Walentynki!

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie mam naszyjnika a mi poleciały może muszę mieć aby wyleciał 3
 

DeletedUser

Gość
Gość
skoro tak to nie wiem czemu, na 15sw nie zrobiłem zadania i kwiatów od rana szukam , a na sw6 to 3x po pół godziny i za każdym razem róże wskoczyły
 

DeletedUser20016

Gość
Gość
Kwiaty wylatują za każdym razem w pracy ,,zbieranie jagód'', zależnie na jakim świecie grasz jest to 1h lub 2h.
Bukietów można zebrać 3 pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja znalazłem jeden bukiet w 5 min (za pierwszym razem) i dwa w 15 minut (3 razy próbowałem). Słyszałem również, że ktoś na s11 zdobył 10 bukietów i dostał 10 hp, nie wiem na ile to prawda, szukam 4 bukietu, żeby się przekonać :)

@edit
jak coś napiszę, czy da się ponad 3 bukiety.
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
ja znalazłem jeden bukiet w 5 min (za pierwszym razem) i dwa w 15 minut (3 razy próbowałem). Słyszałem również, że ktoś na s11 zdobył 10 bukietów i dostał 10 hp, nie wiem na ile to prawda, szukam 4 bukietu, żeby się przekonać :)

@edit
jak coś napiszę, czy da się ponad 3 bukiety.

W mailu pisze:

Co powiesz na odrobinę uprzejmości, a może nawet miłości? 14. lutego obchodzimy walentynki!

* Otrzymaj nawet trzy bukiety za wykonane prace

Więc na więcej nie licz
 

DeletedUser

Gość
Gość
skoro tak to nie wiem czemu, na 15sw nie zrobiłem zadania i kwiatów od rana szukam , a na sw6 to 3x po pół godziny i za każdym razem róże wskoczyły
masz pech ja na 15 nie mam jeszce naszyjnika a mi poleciały juz 2 bukiety
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem jeden ze starszych graczy, i bardzo się cieszę że można jeszcze raz to wykonać (na św. 4 mam ten naszyjnik, zadanie z 2010, czy 2009 roku).

Chodzi o to, że miałem przerwę, a będe mieć Świąteczny set (nie mam paru rzeczy), a z roku na rok można wykonać zadanie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam pytanie czy te bukiety można zatrzymać na zawsze czy znikną po walentynkach?
 

DeletedUser995

Gość
Gość
To w śmingus dyngus będzie można skorzystać z wiader strażaka?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Radze uważac bo jesli macie zalozone kwiaty a ktos was zaatakuje ebz bukietu to wasz sie zmarnuje:p Ja tak niestety mialem i zamiast 3 pkt HP mam tylko 2 ::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanko, wiec tak ! Do kiedy mozna zdobyc naszyjnik milosci ?
Jesli do dzis godziny 24... to lipa :p
Ja np. szukam piorka juz z 7h i nic... tak wiec znowu mam czekac rok czasu ?
Mam nadzieje ze quest potrwa do konca 15 lutego :)

PS: jesli ktos zna date konca to prosze o odp.

//połączono - lubrzan

Radze uważac bo jesli macie zalozone kwiaty a ktos was zaatakuje ebz bukietu to wasz sie zmarnuje:p Ja tak niestety mialem i zamiast 3 pkt HP mam tylko 2 ::(:

Ja niestety dostalem tylko 1pkt zycia...
Mozliwe ze z tego powodu ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
mozna wykonac 3 pojedynki z ta sama osoba jesli oboje mamy po 3 bukiety czy trzeba szukac za akzdym razem nowej?
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Na pewno można dwa pojedynki wykonać z tą samą osobą. Osobiście sprawdziłem. Ale jeśli można dwa to można pewnie i trzy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadza się, można trzy, a co do bukietów, to znalazłem je bez problemu w jagodach pracując po 15 min. Fakt, miałem założony naszyjnik, ale bez naszyjnika też je dropią.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Siema​
Czy ten naszyjnik znika 20 lutego ?? Bo jest mi baaaaardzo potrzebny do questa z handlowaniem z indianami ::(: Jeśli on zniknie to leże ;(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry