Większy Zarobek vs. Automatyzacja

  • Rozpoczynający wątek Killerek999
  • Data rozpoczęcia

To czy to?Zadecyduj!

  • Większy Zarobek

    Głosy: 140 82,8%
  • Automatyzacja

    Głosy: 29 17,2%

  • W sumie głosujących
    169
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Co wybrać Większy Zarobek czy Automatyzacje?Dostałem narazie doladowanie 20 zl :( i nie wiem co wybrac
 

DeletedUser2832

Gość
Gość
jak tylko masz czas często się logować to większy zarobek
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeśli wchodzisz często to większy zarobek, a jeśli rzadko to automatyzacja
 

DeletedUser7941

Gość
Gość
ja mialem przez 7 dni zarobek i udało mi sie uzbierac około 3000$ na 21-24poziomu :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mialem przez 7 dni zarobek i udało mi sie uzbierac około 3000$ na 21-24poziomu :)
fajnie
Ja bym wziął raczej automatyzację, bo na wysokich lvlach hotelu szybko energia idzie, a jak byś jeszcze do tego wziął szybszą regenerację sił, to już wogóle by super było, chociaż i tak nigdy nie kupywałem , ale chyba się skusze xd:D:):p;):rolleyes::cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrzę wezme większy zarobek.Potrzebuje 5000 $ na kurtke.Ale możecie głosowac :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Automatyzacja niewiele daje, chyba że się rzadko wchodzi na the-westa. A jak się rzadko wchodzi to się nie wydaje kasy na premium. Jak kupujesz automatyzację to od razu z kondycją. Jeśli masz żołnierza to weź podwojenie premii klasy postaci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak jedno i drudie idą w parze to jest zajefajnie
 

DeletedUser

Gość
Gość
kup 10 barylek i wybirz oba i wiekszy zrobek i automatyzacje
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym wybrał bez dwóch zdań większy zarobek, automatyzacja jest dla graczy, którzy grają mniej niż ich klasa tego wymaga :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale bralem udzial w konkursie i cos dostalem (nie powiem) i jak doladowalem 30 zl to mialem 19 :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Automatyzacja jest tylko dla wygody, to znaczy nie musisz tak często się logować. Ja bym wzięła większy zarobek.
A co do podwojenia bonusów żołnierza, to jest kiepski pomysł, żołnierz ma kiepskie bonusy i to jest chyba jedyna klasa, której się to premium nie opłaca.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3208

Gość
Gość
Automatyzacja jest dobra wtedy kiedy masz jeszcze kp na więcej energii, te oba premium są wtedy jakby powiązane ze sobą i możesz naprawdę wykonywać więcej prac w dzień jak i w nocy
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co do podwojenia bonusów żołnierza, to jest kiepski pomysł, żołnierz ma kiepskie bonusy i to jest chyba jedyna klasa, której się to premium nie opłaca.

Ja bym tak nie powiedział:


Korzyść:

Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz dodatkowo 5 punktów życia.

Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 3 poziomy.

Otrzymujesz premię w pojedynkach od 50% na umiejętność - Taktyka.

Więc:

Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz dodatkowo 10 punktów życia.

Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 6 poziomów.

Otrzymujesz premię w pojedynkach od 100% na umiejętność - Taktyka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podsumowując:

Większy zarobek weź wtedy gdy masz odblokowane prace z dużym szczęsciem, np. plądrowanie zwłok(90% szczescia) gdybyś pracował w tej pracy z tym premium to bardzo fajne itemki by wpadały, mógł by się trafić nawet miecz Hernandos :) I jak masz odblokowaną prace wydobywanie srebra to sporo kasy CI też wpadnie


Autowatyzacje weź wtedy gdy nie masz odblokowanej żadnej dobrej pracy z dużym szczesciem to lepiej na tym wyjdziesz niż jak byś miał kupić konto premium większy zarobek...
 

DeletedUser

Gość
Gość
zdecydowanie zarobek. jak ja mialem to duuuużo kasiorki uzbieralem i fajne przedmioty wpadaly.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Większy zarobek dobry jest tak od 28leva. Automatyzacja do 28lv. ponieważ jak masz mały level to słabe prace i zarobek, nawet zwiększony jest słaby. Potem jak masz dobre prace wtedy wydropuje ci niezłe itemki:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
większy zarobek, bo ok.30h na obserwacji fortecy siedziałem by flagę zdobyć a z premium od razu ją dostałem
 

DeletedUser279

Gość
Gość
a ja tez mysle ze to powinien byc wiekszy zarobek
 
Status
Zamknięty.
Do góry