W jakim kierunku zmierzamy?

  • Rozpoczynający wątek hubcioadhd
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16467

Gość
Gość
Spytam z ciekawości: w forcie pojawia się dodatkowy budynek - sklep. Była o nim kiedyś wzmianka. W sklepie można kupić unikaty, dajmy na to po 100-150k.
Jaka jest Twoja opinia na temat takiej zmiany?


po 100-150k ?? Gra pada w ciągu roku a ja zmywam się :D

Kpina to będzie.

Ale co my mozemy pogadamy popiszemy a oni mają wywalone co się do nich pisze i robią swoje.

Następnie będzie opcja Stoczyłeś pojedynek z XXX wynik nie jest jeszcze znany, chcesz być pewny zwycięstwa wydaj 20 bryłek a pzreciwnik oslepnie i ani razu nie trafi w ciebie.

Wszystko na bryłki będzie. Moim zdaniem oni widzą że TW upada i mniej kasy leci na konto, bo ci bardziej doświadczeni gracze pzrestali grać więc i mniej kasy leci, teraz próbują to nadrobić i wywalają wszystko za bryłki, jeszcze walą te śmieszne teksty nie chcesz nie musisz kupować.

Śmiech i tyle. Ale tak jak pisałem wydam bryłki an te pudełka niech mają coś na stole wigilijnym a nie o suchym pysku latać w święta.
 

DeletedUser27633

Gość
Gość
a ja się bardzo cieszę, że jest taka możliwość za bryłki kupić unikat, chociaż na święta, a ponadto uważam, że powinno u handlarza też powinna być możliwość kupowania skrzynek ale za bryłki ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Zabójca: Pisałem gdzieś, że za niedługo będzie trzeba płacić za dostęp do okienka bitwy fortowej...

Prezent, za który musimy zapłacić, przestaje być prezentem, ale jak widać u Niemców jest inaczej. Niemniej jednak większość graczy te unikaty kupi, Inno się nachapie i wszystko będzie po staremu. No, PRAWIE po staremu, bo coraz więcej rzeczy będziemy mogli dostać za bryłki.

Dopóki gracze nie zaczną działać zamiast pisać, kierunek wytyczony w ostatnim czasie przez IG nie zmieni się.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mic, niedługo za bryłki będzie:
1. Możliwość otwarcia ekwipunku, okna wiadomości i raportów.
2. Możliwość zdobycia expa i kasy w bitwie fortowej.
3. Możliwość ustawienia celowań i uników w pojedynkach.
4. Możliwość rozdania skilli
5. Rejestracja
nie ma to jak patrzenie tylko na własny zysk... Poza tym, co możesz zrobić? To, że odejdą gracze niczego ich nie nauczy. Już ich zbyt wielu odeszło, aby się skapnęli, że coś jest nie tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co IG obchodzi nasze zdanie ? Dla nich liczy się tylko kasa..
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja się bardzo cieszę, że jest taka możliwość za bryłki kupić unikat, chociaż na święta, a ponadto uważam, że powinno u handlarza też powinna być możliwość kupowania skrzynek ale za bryłki ;)

To najlepiej niech jeszcze będzie taka opcja u Szamana: za jedyne 1000 bryłek wbij od razu 120lvl i bądź w topce wszystkich rankingów

Wtedy i IG będzie zadowolone ( bo wtedy wpływy na koncie wzrosną pewnie jeszcze bardziej...) i tzw. kwękacze co chwila pytający:"kiedy ruszy nowy świat, bo chcę być w topce rankingu" będą usatysfakcjonowani ( bo po co ktoś ma przez powiedzmy rok mozolnie wbijać lvle skoro może wybulić realne $ na bryłki i szpanować ,że jest w topce rankingu )

Tylko wtedy w grze pozostaną już tylko gracze pokroju kwękaczy, reszta da sobie spokój... Ale przecież dla IG najważniejsze są wpływy na koncie,nieprawdaż?::DD:

A odpowiadając na pytanie zadane w temacie pozwolę sobie zacytować klasyka:"Kierunek wschód- tam musi być jakaś cywilizacja" ...::DD:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15709

Gość
Gość
Osobiście bardzo dziękuję IG za wspaniały pomysł jakim są te skrzynie.

Ludzie... jest to nieobowiązkowa opłata, którą uiści w olbrzymia ilość graczy. W efekcie IG zyskuje fundusze i nie musi potem otwierać miliona nowych polskich serwerów. Gdyby wprowadzić więcej takich opłat może byłaby nawet możliwość otworzenia darmowego "oldskulowego" serwera w naszym kraju?
Bo nie wierzę, że nie ma kopii wersji 1.19 TW ::):

Póki co czekam na te skrzynie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pozwolę sobie zacytować posta pewnej osoby (mam nadzieje że nie będziesz miał mi tego za złe)


z Niemieckiego forum jak dobrze zrozumiałem to jest garstka graczy w niemieckiej wersji gry, która będzie mogła sobie pozwolić na najdroższy prezent o_O
 

DeletedUser27858

Gość
Gość
pojedynki zostały zepsute do reszty teraz wybieramy albo żołnierzy, albo zawadiaków a wszyscy walą ile się da na forty.
Ahh pamiętamy starego westa wtedy grało się fajnie a teraz gra traci wartość.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie nie mam nic przeciwko opcjom za bryłki. Wiadomo, jest mnóstwo ludzi w zespole IG a każdemu trzeba spłacić wpłatę. Jednak co za dużo to nie zdrowo! Wolałbym jak macie problemy z hajsem żebyście podrożyli dotychczasowe premki zamiast dodawać nowe!
 

DeletedUser995

Gość
Gość
Jestem tylko ciekawy czy koszt zakupu będzie stały czy jak przy reskillu postaci?
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Przesada... IG naprawdę teraz poszło po bandzie... Tak, jak Mumin wspomniał na początku... Święta nie powinny być pretekstem do czerpania zysków... Wystarczy, że są mega skomercjalizowane w realnym świecie... W grze, w której gra dużo osób wkraczających dopiero w życie, powinni zachować święta pełne wartości duchowych przede wszystkim! Nie chodzi mi tu o religijność, lecz o sens świąt, o obdarowywanie innych, o rodzinność świąt, o gesty a nie czysty materializm...
Czy to św. Mikołaj, biskup z Miry, czy też masowy Święty Mikołaj(w stroju coca-coli), każdy z nich symbolizuje bezinteresowność, chęć obdarowywania innych, daje powody by być dobrym...

IG powinno te same wartości przekazywać nam... Tak było w ubiegłym roku z eventem mikołajkowym, co prawda na mniejszą skalę, ale było to dobre...

To, co w tym roku wymyślono do reszty spaczy wizerunek świąt u młodych osób...

Pominę fakt, że światy zostaną zasypane unikatami, co zepsuje grywalność niewątpliwie, pominę też kwestię, że te "prezenty" napędzą wymiany między światowe, które oczywiście również psują rozgrywki normalnym graczom... Ale skupmy się na tych młodych graczach, tych, których animacje przyciągają...
Jak ktoś trzeźwo zauważył, oni nie kupią bryłek, mam takich trochę w różnych koalicjach i wiem, że czasem ciężko im z jakiś ankiet uzbierać kasę, by zarzucić premkę na szukanie klucza... Teraz znowu będą zdeklasowani... Prawda jest taka, ze nowy gracz nie zdobędzie 100k tak szybko... Nie ma postaci na starych światach, więc nie będzie miał skąd przelać...
Młodsi gracze nie kupią premium, bo rodzice im na to nie pozwolą itp. więc obejdą się smakiem... Zauważcie, jak wiele osób naprawdę wczuwa się w tą grę, TW jest czymś, co zostaje w pamięci, czym się żyje(fakt, że to raczej atmosfera i kontakty z innymi, a nie sama gra)...

Gracz, dajmy na to 11letni, który będzie 2 dni przed świętami oglądał jak większość ludzi wokół niego chwali się unikatami ze skrzynek, podczas gdy on nie może sobie na nie pozwolić, z takim nastrojem i poczuciem bycia gorszym wkroczy w święta...

Czy naprawdę tego im życzymy? Zaślepieni profitami zapominamy o najmłodszych, którzy przecież powinni najlepiej święta spędzać!

Myślę, że IG przydałby się obowiązkowy seans "opowieści wigilijnej", akurat odpowiednia pora na to...


Niech se robią co chcą, kim ja jestem, by im tego bronić... Nie mam zamiaru wielce krzyczeć, pewnie sam skorzystam z tych "prezentów", jednak całą akcję uważam za poważnie chybioną... Uważam, że to wcale nie jest fajne, a przykre...
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Święta racja nic dodać nic ująć.

Gdzieś widziałem że niby 2 banki ma kosztować skrzynia jeśli to prawda to kolejny piekny krok, prezenty otrzymają kilku graczy :D Pewnie jeśli chodzi o brylki to 1k tzreba wywalić.

Te prezenty niestety nie trafią do wszystkich ,są niby te gorsze pudełka ale co im tam wypadnie to co mogą kupić w sklepie , co spodnie Jima im wypadną :D Uniakt przecież :D

Prezenty powinny być dla każdego takie same nie z podziałem na bogatszych i biedniejszych.

Zamiast tych unikatów powinno być coś fajnego jak no strój świętego mikołaja z jakimiś tam pkt to by była zabawa dla każdego quest w którym można strój mikołaja mieć. Niby zwykła prosta rzecz a jak będzie cieszyła.

Jeśli IG chciało zarobić wystarczyło np wprowadzić na okres świąt premium lub coś w tym stylu. Nie ruszać Unikatów i tak był ich wysyp po ostatniej aktualce a teraz kolejny.

Zauważyłem że zapomina się o tych nowych lub mniejszych lvl np questy przeważnie od 100 lvl itd.

Ale my piszemy piszemy i jak do ściany.
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Meldrag, zgadzam się z Tobą.

Wszystko, co chciałem napisać, zostało już tutaj napisane.
Zostało mi tylko płakać nad losem TW, gdy zaczynałem ta gra bardziej cieszyła.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A płaczę nad tymi którzy płaczą, ale ze śmiechu. Same marudy tutaj, wyluzujcie trochę, macie chyba inne rzeczy do roboty w życiu - nie chcecie nie grajcie.

Przez dwa lata nie wydałem ani grosza na bryłki i nie narzekam... Z drugiej strony nie jest to wzorzec postępowania, bo twórcy muszą za coś żyć... Mówi to jednak wiele o grze.

Za 2mln "prezent" to baaaaardzo wątpliwe, ale nawet jeśli to co? Poza tym oceniam coś po fakcie a nie przed ;;)
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
.Jojczycie, ja i tak obstawiam że większość osób marudzących kupi jakiś prezent Natomiast samo gderanie nic już nie da bo widać że inno musiało zanotować ujemny bilans w tym kwartale a teraz muszą podnieść sobie dochody by premie dla prezesa i zarządu mogli wypłacić na święta i Nowy Rok :p.

Jak chcecie grymasić to marudźcie o cechach i umiejętnościach do kupienia na nowych światach oraz się cieszcie że nie dali tej możliwości na starych światach.

Jeśli chodzi o same prezenty to raczej dość normalne że trzeba je kupić no chyba że ktoś uważa że np. smartfony spadają z nieba a nie kupuje się je za pieniądze. INNO oferuje wam produkt do kupienia tak jak w normalnym sklepie i tylko od was zależy czy kupicie ten przedmiot czy też nie a samo gderanie nic już nie zmieni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
.Jojczycie, ja i tak obstawiam że większość osób marudzących kupi jakiś prezent Natomiast samo gderanie nic już nie da bo widać że inno musiało zanotować ujemny bilans w tym kwartale a teraz muszą podnieść sobie dochody by premie dla prezesa i zarządu mogli wypłacić na święta i Nowy Rok :p.

Jak chcecie grymasić to marudźcie o cechach i umiejętnościach do kupienia na nowych światach oraz się cieszcie że nie dali tej możliwości na starych światach.

Jeśli chodzi o same prezenty to raczej dość normalne że trzeba je kupić no chyba że ktoś uważa że np. smartfony spadają z nieba a nie kupuje się je za pieniądze. INNO oferuje wam produkt do kupienia tak jak w normalnym sklepie i tylko od was zależy czy kupicie ten przedmiot czy też nie a samo gderanie nic już nie zmieni.

Kupię, choć nie podoba mi się to, ale nikt nie chce zostać w tyle, prawda?
Coraz większy wpływ na grę mają bryłki, a nie umiejętności i czas.

Nie wiem jak u Ciebie, ale ja nigdy sam sobie nie musiałem prezentu kupować, a jeśli już to za to nie ja płaciłem.
To zwykłe premium na pewien okres, a nie jakiekolwiek "prezenty", to powinny być rzeczy symboliczne, o czym Mumin pisał.
Kiedyś przy temacie o eventach również o tym pisałem, teraz sprawa jest podobna.
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
"Mamo, w ramach prezentu przed świętami kup mi bryłki do Dełesta, bo fajne rzeczy bendom i nawet unikaty i jeszcze fajniesze. Dobrze, mamo? Proszę, proszę, proszę!"

Collt, nie można być krótkowzrocznym. Każdy wybór wpływa interakcyjnie na otaczający nas świat, troszkę aktywizmu i działania nie zaszkodzi. Pogadamy sobie, popiszemy, mamy do tego prawo. Może do kogoś to dotrze, przemyśli parę spraw.

Jak dla mnie to TW przemienia się w Metina.
Czekam na animację bizona na homepage'u.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiek wiekiem, ja mam 15 lat i nie cierpię na brak bryłek ale... no właśnie, nie chcę ich wydawać na jakieś skrzynki. Osobiście nie mam możliwość regularnego "bryłkowania", a polski sponsorpay to żenada :/ Wolę wydać kilkaset bryłek na premię postaci niż unikaty, których znając życie nie założę, bo nie będą pasowały dla mojego żołnierza 100% HP. Sprzedaż? Nie potrzeba mi więcej kasy niż kilkadziesiąt tysięcy na broń fortową i ubranka. Nie potrzeba mi więcej, niż dostaję za sprzedaż dropów ze skrzyń. Gdzie tu odpowiednia motywacja do wzięcia udziału w "zabawie"? Że niby ja będę od kogoś lepszy? Jeśli chcę się poczuć "lepszy" to mogę porównać HP innych walczących na bitwach do mojego i moje ego przetrwa nienaruszone... Jedyne co z tych skrzynek może wpaść dobrego (dla mnie, piszę o mojej postaci w grze, ale prawie każdy może w tej samej sytuacji postawić siebie) to jakiś unikat fortowy. Szansa? Jeden do ilu? No właśnie, jeśli mi nie dropnie, to będę w głębokich czterech literach bez bryłek na koncie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry