Ulubione strategie

  • Rozpoczynający wątek harnas2107
  • Data rozpoczęcia

Jakie?


  • W sumie głosujących
    140
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
wszystkie total war prócz empire ,twierdza wszystkie części
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
C&C Każdy red alert, Generals, i Tiberian Sun

Total war (ta nowa część Empire)

Warcraft (3 i dodatek)

Kozacy (szczególnie 2: Wojny Napoleońskie)

I jeśli można to liczyć, to Twierdza ale tylko 1 z dodatkiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Inne

Moje ulubione to: Age Of Empires, Age Of Mythology, Ctronghold Crusader(kto chce możemy sobie zagrać przez hamachi - coś w stylu łącza internetowego, które działa na zasadzie LAN)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem fanem starcrafta każdy wie że wchodzi właśnei 2 część :) także Władce Pierścieni Bitwa o śrudziemie , Superme Comander, Spel Force 2,Star Wars Empaier at War no i jeszcze i RedAlert2 Dungeon Kiper:D Knights and Manchers ,Warolds Baterelcy2 i Primitywe Wars
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Medieval 2 : Total War
Age of Empires (wszystkie)

Twierrdzaaa
 

DeletedUser6753

Gość
Gość
Seria C&C (aktualnie Red Alert 3:cool:)
Seria Tom Clancy (End War aktualnie:cool:)
I seria Warcrafta (Frozen Throne b.net)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę ze w sondzie prowadzi seria Age of Empires zgadzam się z tym to naprawdę porządna strategia ale w sądzie nie wiem jak fan gier strategicznych mógł nie umieścić gry StarCraft:confused:również bardzo dobra pozycja.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6753

Gość
Gość
Widzę ze w sondzie prowadzi seria Age of Empires zgadzam się z tym to naprawdę porządna strategia ale w sodzie nie wiem jak fan gier strategicznych mógł nie umieścić gry StarCraft:confused:również bardzo dobra pozycja.

edit: no cóż możesz głosować na inne... Przejmuje mnie to że na tom clancy jest tak mało głosów bo end war jak dla mnie bije wszystko(grafika! cos czego nigdzie nie ma, czyli komendy głosowe)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12188

Gość
Gość
moje ulubione straregie to anno1404 i civilization wszytkie część
 

DeletedUser14125

Gość
Gość
Moje ulubione strategie

1. Stronghold Crusader
2. Stronghold
3. Stronghold 2
4. Disciples II

 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem fanem starcrafta każdy wie że wchodzi właśnei 2 część :) także Władce Pierścieni Bitwa o śrudziemie , Superme Comander, Spel Force 2,Star Wars Empaier at War no i jeszcze i RedAlert2 Dungeon Kiper:D Knights and Manchers ,Warolds Baterelcy2 i Primitywe Wars

Czy mógłbyś poprawić błędy w nazwach niektórych gier? A co do Starcrafta to nie pomyślałem jak ankietę robiłem. Mogłoby nie być tam King's Bounty, ale że jestem fanem gier Heroes'owatych to wstawiłem właśnie King's Bounty, a nie Starcrafta. Bo w końcu King's Bounty to nie tylko ta gra z 2008r.:rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio przeszedłem Age of Empires 3, z dodatkami, jedna z najlepszych gier strategicznych w jakie grałem, świetny pomysł na filmy po każdej misji, ogólnie to dałbym jej 9/10

Jeszcze jedna strategiczna gra, która bardzo mi się spodobała, to War Commander, świetna gierka o II wojnie światowej.

Grałem też w inne typu Twierdze, i inne tego typu, ale jakoś niezbyt mi sie spodobały.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak dla mnie aż razi że nikt(prawie) nie napisał o tak świetnej strategii jak Suppremme Commander?? polecam, jeśli ktoś ma czas. poza tym civiliaztion, heroes 3 głównie,a i Settlers oczywiście;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Heroes Might&Magic , Total war, Disciples 2 i Mount & Blade.
 

DeletedUser14341

Gość
Gość
Ja uwielbiam Age of Empires. Zwłaszcza pierwszą część
 

DeletedUser

Gość
Gość
Choć ja za strategią nie przepadam.... to jedna wpadła mi do gustu.... SpellForce Zakon Świtu
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Ja bardzo lubię serię Age of Empires. Świetna gierka!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaznaczyłem inne, bo nie wymieniłeś w ankiecie Settlersów (wszystkie części) a ja lubie tą serię ;*
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem fanem HoM&M 3, ale stronghold (szczególnie crusader) nie jest wcale gorszy
 
Status
Zamknięty.
Do góry