Większy Zarobek vs. Automatyzacja

  • Rozpoczynający wątek Killerek999
  • Data rozpoczęcia

To czy to?Zadecyduj!

  • Większy Zarobek

    Głosy: 140 82,8%
  • Automatyzacja

    Głosy: 29 17,2%

  • W sumie głosujących
    169
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Pawel.k1 ma racje mam 58 pkt pracy do handlowania z indianinami.Wystarczy że kupie jeden przedmiot przejde zadanie Góry Czarne (Zapasy)i bede gdzieś mial okolo 24 pkt pracy czyli na 36-37 lvl bede mogl robic ta prace
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jakies uzasadnienie? czy tak sobie napisales?


bo ja mam do zarobienia mnostwo kasy, wiec zaszalalem i wzialem sobie premium na wiekszy zarobek (zwykle mam wykupione automatyzacje i enegie)

i co?

owszem, troszke kasy wiecej jest, ale spodziewalem sie wiecej przychodow w stosunku do braku income

przedmioty? 14h handlu z indianami i NIC

produkty?
hehe
26h budowy dworca i jeden bilet. JEDEN!

ogolnie, przez 7 dni premium znalazlem przedmioty o łącznej wartosci nie przekraczajacej 1000$. i najlepsze to byly jakies poncza, ktore znajdowalem jak bylem na 20 levelu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
no i tu kolega swoimi argumentami mnie przekonał. chyba sobie wykupie na cały rok z góry :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie automatyzacja.Energia jest najważniejsza.Chociaż zależy również jak często wchodzisz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zarobek

Większy zarobek stanowczo ^^

Automatyzacja do żaden bonus o ile nie masz jeszcze energii 150 :eek:

Automat. został stworzony dla osób które mają mało czasu i nie mogą wchodzic do gry średnio co 4 godziny :cool:

Zdecydowanie automatyzacja.Energia jest najważniejsza.Chociaż zależy również jak często wchodzisz.

Hmm panie mistrzu jak by co większa energia to od dzielne kp ...:rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a jakies uzasadnienie? czy tak sobie napisales?


bo ja mam do zarobienia mnostwo kasy, wiec zaszalalem i wzialem sobie premium na wiekszy zarobek (zwykle mam wykupione automatyzacje i enegie)

i co?

owszem, troszke kasy wiecej jest, ale spodziewalem sie wiecej przychodow w stosunku do braku income

przedmioty? 14h handlu z indianami i NIC

produkty?
hehe
26h budowy dworca i jeden bilet. JEDEN!

ogolnie, przez 7 dni premium znalazlem przedmioty o łącznej wartosci nie przekraczajacej 1000$. i najlepsze to byly jakies poncza, ktore znajdowalem jak bylem na 20 levelu...

no to masz pecha, bo ja pracując 2h na srebrze dostaje 350-400$ + sztabki (1 lub 2), do tego bardzo często mam dropy, np. świąteczne ubranie, szlachecka koszula, ostatnio nawet w misjonarzach znalazłem cześć kartki nr1, więc premium jest baaardzo przydatne ;)
 

DeletedUser8272

Gość
Gość
Ja bym wybrał większy zarobek bo w transporcie ammo znalazłem takie rzeczy (oczywiście z większym zarobkiem):
-medal zasłużonych
-finka
- maczeta
-świąteczne ubranie
-szlachecka czapka
- zielony cylinder
- kamienny łańcuch
-talizman
-mustang
- xxx dynamit
 

DeletedUser

Gość
Gość
Osobiście gram na 4x premium czyli po prostu na wszystkich:)

Jeśli chcesz wydać to całe 20zł na the-west to doładuj sobie jeszcze za 5zł o ile to nie jest plus i kup dwa premium:)

Dla szybkiej kasy polecałbym regeneracje sił i automatyzacja, idziesz w nocy lulu i ustawiasz sobie pracę np. 3 x karczowanie lasu i czwarte jako sen, rano wstajesz i masz +/- 100% energii i 350$ na ciebie czeka:)

No a jak jeszcze większy zarobek no to 450$ no i w tym przypadku pewnie 12 drewna i może jakiś przedmiocik:)

A x2 klasa postaci polecam tylko dla żołnierzy i poszukiwaczy, w pozostałych klasach jest to średnio opłacalne;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
zarobek

Większy zarobek, oczywiscie, bo kasa, lepsze itemy i większa szansa na produkt zawsze sie przyda. A automatyzacja moim zdaniem nie jest zbyt użyteczna. Ja nigdy nie mam tak, ze nic nie robie, bo na noc ustawiam sobie 2h pracy, a potem hotel.
Przyda się jedynie, jeżeli nie wiesz co zrobic z prawdziwymi pieniędzmi i rzadko wchodzisz w The West. Ale kiedy tak rzadko wchodzisz, nie opłaca sie wydawać pieniedzy na grę, w którą dużo nie grasz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Większy zarobek. Ja podczas handlowania z indianami (z premium)
znalazłam:
mustanga,
5x cygaya,
czarny kapelusz,
żółtą opaskę.

I to wszystko podczas jednej pracy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry