Usypianie i Idiotyzm z 45 minutami

  • Rozpoczynający wątek Ronnie9
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Podzielam zdanie Meldraga i autora tematu :) jeżeli już istnieje taka możliwość to należałoby ten czas skrócić do 15 minut ;) 45 to zdecydowanie za długo. Nie przeszkadza ta opcja chyba tylko tym którzy są r/o :eek:kul: i defakto poszli na łatwiznę ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widze ze naskoczyli na mnie ci którzy dostawali w tyłek bo byli nieudolni wcześniej a teraz dostali możliwość błagania o pomoc kolegów...

Srednia 70 pojedynków .. Dobry argument ... Ale pewnie nie przyszło ci do głowy kolego że to średnia z całej kariery od początku.
Tak .. Lubie tłuc słąbszych którzy nie dają expa ani kasy ... na prawde to uwielbiam ..... Normalny jesteś ?!
To że zaatakuje kogoś z niskim lvl bo to bezpośredni wróg miasta/koalicji to akurat normalne i każdy to robi.

Moim zdaniem jak jakiś pół inteligent wymyślił taką bzdurę to Hotel można spokojnie zlikwidować bo przestaje być potrzebny.

Kolejny cwaniaczek na koniec posta zaczął się odgrażać że jak go zaatakuje to odwet będzie ...Kolege poprosisz bo sam nie dajesz rady ?!

A to ze dostawałem 48 to nie ze jestem kiepski tylko w kazdym miescie znajdzie sie ktos kto akurat da rade zwlaszcza jak idziesz spac po 10 pojedynkach i HP masz jak na lekarstwo !


Usunąć pojedynki i nie bedzie problemu. ZEPSULI TA GRE I TO ZDANIE WIELU OSÓB !!


Johnny Garrland na koniec ...
BZDURY GADASZ I MYŚLISZ ZE JESTEŚ FAJNY I NIE WIADOMO JAK ELOKWENTNY ....
Próbujesz mnie ośmieszyć i obrazic .. a pisz co sobie chcesz o mnie i tak nie wiesz jak gram tylko opierasz sie na statystykach które przeważnie są mylne i nie pokazują prawdy.
Ale w twoim dziwnym świecie pewnie jest inaczej ...

Mowisz ze jak jestes agresywny to licz sie z konsekwencjami .. Tak ok .. ale dlaczego przez każdego !?
Ja bobow nie bije ani lvli 20 nizej .... Ale ty i tak tego nie zrozumiesz .

zrobili innych z zera na bohatera ( zawadiaka) i to tez fajnie ?? zamiast to wyrównaćto nie .. lepiej od razu dać im wszystko ... szkoda ze nie dali im braku mozliwosci otrzymywania obrażeń ...
Gdzie sens i logika ze bez ruszania sie z miejsca mogą atakować?! To też jest fajne i fair tak ?!

i na sam koniec:

NIE, NIE WYBIERAŁEM TEJ KLASY DLA HOTELU CZY JAKIEGOKOLWIEK INNEGO BONUSU.
PODOBAŁA MI SIE IDEA TEJ KLASY I AVATAR I TO BYL POWÓD.
ARIZONA TO MOJ PIERWSZY I JEDYNY ŚWIAT WIEC DOŚWIADCZEŃ NIE MIAŁEM I NIE MOGŁEM WIEDZIEĆ JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO ANI TEGO ZE JAKIŚ .... WYMYŚLI TAKIE BZDURY !!!


Ps.
nie ma to jak zastraszać graczy ostrzeżeniami i możliwością banowania ...
słowo D... ( to na czym siedzisz ) to nie jest wulgaryzm i nie róbcie sobie jaj że za takie coś dajecie ostrzeżenia.
Aha za punkty karne i usunięcie opisu za cytat na profilu w grze który de facto ma w swoich opisach jakieś 20% graczy i pochodzi od wybitnego dowódcy a w dodatku był ocenzurowany i były tylko 3 pierwsze literki z 9, również dziękuje szlachetnemu supportowi.

Dziwne że inni mają ch... i c... i k... w profilach i ich jakoś nikt nie straszy i nikt nic nie usuwa ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25754

Gość
Gość
Dyskusja Bez Sensu...
To Jest Normalna Gra...
Graj ile Wlezie:)
Pnij się "Ciągle Na przód i na przód" .!.

Pozdrawiam:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry