Ulubione strategie

  • Rozpoczynający wątek harnas2107
  • Data rozpoczęcia

Jakie?


  • W sumie głosujących
    140
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jakie są wasze ulubione strategie??

Moje to:
Warcraft 3
C&C Red Alert 2
Age of Empires 3
Seria Total War
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepszy rts w jaki grałem to Saga: Gniew Wikingów (jeśli dobrze pamiętam tytuł)
 

DeletedUser7941

Gość
Gość
Hmm Ja polecam Kozacy 2 bardzo strategiczna gierka a także fajna noi może Rise oF Legends.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba mało kto wie o świetnej grze strategicznej i jednocześnie mojej ulubionek. Knights and Merchants. Gra jest genialna. Nie stawia się na ilość ale na jakość i umiejętności bojowe. Polecam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uwielbiam grać w serię C&C Generals i Zero Hour
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grywam w H3 WOG.
Okazyjnie tez w Warcraft 3 TFT, ale niestety łącze nie pozwala na sprawną grę.
 

DeletedUser12899

Gość
Gość
Ja najbardziej lubię: serię Codename panzers. Naprawdę świetny rts, dobra grafika, i spoko jednostki i misje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja lubię kozaków 2, Civilizację 4, emprie earth 3, Tropico 2 :D,
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja lubie troche twierdze 1 i 2 Red alert 2 + Yuri Revenge oraz Red alert3 i troche Warcrafta 3.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem fanem wszystkich gier z serii Total War.
Szczególnie Rome:Total War + Medieval 2:Total War
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedyś uwielbiałem grać w serie total war;]
teraz już podchodzą mi bardziej gry takie jak gta czy call of duty ;]
Pograł bym se w rome total war ale niestety mam sam dodatek bo główną płyte połamałem;/
 

DeletedUser2147

Gość
Gość
Medieval 2:Total War, Civilization 4 + dodatki, Tropico 2, Age of Empires + dodatki i czasem europe universalis II i III
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba mało kto wie o świetnej grze strategicznej i jednocześnie mojej ulubionek. Knights and Merchants. Gra jest genialna. Nie stawia się na ilość ale na jakość i umiejętności bojowe. Polecam.

tę w nią grałem, jest jedną z moich ulubionych, poza tym lubię Original War[- poczytajcie sobie opisy do niej na nonsensopedii]
 
Status
Zamknięty.
Do góry