Walentynki!

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
U mnie wyskakuje popularna "404", czyli po prostu Not Found. Po skasowaniu przedniej części linka ("mail10.tlen/) gra loguje się normalnie, strona główna wygląda normalnie, ale co dziwne, mail przyszedł na nick z plemion (na którym nie gram od ok. pół roku), bo mam tego samego maila na obie gry. Po zalogowaniu nie wyskakuje żadne okno ani nic.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadanie wykonane naszyjnik ;;)
Ale na świecie gdzie już miałem nie mogę 2 raz szkoda
 

DeletedUser19956

Gość
Gość
Jednej osobie wypadł kwiatek przy zbieraniu borówek
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Wiadomo dlaczego ten link nie dział? Jest on potrzebny do zdobycia czegoś?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Link raczej nie jest do niczego potrzebny (raczej!). Ja złapałem ze zbierania jagód. Potem jako broń pojedynkowa i atak na kogoś.
 

DeletedUser

Gość
Gość
czyli uważasz ze trzeba kogoś zaatakować ?? a co jeśli ma się 48h??
 

DeletedUser

Gość
Gość
i jaka nagroda za atak z kwiatami?ile znalezliscie bukietow(ja narazie jeden w borowkach).??
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Nagrodą jest +1 umiejętność do punktów życia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dostałem email z linkiem i nic nowego się nie dzieje, myślę, że zamiast produktów otrzymywanych normalnie z danych prac, bedą gdzie niegdzie wypadały róże.
Jeśli komuś się trafią, dajcie cynk.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pamiętasz quest na czapkę bałwana? Poszukiwanie skarbu...
Poszukiwanie skarbu nie jest takie trudne i przed spodniami terz nie było. Jestem bobem i mały reskil i już.

:fl:pif pafA to cytat z innego tematu i jest bardziej prawdopodobny "Załóż naszyjnik i pracuj przy jagódkach i borówkach podobno. A trzeci bukiet nie wiadomo gdzie na razie
EDIT: Okazuje się, że nie trzeba naszyjnika zakładać- na Cheyenne kolega z 25 lvl znalazł bukiecik. Potem trzeba kogoś wyzwać na pojedynek z założonym bukietem zamiast broni."

czyli uważasz ze trzeba kogoś zaatakować ?? a co jeśli ma się 48h??
CZas na wykonanie jest do 20.02.2011

//połączono doubleposta. Onufry
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za wyzwanie przeciwnika z bukietem w slocie na bron:
Walentynkowe pozdrowienia wymienione!
Z kwiatami w ręku odwiedzasz Yani, wesoło ofiarowujesz mu swój bukiet i składasz życzenia.

Otrzymujesz 104 punkty doświadczenia.

taka nagroda...ale traci sie bukiet
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Można zaatakować kogo chcecie jeśli ma się bukiet jako broń. Nie trzeba czekać całego czasu pojedynku po prostu wyzwać i po dowolnym czasie można anulować pojedynek.
Dostanie się w nagrodę + 1 umiejke PŻ jesli osoba z którą się chcemy pojedynkować także ma załozony bukiet jako broń. Jeśli zaatakujemy osobę bez bukietu dostaniemy expa
ww1g.jpg


Druga osoba nie miała założonego bukietu i dostałem tylko expa ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie więcej zamieszania, niż to warte.
Lepiej gdyby dodali jakieś nowe zadania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam pytanie. Czy jeśli nie kliknąłem w link, to mogę zbierać bukiety?
 

DeletedUser

Gość
Gość
możesz ja tez nie kliknełam a juz znalazlam jeden :) w jagodach w borowkach nie moze mi wpasc :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry