Wielkanoc

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11849
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się chyba potnę tępą deską :mad: Do jednego z zadań jest potrzebne ich aż 15. Znając mojego pecha zanim je znajdę zawadiaką to mi świąt nie starczy. Reszta zadań jest prosta do wykonania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W karczowaniu masz duże szanse na znalezienie drewna - 65% na 0,5h. Jeżeli możesz tę pracę wykonywać, to wielkiego problemu z ukończeniem zadań nie powinieneś mieć. Ja mam trochę z górki, gdyż zbierałem wcześniej drewno do fortów. :)
 

DeletedUser11849

Gość
Gość
Dałem właśnie deski na s10. U wauppiego nic więcej nie ma. Miałem spory zapas bo od jakiegoś miesiąca deski zbieram ;D Mam 120 ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
wiadomo cos jaki trzeba miec poziom zeby pojawily sie swiateczne questy??
 

DeletedUser

Gość
Gość
W karczowaniu masz duże szanse na znalezienie drewna - 65% na 0,5h. Jeżeli możesz tę pracę wykonywać, to wielkiego problemu z ukończeniem zadań nie powinieneś mieć. Ja mam trochę z górki, gdyż zbierałem wcześniej drewno do fortów. :)

Z prac w których można zdobyć deski mam tylko wycinkę drzew.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z prac w których można zdobyć deski mam tylko wycinkę drzew.

No to trochę się namęczysz... Pamiętam jak kiedyś sam potrzebowałem sporej ilości sztuk drewna do pewnych serii zadań (np. "Bob" lub "Joe") i miałem tylko wycinkę drzew... Te 25% jest bardzo przy tej pracy zdradliwe (przynajmniej dla mnie), gdyż często nie wypadało mi drewno przez kilkanaście kolejnych godzin szukania...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z prac w których można zdobyć deski mam tylko wycinkę drzew.

Ja też, trzeba będzie przez całą dobę szukać tego drewna..., ale te zadanie zostawię sobie na później, najpierw tę część serii którą mogę wykonać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
do kiedy jest czas na wykonanie tych zadań? do niedzieli, poniedziałku, czy jak już je pobrałam to kiedykolwiek?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wiecie moze czy jakies dodatkowe medale mozna złapac w te sięta? Na Boże Narodzenie bło to z modlitwą. Więc moze i tu jakies ukryte są? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
na razie wiadomo mi tylko ze zadania sa od 30 lub 40 poziomu (stawiam na 40 skoro trzeba isc do GT) i u Waupee jest (na razie) tylko jeden quest (ten z drewnem)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm, mam 18 sztuk drewna na PL 11 i szybko pójdzie:).Na DE 9 ten Quest sobie odpuszczam.
@Sandro
Ja widzę jeszcze u Henery'iego,Marii i Szeryfa:
Henry:
Wypasanie owiec (4 godziny)
Nagroda:
+ 25 punktów doświadczenia
+ Nieznany
Szeryf:
Eksploracja kontynentu (4 godziny)
Nagroda:
+ 200 punktów doświadczenia

Maria- 3. jajka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
z drewnem mialem latwo bo wiedzialem o tym zadaniu a wiec nazbieralem szybciej :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
JA już zaliczyłem zadanie z drewnem, teraz muszę dostarczyć 3 jaja wielkanocne, ale nie wiem gdzie je znaleźć :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko fajnie, ale po Mieście Widmie trzeba iść do punktu Wschodniego, czyli wycieczka przez całą mapę. Tylko, że w tym punkcie nie widzę kolejnego zadania. Coś skopane jest? Na małej mapie widać dwie białe kropki (jedna zaraz przy drugiej), a zadania do pobrania nie widzę. Może jak dojdę to się pojawi... :confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry