Usypianie i Idiotyzm z 45 minutami

  • Rozpoczynający wątek Ronnie9
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Bonusy, są dobrane źle, chaotycznie i bez przemyślenia, wykupując premium są zdecydowanie za wysokie, zwłaszcza jeśli chodzi o bonus taktyki. Skoro każda klasa maswój bonus, dlaczego bob nic nie ma>?
Jedyne co posiada ta postac to bonus sektora w bitwach, oraz juz o wiele mneijszy bonus wpostaci obnizonej oplaty bankowej, co daje zyski rzedy kilkuset $ przy wplacaniu duzych kwot. Postac bob nie ma nic, skoro zmieniaja bonus postaci powinna byc mozliwosc zmiany kalsy, innaczej jest to walenie w uja, budowniczowie sa silni i wytzrymali, wiec powinni miec bonus siły uderzenia, wytrzymałości lub również bonus punktów życia, dobra opcja bylby tez bonus ... zaskoczenia, w koncu nikt sie nie spodziewa, ze zaatauje go bob, jest tym zaskoczony, wiec bonus zaskoczenia dla boba w sam raz
 

DeletedUser

Gość
Gość
No niestety jestem poszukiwaczem-pojedynkowiczem mało hp ale jakoś nie płacze uśpienie w hotelu niezdarzyło mi się poprostu zostawiam hp na tyle by przetrzymać atak odwetowy.Te całe 45min jest mi obojętne. Niewiem może kładą troche z tym na realizm w końcu na dzikim zachodzie zabijali nawet śpiących w hotelu(chyba że był broniony dobrze bo wtedy to kicha)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaczynasz mnie denerwować ...
Przeczytaj to jeszcze raz ok ?

Powiedz mi kto będzie sie kwapił do tego żeby ci oddać zobacząc twój lvl ?
Bzdury gadasz ... powiedz mi ile osób w przeciągu miesiąca z tobą wygrało ?
Zakłądam że nie wielu patrząc na ranking ...
Bronisz bzdurnych wymysłów które ciebie nie dotyczą i tyle !

Skończysz ten flame wreszcie?

Plujesz jadem na lewo i prawo, a merytorycznie do dyskusji się raczej nie przygotowałeś. Agresywne naskakiwanie na innych użytkowników forum nie jest kluczem do sukcesu.
Narzekasz na "farciarzy mogących wygrać, ponieważ da się Ciebie zaatakować gdy jesteś w hotelu".. a sam atakujesz słabych graczy;) Średnia 72 expa za pojedynek mówi sama za siebie :) faktycznie - lubisz wysoko zawieszone poprzeczki, porywasz się z motyka na słońce i kochasz ryzyko :D Dobrze, że został wprowadzony złoty colt - masz przynajmniej z czego strzelać. Ale za to tragedią jest, że inni też mają tę broń (albo złote szable) - napisz w temacie dot. złotych broni, że "admini popsuli grę dając złote bronie, bo teraz nawet słabeusze mają silne bronie" :)

Zmiana została wprowadzona by wyrównać szanse. Jesteś agresywny - przez 45 minut okoliczni pojedynkowicze mogą z Tobą zawalczyć. Przecież lubisz pojedynki. Przecież lubisz napadać i atakować. Lubisz? To walcz, a nie narzekasz.

ja wiem, ze kiedyś było łatwo, bo można było puścić pojedynek i iść na 12 minut do hotelu. Zdaje się, ze grasz poszukiwaczem, co? Wybrałeś go dla bonusu z hotelem, prawda? A tu nagle źli twórcy pokrzyżowali plany i wprowadzili aktualizację, dzięki której musisz liczyć się z możliwością odwetu. Takiego gracza, za którego dostajesz średnio 72 expa;) I taki Cię zaatakuje i dostanie te 230. Noooo to jest wtedy powód by krzyczeć, że "przyszedł słabszy i fartem wygrał". Na chwilę obecną - 79 takich "farciarzy się znalazło".

Jeśli masz problem z przetłumaczeniem sobie tej aktualizacji - fabularyzacja Tobie powinna pomóc. Wyobraź sobie rewolwerowca. Wjeżdża do miasta, na swym koniu, wchodzi do saloonu, wszczyna awanturę (wyzywa na pojedynki każdego kogo tylko może). Zmęczony idzie do hotelu, kładzie się spać. Ale fama się za nim ciągnie:) "Słyszeliście? Był tu player_name! Pobił naszego pastora, grabarza i lokalnego wierszokletę! podobno zatrzymał się w hotelu. Idzcież po niego!" Stado farmerów wpada do hotelu, wyciąga na ubita glebę hardego rewolwerowca. Zaspany przybysz miał problem z koncentracją i po 23 pojedynku padł...

Reasumując - jesteś agresywny? Atakujesz? Licz się z konsekwencjami. Amen.

pozdro,
JG
 

DeletedUser

Gość
Gość
bardzo dobry pomysł, szkoda że tylko 45 minut::D:

jesli ktoś lubi pojedynki, to niech liczy się z kontratakiem. plujecie się, bo zabrano wam możliwość zabawy: wypatrzeć ofiare (najlepiej z ciuchach pod prace) szybki atak, szybko to hotelu, jestem pr0 graczem:gwizd:

ale dobra zabawa się skończyła. jaka szkoda.:I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
bardzo dobry pomysł, szkoda że tylko 45 minut::D:

jesli ktoś lubi pojedynki, to niech liczy się z kontratakiem. plujecie się, bo zabrano wam możliwość zabawy: wypatrzeć ofiare (najlepiej z ciuchach pod prace) szybki atak, szybko to hotelu, jestem pr0 graczem:gwizd:

ale dobra zabawa się skończyła. jaka szkoda.:I:
nic dodać nic ująć::)):
45 minut bardzo dobry pomysł...atakujesz to licz się z tym że możesz też oberwaćpif paf
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Rozumiem, że realizm itp, zgadzam się z sensem tego, ale te 45min jest niewypałem... Nigdy nie chowałem się co pojedynek, nie wybieram najgorszych przeciwników, tylko jadę każdego, kogo mogę sięgnąć(czasem omijam o/r bo mnie drażnią ciosy za 30hp :/ ), zdarza mi się nawet nie zwrócić uwagi na klasę, bo po prostu klikam jeśli mogę się pojedynkować... Owszem często trafiam na słabszych graczy, ale także na tych silniejszych i czasem zdarza się, że kończę pojedynki z 25hp :) Z reguły staram się walczyć do ostatków... i tu znajduje się cwaniak co mnie w hotelu trafi :/ Na s10 mam takiego delikwenta, który notorycznie mnie dobija w hotelu... Trochę to jest denerwujące...

Uważam, że 45min to stanowczo za dużo... Jeśli ktoś ma się mścić, to raczej jest online, jeśli jest online, to nie potrzebuje aż 45min...

A wy zejdźcie już z autora wątku, bo sami nie reprezentujecie zbyt wiele tymi pociskami... Szkalujecie kolesia przede wszystkim dlatego, że ktoś was kiedyś palnął z wyższym lvlem... Innego powodu nie widzę, by się wtrącać w temat o zmianie, która wam nie przeszkadza...

Zastanówcie się, większość waszych postów to ewidentny spam! Posty pisane by się pokłócić, by grupą kogoś zjechać... Nie czyta się tego miło, więc zanim kogoś ochrzanicie zastanówcie się, czy warto... Zwykłych graczy jeszcze bym zrozumiał...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozumiem, że realizm itp, zgadzam się z sensem tego, ale te 45min jest niewypałem... Nigdy nie chowałem się co pojedynek, nie wybieram najgorszych przeciwników, tylko jadę każdego, kogo mogę sięgnąć(czasem omijam o/r bo mnie drażnią ciosy za 30hp :/ ), zdarza mi się nawet nie zwrócić uwagi na klasę, bo po prostu klikam jeśli mogę się pojedynkować... Owszem często trafiam na słabszych graczy, ale także na tych silniejszych i czasem zdarza się, że kończę pojedynki z 25hp :) Z reguły staram się walczyć do ostatków... i tu znajduje się cwaniak co mnie w hotelu trafi :/ Na s10 mam takiego delikwenta, który notorycznie mnie dobija w hotelu... Trochę to jest denerwujące...

Uważam, że 45min to stanowczo za dużo... Jeśli ktoś ma się mścić, to raczej jest online, jeśli jest online, to nie potrzebuje aż 45min...

A wy zejdźcie już z autora wątku, bo sami nie reprezentujecie zbyt wiele tymi pociskami... Szkalujecie kolesia przede wszystkim dlatego, że ktoś was kiedyś palnął z wyższym lvlem... Innego powodu nie widzę, by się wtrącać w temat o zmianie, która wam nie przeszkadza...

Zastanówcie się, większość waszych postów to ewidentny spam! Posty pisane by się pokłócić, by grupą kogoś zjechać... Nie czyta się tego miło, więc zanim kogoś ochrzanicie zastanówcie się, czy warto... Zwykłych graczy jeszcze bym zrozumiał...
niby skąd ktoś wie że zostało Ci ok. 20hp?
zaatakowałeś i jeśli ktoś chce się odpłacić atakuje Ciebie....45 minut to i tak mało bo chyba nikt nie siedzi przy kompie nonstop:oops:
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Od razu podnieśmy z 45min do 50h, no bo przecież jak kogoś uśpię, to po 48h będzie mógł się odegrać... No bo przecież nie każdy jest non stop zalogowany... Odwet powinien pójść od razu a nie po połowie dnia...

Nikt nie wie, że mam 20hp, ale może śmiało pasożytować na mnie i czekać aż się położę spać we własnym hotelu... Bo przecież to nie grzech czekać w mieście pojedynkowicza z wysokim lvlem i go dobijać jeśli się położy... a to, że czasem pokaże się komunikat, że delikwent śpi nic nie zmienia...

Niestety nie po raz pierwszy normalni gracze odczuwają negatywny wpływ zmian wywołany w skutek cwaniactwa innych... :/ Bo czy to moja wina, że ktoś co pojedynek się chował? Swoją drogą wprowadzenie pojedynków z mapy już jest niemałym ułatwieniem, bo przecież kiedyś żeby się zemścić trzeba było gonić do miasta agresora... teraz wystarczy go wyzwać u siebie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
hyhy jejku jakie problemy :)
Bosko ze to wprowadzili wkoncu mozna sie mscic na takich cwaniaczkach...
Co tylko potrafia zaatakowac jak posiadasz eq pod prace, a pozniej hotel i czekanie na nastepna okazje.
Panikujesz ze Cie bija, omdlewaja nie winikam co dalej robia ;p
Ustaw sobie porzadnie umki to Cie nikt nie ruszy... Taktyka czyni mistrza, wystarczy dobrze umki rozlozyc. Jakos jak mnie atakuja to nie mam oto pretensji, zadko kiedy trafiaja, zdarza sie ze trafa mnie fartem :gwizd:
Ale to tylko gra ! A Ty robisz z tego afere... Nie chcesz byc atakowany? Odejdz z miasta i sprawa zalatwiona. Po fortach masz malo hp? Nie chodz na forty.
Kazdy ma tak samo...
Aaa wracajac do poduszeczki ;p to widzialem dwie bardzo fajne walki jak osoba z poduszeczka wygrywa pojedynki (zeby nie bylo ze jakis low level pojedynkow...Z topu koles). Zobacz sobie świat3, skorpi16 bodajrze ma 2 miejsce w pojedynkach :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Aaa wracajac do poduszeczki ;p to widzialem dwie bardzo fajne walki jak osoba z poduszeczka wygrywa pojedynki (zeby nie bylo ze jakis low level pojedynkow...Z topu koles). Zobacz sobie świat3, skorpi16 bodajrze ma 2 miejsce w pojedynkach :>

To że ma poduszkę, to nie oznacza, że nią walczy :p
A co do tematu, to moim zdaniem, można by ten limit skrócić do 30 minut, i tyle.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Sprawa jest prosta, jak ktoś nie chce być atakowanym, to niech sam nie atakuje.

To takie płacze, jak ludzi co się oflagowali na PvP poprzez atak na kogoś, nie mogą wrócić na PvE przez jakiś tam czas i płaczą, że ich inni atakują. W każdej grze się tacy znajdą, nie ma się co przejmować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Meldrag
Nie popadaj w skrajności i nie porównuj 45 min do połowy dnia. Porównanie do 50h tym bardziej nie trafione.
Dalej - odwet nie powinien wcale odejść od razu. Nie rozumiesz ? Marny z Ciebie taktyk w takim wypadku. Odwet który następuje od razu, jest z reguły bezsensowny i nieprzemyślany(o jego powodzeniu już nie wspomnę). Nawiązując do historii Johnny Garrland'a, nikt od razu rewolwerowca nie zaatakował, czemu ? Żaden farmer (o zdrowych zmysłach) z drewnianym kijem nie rzuci się wprost na uzbrojonego wojaka. Trzeba było się zorganizować, a dodatkowo urobiony pojedynkowicz zasną sobie w najlepsze.
Bronisz autora wątku tak, jakbyśmy byli stadem hien które osaczyły bezbronną antylope. Mam wrażenie, że przed wyrażeniem swojej opinii nie chciało Ci się nawet przeczytać tematu od początku, co tym bardziej Cie ośmiesza.
Tym bardziej nie czyta się miło takich bezsensownych postów.

Co do tematu - osobiście nie narzekam. Wcześniejsze sytuacje kiedy ktoś atakował po kolei ludzi, kładąc się co chwila do hotelu (przez co jakakolwiek forma rewanżu była niemożliwa) były co najmniej śmieszne.
Jak ktoś już wyżej napisał - najwidoczniej narzekają jedynie "pojedynkowicze" słabi i naciągani średni (Ciebie Meldrag z uśrednionym expem 92 za pojedynek, wybitnym rewolwerowcem również nazwać nie można) Wszystko wskazuje na to, że tak jest faktycznie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
45 minut nie jest trafionym pomysłem, szczególnie dla części pojedynkowiczów. Kiedy jeszcze grałem aktywnie w TW, robiłem tak: idę do jednego z pobliskich miast, szukam gracza, za którego mam najwięcej XP i atakuję, nie patrząc na eq itd. Często przegrywałem, po jednym bądź dwóch pojedynkach uciekałem oczywiście do hotelu, nie jestem samobójcą. Co ma teraz powiedzieć gracz nastawiony na takie pojedynki? Przereskillować się? Atakować słabszych? Rozumiem, gdyby to było 15 minut, szybki kontratak, ale po 40 minutach spania w hotelu taki pojedynek nie jest już nawet realny!
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
@Meldrag
Nie popadaj w skrajności i nie porównuj 45 min do połowy dnia. Porównanie do 50h tym bardziej nie trafione.
Dalej - odwet nie powinien wcale odejść od razu. Nie rozumiesz ? Marny z Ciebie taktyk w takim wypadku. Odwet który następuje od razu, jest z reguły bezsensowny i nieprzemyślany(o jego powodzeniu już nie wspomnę). Nawiązując do historii Johnny Garrland'a, nikt od razu rewolwerowca nie zaatakował, czemu ? Żaden farmer (o zdrowych zmysłach) z drewnianym kijem nie rzuci się wprost na uzbrojonego wojaka. Trzeba było się zorganizować, a dodatkowo urobiony pojedynkowicz zasną sobie w najlepsze.
Bronisz autora wątku tak, jakbyśmy byli stadem hien które osaczyły bezbronną antylope. Mam wrażenie, że przed wyrażeniem swojej opinii nie chciało Ci się nawet przeczytać tematu od początku, co tym bardziej Cie ośmiesza.
Tym bardziej nie czyta się miło takich bezsensownych postów.

Co do tematu - osobiście nie narzekam. Wcześniejsze sytuacje kiedy ktoś atakował po kolei ludzi, kładąc się co chwila do hotelu (przez co jakakolwiek forma rewanżu była niemożliwa) były co najmniej śmieszne.
Jak ktoś już wyżej napisał - najwidoczniej narzekają jedynie "pojedynkowicze" słabi i naciągani średni (Ciebie Meldrag z uśrednionym expem 92 za pojedynek, wybitnym rewolwerowcem również nazwać nie można) Wszystko wskazuje na to, że tak jest faktycznie.

Po 1 to nie ma związku z byciem taktykiem czy nie... Skoro lepiej jest mścić się po jakimś czasie, to niepotrzebne są te 45min po pojedynku od razu...

Po 2 Nie wypowiadam się w tematach, których wcześniej nie przeczytałem wraz z wszystkimi postami i nie uważam, żeby moje posty były bez sensu... A bronię autora wątku bo mnie razi to, jak każdy człowiekowi jedzie od pojedynkowego frajera tylko dlatego, że nie podoba mu się nowa zmiana...
Każdy ma prawo wypowiedzieć się, jeśli coś mu się nie podoba i autor wątku tak zrobił, czy to znaczy, że od razu trzeba go linczować i szkalować? czy on powiedział komukolwiek z tu piszących coś złego, bo mu się podoba nowa zmiana? Nie, odpowiadał na teksty w stylu "jesteś cienki, bo ci to przeszkadza" Nie każdemu muszą się podobać nowe zmiany, co wcale nie musi od razu oznaczać, że ktoś wypłakuje swoje żale... Bo z tą zmianą można żyć, tylko ja osobiście uważam, że nie jest dobrze dopracowana, a jeśli komuś się nie podoba moje zdanie, to niech się ugryzie w język, albo uargumentuje mi dlaczego jestem w błędzie, a nie z punktu krzyczy, że płaczę bo jestem marnym pojedynkowiczem...

Po 3 Masz rację, cwaniaki, które częściej sypiają niż walczą są straszne, ale teraz po prostu znajdą sobie inny sposób cwaniaczenia, na takich nie ma rady...

Po 4 Owszem, nie uważam się za nie wiadomo jak zajefajnego pojedynkowicza, bo takowym nie jestem, jak już pisałem nie dbam o to kogo atakuję, skoro mieści się w moim przedziale, to znaczy, że mam prawo go atakować... To na kogo pada, raczej zależy od rejonu zamieszkania, bo nie przepadam za dalekimi marszami...
Nie dziwi mnie, że top pojedynkowicze się nie wypowiadają, no bo i po co, w końcu są top... A wszyscy dobrze wiemy jakie kontrowersje ciągle są przy topce pojedynkowiczów na s10...

A kogoś, kto jest tak genialny i wszystkie swoje problemy rozwiązywałby usuwaniem ich źródła zachęcam do głębszego przemyślenia swojego posta, z którego wynika, że jeśli człowiekowi coś się nie podoba, to powinien to przerwać, czyli w zasadzie wszyscy ludzie powinni sobie strzelić w łeb, bo przecież nie ma ludzi, którym się wszystko podoba w życiu... (tak zgadza się, to jest skrajność)

::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
To że ma poduszkę, to nie oznacza, że nią walczy :p
A co do tematu, to moim zdaniem, można by ten limit skrócić do 30 minut, i tyle.

Chodzilo mi o to ze jesli ktos zostaje zatakowany majac o wile slabsza bron (w tym przypadku poduszke). To nie oznacza ze przegra jesli jest dobrym pojedynkowiczem. Byla osoba co sie zalila ze chodzi spac w secie spiocha przed uplywem 45min i zostaje atakowana z tad ten przyklad.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Skróciłbym to do 30min. 45 jest chyba trochę za dużo.

2. Ta opcja sprawia, że build Z/U jest słaby, żeby nie powiedzieć beznadziejny. Osoby, które miały taki build zawsze atakowały i szły spać do hotelu. Może i dobrze, że zrobili coś takiego, ale teraz przydałoby się zrobić coś, co w takim samym stopniu osłabi postać O/R. Wtedy to ma sens. A to był tylko wjazd na osoby z jednym buildem tak na prawdę.

3. Jeszcze jest możliwość taka, że te 45 min będzie działać tylko w wypadku, gdy atakujesz budowniczego. Bo myślę, że ta nowość miała właśnie taki cel, chronienie bobów. Dodatkowo byłby to jakiś bonus dla budowniczego. Taki jest mój pomysł - żeby zamienić te 45 na bonus dla boba, a nie nowość dla wszystkich.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
W ogóle gdybym miał jakiś wpływ na bonusy postaci, to bym wprowadził zakaz bicia boba, gdy znajduje się w swoim mieście(w domyśle buduje), lub forcie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg mnie mozna by bylo te 45min zmienic, zeby dzialalo tylko w obcych miastach (hotelach). Ale w naszym miescie i oczywiscie forcie (koszarach) nie dzialalo by te 45min :>
Tak to chyba bylo by sprawiedliwie ;) Atakujesz? czekasz 45min o ile uciekasz chowac sie w hotelu... (chyba ze blisko miasta rozplanowales sobie atak) to inna sprawa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Akurat to jest jedną z lepszych rzeczy nie ma już takich kozaków na pojedynkach że pojedynek i hotel to najbardziej wkurzało...
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Wg mnie mozna by bylo te 45min zmienic, zeby dzialalo tylko w obcych miastach (hotelach). Ale w naszym miescie i oczywiscie forcie (koszarach) nie dzialalo by te 45min :>
Tak to chyba bylo by sprawiedliwie ;) Atakujesz? czekasz 45min o ile uciekasz chowac sie w hotelu... (chyba ze blisko miasta rozplanowales sobie atak) to inna sprawa.

Też lepsze rozwiązanie... Mi by to wystarczyło.

Akurat to jest jedną z lepszych rzeczy nie ma już takich kozaków na pojedynkach że pojedynek i hotel to najbardziej wkurzało...

Zgadza się, szkoda tylko, że przez nich wszyscy muszą cierpieć...
 
Status
Zamknięty.
Do góry