Ulubione strategie

  • Rozpoczynający wątek harnas2107
  • Data rozpoczęcia

Jakie?


  • W sumie głosujących
    140
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy mógłbyś poprawić błędy w nazwach niektórych gier? A co do Starcrafta to nie pomyślałem jak ankietę robiłem. Mogłoby nie być tam King's Bounty, ale że jestem fanem gier Heroes'owatych to wstawiłem właśnie King's Bounty, a nie Starcrafta. Bo w końcu King's Bounty to nie tylko ta gra z 2008r.:rolleyes:

Od kiedy King's Bounty to gra "Heroes'owata", raczej jest odwrotnie. King's Bounty powstało przed pierwszą częścią Heroesów i było inspiracją do rozpoczęcia serii HoM&M.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uwielbiam Empire Earth, dobre jest też CivCity Rome i inne gry strategiczne. Przepadam za tego typu grami :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Warhammer 40,000 Dawn of War + dodatki Winter Assault, Dark Crusade i Soulstrom to wg mnie najlepszy zestaw. Naprawdę warto wydać pieniądze na te gry. Niestety kampania w DC i SS to seria potyczek, ale w podstawce i w WA jest naprawdę świetna. Również świetnie gra się przez internet (zwykle grałem przez hamachi, jeśli jest ktoś chętny na granie - pw)

Command & Conquer 3 Wojna o tyberium to bardzo dobry RTS. Kampania niestety jest czasami zbyt trudna (misje GDI vs. Scrin), ale ogólnie gra się fajnie ;)

Władca pierścieni: Bitwa o Śródziemie, BOŚ 2 i Król Nazguli - Bardzo przyjemna strategia, z rozgrywki troszkę podobna do C&C (obydwie serie tworzy EA), tyle, że dzieje się w świecie stworzonym przez Tolkiena.

Serii Heroes of Might & Magic nie trzeba opisywać, jest poprostu świetna ;)

PS. Brothers in Arms to taktyczny FPS, nie strategia (RTS).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem szczerze, nie wymienię bo nie pamiętam ile tego przeszedłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Company of Heroes - świetna gra z ciekawym modelem walki .

Hmmm jak dla mnie do klasyków należy także seria Heroes of Might & Magic ( czasy podstawówki heh marzenie )
 
Status
Zamknięty.
Do góry