumaczenia to wręcz kompromitacja) w stylu " macie i odwalcie się".
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie czepiaj się że ktoś narzeka , bo jednak gra się nie rozwija :D gdyby się rozwijała to tak masz prawo wywyższać się.

Kiedyś w ogóle nie dodawali zadań między aktualizacjami. Nie było żadnych "dni/tygodni" i też się żyło.

Rozumiem też że ostatnie wydarzenia wielkanoc itp święta też nie zasługiwały na porządnego długiego trudnego questa jak za dawnych czasów, np Charlie, Quest na stary klucz itp.

To nie były zadania "eventowe" tak jak te co obserwujemy od jakiegoś czasu, dzień otyłych, dzień ręcznika itp. Te wszystkie "dni" to są krótkie serie, na zasadach mini eventów.

Lepiej wywalić loterię :D Jeszcze chyba nie widziałem żebyś krytykował jakikolwiek pomysł IG.

Krytykuję czasami, tyle że odwrotnie proporcjonalnie do tego co Ty aprobujesz.

Tak na marginesie to wszystkiego najlepszego z okazji dnia przyjaźni ::):
 

DeletedUser23590

Gość
Gość
Kurde, jak zrobić zadanie z kasą z npc skoro jestem full handel? W 2 pojedynku omdlałem i nic.
Nie mam pomysłu. Udało się to komuś zrobić? Jakie eq?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem full handel i zrobiłem to bez mniejszych problemów. Zakładasz eq pod pojedynki i walisz tylko w takie NPC które ma celowania 20 lub mniej. Powinno poskutkować :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bić kolesi z niskim skillem celowania i ani razu was nie trafią. Ja na początku patrzę , kolesie mają wypasioną broń, jacyś żołnierze ,zawadiacy, ja nie jestem nastawiony na pojedynki, jednym słowem lipa. Zawsze sobie myślałem ,że nawet jak ich pokonam to mi zjadą połowę życia i ten interes nie jest wiele warty. Ale zadanko o przyjaźni pokazało ,że mądrze wybierając jest to sprawa i prosta i opłacalna. Mi osobiście zadanka z tygodnia przyjaźni przypadły do gustu. Szkoda,że bransoletka jest raczej mało przydatnym gadżetem, ale ogólnie bardzo fajny pomysł. :ind:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry