Włatcy Móch vs South Park

  • Rozpoczynający wątek Tobilp
  • Data rozpoczęcia

Włatcy Móch vs. South park

  • Włatcy Móch

    Głosy: 58 60,4%
  • South Park

    Głosy: 32 33,3%
  • Inny serial tego typu (jaki?)

    Głosy: 6 6,3%

  • W sumie głosujących
    96
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Sonda:
Włatcy móch vs. South Park
Ja oddaje głos na Włatcy Móch
Dobre, bo Polskie
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Włatcy Móch :)

,,Bogatemu to i byk się ocieli'' - Anusiak :D

Chociaż South Park jest też super ;)

,,Gdyby ironia miałaby smak truskawek, wszyscy pilibyśmy koktajl''- dziennikarz z South Park
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Miśku, kto Ci pozwolił cytowac mój dawny podpis? :D <żart>

Ogólnie to ja jednak wolę SP (nie chodzi o Sojusz Podziemia z S1) <lol>:D
Żarty wyższych lotów ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wolę Czesia i spółkę, ale oglądam jak akurat tv włączę (czyli żadziuteńko;p)
 

DeletedUser

Gość
Gość
władcy byli ciekawi na początku, wg mnie teraz zeszło to na psy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie po czasie Czesiomania zaczęła denerwować, dlatego nie chcę już patrzeć na Włatców. Kiedyś lubiłem, ale jak ktoś na forum (bądź gdziekolwiek) mówi/pisze DzIeŃdOoObRyYy albo >>Ładnie Pachniesz, Jak Kiełbaska<< to mam ochotę go zdzielić. Poza tym, WM ma za mało ekhem... przemocy. Dlatego wolę South Park.
 

DeletedUser

Gość
Gość
South park bo nie uczy debilizmu... jak widze wypowiedzi typu żądzą albo smiech hehe pisany przez ch (boze to to juz w ogole porazka) to mnie krew zalewa przykro mi ale władcy much (specjalnie napisane ortograficznie) to marna kopia South Parku z naciskiem na marna zamiast klasc satyre na wszystko do okola robi z mlodych ludzi kretynow ot i cala prawda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moje zdanie jest identyczne jak powyzsze.

Gdy wladcy much dopiero co sie pojawili, kumpel mi zareklamowal to jako "taki polski south park. gniecie." jako fan SP, od razu zdobylem 2 odcinki, i po 10 min kazdego dalem sobie spokoj. Tepe teksty, zero humoru, beznadziejna animacja... naprawde nie wiem w czym ta kreskowka jest fajna.

jesli to miala byc polska odpowiedz na SP, to schrzanili sprawe kompletnie.
Jesli nie - to tez schrzanili :)

EDIT:
@Dorianetti: nie wiem czemu sie czepiasz Pana P.R.O.S.T.O., ze napisal "zadza" - przeciez ma w podpisie "Piszę poprawnie po polsku", wiec bledu na pewno nie popelnil :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
SP lepszy pod każdym wzgledem prawie ^^ w WM lepsze jest jedynie to, ze polskie... szkoda tylko, ze większoś osób wypowiadajacyxh się/ głosujacych w tym temacie zapewne nigdy nie ogladała SP, albo jedynie 2-3 odcinki... każdy fan tego typu hmmm bajek dla dorosłych powinien zauważyc, ze SP jest lepszy ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
A moje zdanie jest identyczne jak 3 powyższe zdania :p.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja się nie zgodzę :]

obydwa ze tak powiem "seriale" są fajne :)

SP nie jest polską produkcją ale ma dużo humoru itd.

WM ma ten plus ze jest polskiej produkcji :p Muszę przyznać twórcą WM, że jak na Polaków to się postarali :)

I Dlatego wstrzymuje się od głosu bo odbydwa są zaj**** fajowe :D


Czeesio Zuch :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
doceniam powyzsza wypowiedz jednak idac tym tokiem myslenie "fajne bo polskie" musielibysmy wspierac biurokracje i korupcje w koncu polskie to fajne :p a takie dyskusje bylyby zbedne gdyby kazdy obejrzal odcinek SP "make love not warcraft" ktory zdobyl de facto nagrode Grammy majstersztyk dobrego humoru i gratka dla fanow sp :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Od zawsze lubiłem South Park, a jak słyszę gdzieś teraz o Władcach Much to mi się niedobrze robi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
porównywanie SP do WM to jak porównywać porshe do drezyny, władcy to tandetne i idiotyczne coś dla 11 latków ,których bawią niby śmieszne teksty bohaterów . ogladałem kilka odcinków i szczerze nie zaśmiałem sie ani razu ,co wy w nich widzicie ?! ehh...
oczywiście south park wymiata i miażdzy swoimi tekstami np. kartmana ; d
falimy guy tez jest super ; p polecam.

jednak polakom nie wychodzi robienie śmiesznych kreskówek , przykre.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh ta sonda dla mnie jest bardziej jak, sprawdzenie wieku graczy the west. I jak narazie 2/3 graczy wg tej sondy nie ukończyły 13 lat. A odpowiedź jest oczywista. South Park
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
SP to kreskówka z dużą dawką sarkazmu dotyczący dzisiejszego społeczeństwa (głównie amerykańskiego, ale można podciągnąć pod "globalne"). Porusza ona sprawy istotne: dyskryminacja, eutanazja, pedofilia etc. a to wszystko gęsto polane dużą dawką ironicznego, złośliwego humoru.

WM i co tu porównywać serial na początku dało się jakoś oglądać, ale teraz jest jakiś taki mdły, blady ogólnie mówiąc zaczął być nudny.

Heh ta sonda dla mnie jest bardziej jak, sprawdzenie wieku graczy the west. I jak narazie 2/3 graczy wg tej sondy nie ukończyły 13 lat. A odpowiedź jest oczywista. South Park

Może ta sonda ma właśnie sprawdzić wiek graczy The-West.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry