Usypianie i Idiotyzm z 45 minutami

  • Rozpoczynający wątek Ronnie9
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Powie mi ktoś kto był tak inteligentny i zrobił taki wymysł że każdy może przez 45 minut atakować jeżeli wyzwałeś kogoś w pojedynku ?!
Przecież to odpycha od tej gry a nie zachęca ...
Czy twórcą chodzi aby byli tutaj tylko fortowcy ....
Ja rozumiem że często jakiś słabszy gracz atakuje silniejszego przy pracy bez ciuchów broni itd ... Wtedy owszem niech ta osoba ma prawo oddać nawet 45 minut ale nie WSZYSCY ?!
Z jakiej racji po zakończonych pojedynkach udajemy się do hotelu z małym HP jakiś farciarz który ot tak chciał spróbować porwać się na silniejszego ma mnie uśpić ?!
Ani to zemsta ani odwet ... A uśpiony grać nie może przez 48h ...

Czy wy na prawdę nie szanujecie graczy, czy wymyślił to jakiś Bob który był bity i teraz się mści na całym TW ?!

HOTEL POWIEN I MUSI BYĆ miejscem do regeneracji HP w spokoju a nie tym czym jest teraz tzn. nie wiesz czy jak jutro po pracy włączysz TW masz po co je w ogóle włączać....

Zrobiono wiele błędów w tej aktualizacji które bardzo dyskryminują jednych i bardzo faworyzują innych i nikt nie jest w stanie temu zaprzeczyć bo tak to wygląda ... przykłady faworyzowania ? proszę bardzo

Klasa Zawadiaka pole ataku 15 (30 ) minut bez ruszania !!
Bonus dla zawadiaków do wzrostu motywacji do pojedynków zwiększono do 40% (z 20%)
Z jakiej racji ?
Co dostali inni ?? NIC !!

Uważam że gracze którzy są ustawieni tylko na pojedynki strasznie dostali po Łapach tą aktualizacją ...
Myślę że jest ona wprowadzona zbyt pochopnie i w wielu miejscach nie dopracowana !!

Te 45 minut to istne przegięcie !!

Powinno się wprowadzić wg mnie jeżeli już tak chcemy chronić słabszych bardziej zawężony krąg lvli dostępnych do pojedynku.
Jak już chcecie chronić bobów to brak możliwości ataku na boba tym samym bob też nie może być pojedynkowiczem a tylko fortowcem .... ITD...

Ta aktualka z tymi 45 minutami ma na celu tylko to że ktoś zaatakowany zacznie płakać do kolegi 30 lvli wyżej żeby się zemścił a ten szybko na bryłkach przyleci ...

TO NIE JEST FAIR PLAY !!

Twórcom gry po prostu się to nie udało !!!
//wycięto wulgaryzm - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
1. To nie jest błąd w grze.
2. To, że masz słabo dobrane umiejętności pod pojedynki jest Twoim wyborem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
... Czy ty czytasz ze zrozumieniem ?
Co mają umiejętności które de facto mam dobre do tego że ktoś cie usypia w hotelu całkowicie obcy bo miał akurat "farta" ?!
Możesz być w hotelu w zestawie śpiocha tak ?
I co ci pomogą umiejki ?
najpierw czytaj a potem odpowiadaj.

I jak dla mnie jest to BŁĄD W GRZE i dla wielu innych także !!
 

DeletedUser

Gość
Gość
mnie rzadko kto usypia, a jak idę do hotelu po pojedynku nie zakładam śpiocha, bo to czysta głupota
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram bo i mi sie to zdarzylo - jestem poszukiwaczem i gralem klasa ktora przed aktualka byla gdzies posrodku - ani najlepsza ani najgorsza. Niestety 1.30 zmienilo najbardziej poszkodowanych zawadiakow w prawdziwe maszyny do zabijania (w sumie ok bo nadal nie gra sie nimi latwo), stlamsilo poszukiwaczy do podrzednej roli (z czym zgodzic sie nie moge) i wspomniane bardzo nieprzemyslane atakowanie w hotelach. Nie do konca rozumiem ich funkcje - mialo to byc bezpieczne schronienie do regeneracji hp dopuszczajace atak odwetowy ostatnio zaatakowane gracza. Teraz - jest to miejsce w ktorym nerwowo zerkamy na zegarek liczac - 45 minut czy jeszcze nie - bedzie hp czy moze 48h? Tworcy gry - dzialajcie - chcieliscie dobrze ale nie do konca wyszlo - czas na poprawki !!! Na marginesie wspomne niemal zupelny brak broni unikatowych od czasu kiedy BDB przestaly byc legalne - spodnie i paski sa ok ale nie zastapia tych upragnionych przedmiotow!

//połączono - lubrzan

Malapchelka - nie czytasz, nie rozumiesz, spamujesz w watku - daj sobie z tym spokoj. Nie ubierasz spiocha - twoj wybor - niemniej jednak w grze jest z jakiegos powodu. Zaden z niego pozytek jak przyspieszenie regeneracji nie nastapi bo ktos cie atakuje jak probujesz to zrobic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
pchełka mało kto cie usypia .. Ok mnie też nie usypiali w walkach pojedynkowych ...
Ale jak kończysz pojedynki to masz mało HP prawda ? To dlaczego ktos ma na tobie expić ?
Ktoś obcy, jakiś szaraczek ... tak akurat będący obok ciebie a ty już spisz w hotelu ...
Musze kupować Ciastka czy Torby lekarskie i kłaść się spać z full HP żeby czuć się bezpiecznie ?!
Nie uważasz ze to trochę bez sensu ?
Po to jest Hotel żeby zregenerować HP i Energie a nie tylko energie !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze się nie spotkałem żeby ktoś z czołówki pojedynków narzekał na te 45min.
Narzekają pojedynkowicze słabi i średni, którzy mieli zwyczaj expić na bobach i zaraz po ataku chować się do hoteli. A nawet gdyby była możliwość oddania ataku tylko przez wcześniej atakowanego to co taki bob może zrobić? Nic bo sam nie odda, w mieście nikt też nie pomoże bo przeciwnik "właśnie śpi" przez co plakatu się nie opłaca wystawiać bo kto takiego złapie?

Edycja
Pojedynki kończę max z 1/2 hp (i wcale nie idę w siłę)
Zresztą widzę że grasz na Arizonie więc możesz zobaczyć jaką mam postać. Żeby być dobrym pojedynkowiczem to jest coś więcej niż chowanie się do hotelu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
pchełka ... bzdury gadasz ... top 100 to jest lipa tak ? Tam ostatnio byłem przed 48h ....
Pewnie siedzisz w jakims spokojnym kwadracie albo atakujesz o 4 w nocy kiedy i tak nikogo nie ma tylko wlasnie boby i zbieracze ...

FAKT JEST FAKTEM TO JEST BZDURNA ZMIANA !!

A tak na marginesie nigdy boba nie atakowalem chyba ze od najwiekszego wroga ale to juz nie to samo !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tym jednym się zgadzam, poszukiwacze oprócz skilla pod forty żeby ich ustawiać na fladze i przetrzymać przez 5 rund nic nie mają.
Po za tym aktualka daje pojedynkowiczom to czego zawsze brakowało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brakowało ci możliwości ze ktoś cie może 45 minut w hotelu atakować ?!
Nie życzę ci tego ale wspomnisz moje słowa jak ci się to przytrafi !
Powiedz mi jaki to ma sens ?
Powiedzmy ze nie atakujemy bobów i słabszych ale równych sobie a nawet silniejszych ... i ten silniejszy wola jeszcze silniejszego ... EEE KAZEK CHO NO .. BO MNIE TU TAKI JEDEN BURAK EEE NAPADŁ I MU NIE DAŁEM RADY MIMO ZE JESTEM SILNIEJSZY ... WALNIJ DZIADA .... NIECH WIE ZE TY JESTEŚ TEN CO MNIE CHRONI .... MASZ 19000 BRYLEK 20 ci nie straszne a ja ci kupie coś tam ....

LUDZIE GDZIE SENS I LOGIKA ?!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po to są poziomy pojedynków żeby chronić słabszych.
Albo się pojedynkujesz i liczysz z konsekwencjami albo siedzisz na pracach lub jesteś fortowcem i Twój poziom pojedynków jest jeden, a ci silniejsi Cię nie ruszą bo system nie pozwoli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
w jakim ty świecie żyjesz ....
Wiesz jak to w ogóle wygląda czy tak po prostu fantazjujesz ?

//połączono - lubrzan

Pchełka a ty z twoim poziomem 178 pojedynków kogo sie masz zamiar obawiać ?
Gadasz bzdury bo nikt za bardzo nie jest w stanie cie nawet zaatakować ...
Nie dziwie się że nikt cie w hotelu nie uśpił ale wyobraź sobie są ludzie z lvlami około 120 ...
jestem ciekaw jak byś tutaj płakała na takim poziomie ...
Każdy cwaniak jak nikt go nie może zaatakować a tylko on to robi ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Avada dosyc niezle to podsumowal. Malapchelka - wypowiadasz sie z pozycji sily przytaczajac swoja pozycje w rankingach na dowod ze aktualka ci nie straszna. Takich graczy nie ma wielu. Ronnie pisze o calej masie ludzi na srednim poziomie gry i ciagle nie najwiekszym poziomie pojedynkow walaczacym z podobnymi sobie - a jest ich cala masa. Grajac w TOP15 juz tak wielu oponentow nie spotkasz i problemu nie ogarniesz stad nie rozumiem skad u ciebie taka pewnosc wypowiedzi? Przeciez ciebie najmniej JAKIEKOLWIEK zmiany dotkna! Sprawa jest zdecydowanie do zbadania, skoro nie masz szans na spokojny sen w hotelu po co hotel? Zamienmy na nowy budynek albo badzmy wierni korzeniom gry i nie manipulujmy za bardzo. Ta gra ma nadal dawac przyjemnosc i zachecac w pierwszej kolejnosci (z punktu widzenia tworcow) do kupowania brylek. Tylko po co jak bedac wyspecjalizowana klasa pojedynkowicza dostaniesz lomot od grupki polujacej na Ciebie po hotelach? Po tym jak juz w tym hotelu byles od jakiegos czasu (ale jeszcze nie te magiczne 45min) ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie treo to mistrzowsko napisał ...
Taki gracz jak małapchełka to własnie typ gracza który będzie na bryłkach całą mapę biegł byle tylko pomścić gracza któremu nie poszło ...
A co w momencie jak on mnie zaatakuje a Ja mu oddam ?
Też jestem narażony na te 45 minut i wtedy przybiegnie pchełka i mnie uśpi .. Na prawdę cudowna zmiana ....
Dajemy zarobić twórcą i właścicielom gry a oni się nam tak odpłacają .. na prawdę tylko pogratulować ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wysoki poziom pojedynków tym bardziej jest narażony na ataki bo chyba sam wolisz dostać dobry exp za pojedynek, a nie marne grosze.
Po za tym robię na tyle silne postacie żeby mnie nie usypiali. Są inne św. na których mam średni lv i też nie mam problemów.
Na TW nie ma postaci która zawsze będzie wygrywać i owszem też zdarza mi się przegrać, czasem ktoś jest lepszy, a czasem z przypadku ale to są faktycznie przypadki. Jeżeli Twoje przypadki się powtarzają to już nie są przypadkami.
Są lepsze i gorsze zestawy umiejętności. Zamiast się skarżyć na forum pomyśl jak zrobić postać aby wygrywać. Wtedy wszyscy Ci którzy do Ciebie przychodzą będą dostawać baty.

edycja
nie biegam na bryłkach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zaczynasz mnie denerwować ...
Przeczytaj to jeszcze raz ok ?

Powiedz mi kto będzie sie kwapił do tego żeby ci oddać zobacząc twój lvl ?
Bzdury gadasz ... powiedz mi ile osób w przeciągu miesiąca z tobą wygrało ?
Zakłądam że nie wielu patrząc na ranking ...
Bronisz bzdurnych wymysłów które ciebie nie dotyczą i tyle !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak pisałem są inne stare światy ma których mam średni lv (poz.60+/poz.poj.100+) więc dotyczy mnie to tak samo jak innych i jak pisałem też mi to nie przeszkadza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po aktualce jedynym sensownym buildem praktycznie jest R/O, lub build przeciwny( strzelanie/ S/U).Za bardzo nie ma o czym gdybać, bo "bonusu" i tak nie usuną....Za bardzo Innogames na komercję idzie...
P.S.Na bryłki darmowe zawsze jest sposób - uczciwy i wymagający małego skombinowania....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uważam, że to nie jest błąd i dobrze, że wprowadzili ten błąd dla zawadiaki. Czemu? Po to jest zawadiaka, żeby była pod pojedynki, a nie jakiś robotnik czy poszukiwacz przygód. Jesteś typowym przykładem płaczącego boba lub jakiegoś nędznego poszukiwacza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
... Czy ty czytasz ze zrozumieniem ?
Co mają umiejętności które de facto mam dobre do tego że ktoś cie usypia w hotelu całkowicie obcy bo miał akurat "farta" ?!
Możesz być w hotelu w zestawie śpiocha tak ?
I co ci pomogą umiejki ?
najpierw czytaj a potem odpowiadaj.

I jak dla mnie jest to BŁĄD W GRZE i dla wielu innych także !!

Zamiast tworzyć dwusetny taki sam temat, nie zaśmiecałbyś forum swoimi idiotycznymi żądaniami o zmianie aktualizacji, co i tak nie nastąpi.

Jeszcze raz:
NIE, to nie jest błąd w grze!
To część aktualizacji.
Poza tym, pamiętaj, że zawadiaka to kiedyś była najgorsza postać (w fortach i pojedynkach lepsi byli żołnierze).
Twórcy nareszcie wynagrodzili jego ułomność, teraz cieszę się, że go wybrałem.


Jakim ty jesteś typem pojedynkowicza jeśli ciągle cię biją?
Ja jestem Z/U (wyłącznie do ataku, 0 taktyki) i te pojedynki podczas snu mi nie przeszkadzają. Traktuję jak jak te podczas pracy.
W hotelu atakowano mnie około 10 razy. I co? Na razie tylko 2 pojedynki przegrane i 82 wygrane.

Jak napisał Sebicjusz: Płaczesz niczym zbity pies (chciałbym napisać mała dziewczynka, ale porównywanie dziewczynek do ciebie obrażałoby je).

Jeśli jesteś aż taki słaby jak to wygląda z tego tematu napisz w profilu w grze tekst:

-Proszę, jestem największym cieniem tej gry, nie umiem grać, więc nie atakuj mnie. Nie masz honoru, jeśli się mną pojedynkujesz, jestem biednym poszukiwaczem przygód.

Chronią mnie pierwszo-levelowe koksy:
-Dalaj-LAMA
-BOT1
-BOT2
-Ronnie(drógje-konto)

Jak uderzysz w rewolwery przygotuj się na zemstę!


Powiedziałem. Howgh! ;D​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry