Wielkanoc

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11849
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13502

Gość
Gość
jak ukończę wszystkie zadania wielkanocne pojawi mi się nowe zadanie od szeryfa, co muszę mu przynieść by dostać to jajko?
 

DeletedUser

Gość
Gość
5 steków mi brakuje... i jeszcze ryby.

Może zdążę, chociaż wątpię w to.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli te questy są do jutra do 23.59.59.99 ?
jak tak to sie na loozie wyrobie, a jak nie to potrzebuje full szczęścia...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak są do jutra do 23:59 :)
Mic, ja jestem w gorszej sytuacji duzo a moze mi sie uda :D:D Bądz optymistą ;]
 

DeletedUser11849

Gość
Gość
Dacie radę panowie :) Ja nie zrobię tych questów na s11 i s12 ;) Na reszcie chyba się wyrobie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja pierdziele, co kogo interesuje ile macie pstragow a ile miesa... myslisz ze jak ktos bedzie sie rozzalal na 3 strony ze sprzedal drewno to przyjedzie wrozka i ci wyczaruje... ludzie opanujcie sie, to jest tylko gra.. ja tu chcialem poczytac cos ciekawego na temat tych questow a czytam cos takiego jak :

- mi zostalo jeszcze 5 stekow, oj chyba pojde skonczyc z mostu bo nie zdaze ich znalezc
- ojejku nie dam rady, mam jeszcze tyyyyle roboty... moze nie bede odchodzil od komputera ?
- blagam zaplace wam tylko mnie nie atakujcie na 1sw bo tam robie questy i moze nie zdaze bo zostalo 5 drewnna, 2 lososie i 2 pstragi, o jaki ja biedny jestem...

Zobaczcie czy kogos to obchodzi !!! Wiekszosc osob looka tu zeby sie dowiedziec co z przedluzeniem czasu a nie czytac gorzkie zale ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co sie dostanie jezeli sie przejdzie wszystkie zadania ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z premką Większy Zarobek mam na znalezienie deski 98%. Czy jesli wezmę na 10 min mam szansę znalezc produkt? Wydaje mi sie ze ostatnio mialem cos takiego ;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też się zastanawiałem i na IRCu mi powiedzieli, że jest 1/3 szans z 30 minut, więc 32% :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
YAAAAAH! Wykonałem przed chwilą zadania, ale nikt nie pisał, żę ZGNIŁE JAJKA są czwartym jajkiem!

Czujesz to? Obrzydliwe! Ach, jeszcze jeszcze jedno jajko wielkanocne, którego nikt nie znalazł... nie wygląda ono na przydatne do spożycia. Masz, weź je. Zrób z nim co chcesz!
 

DeletedUser19733

Gość
Gość
A ja mam taką oto dziwną sytuacje - wczoraj brakowało mi 1 deski no i myśle sobie ****;/ A dzisiaj wchodze i tak - quest u Waupee zblokowany (2 dni zbierania desek na darmo:(), a u barmana quest ze stekami dalej jest:eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam taką oto dziwną sytuacje - wczoraj brakowało mi 1 deski no i myśle sobie ****;/ A dzisiaj wchodze i tak - quest u Waupee zblokowany (2 dni zbierania desek na darmo:(), a u barmana quest ze stekami dalej jest:eek:

To się nazywa dezinformacja, czyli wprowadzenie w błąd przez Support!!!!
Bo skoro podano info:
Zadania z okazji Świąt Wielkanocnych należy wykonać do 7 kwietnia.
__________________
SUPPORT

to powinno być jasno określone, które zadania wielkanocne należy skończyć do 7 kwietnia. Z podanej informacji wynika, że wszystkie, a to nieprawda!!!
Ponadto brak w tym wszystkim jakiejkolwiek konsekwencji, gdyż mam do dzisiaj w jednym ze światów otwarte zadanie: Jak wypadają święta (Jest co świętować IV) z Bożego Narodzenia, które jest nadal aktywne.
Z tego wynika, że zadanie wielkanocne "Wielkanoc (Polowanie na indyka)", a także następujące po nim nie zostaną wyłączone.
Podsumowując - CZYSTA DEZINFORMACJA !!!!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
To się nazywa dezinformacja, czyli wprowadzenie w błąd przez Support!!!!
Bo skoro podano info:
Zadania z okazji Świąt Wielkanocnych należy wykonać do 7 kwietnia.
__________________
SUPPORT

to powinno być jasno określone, które zadania wielkanocne należy skończyć do 7 kwietnia. Z podanej informacji wynika, że wszystkie, a to nieprawda!!!
Ponadto brak w tym wszystkim jakiejkolwiek konsekwencji, gdyż mam do dzisiaj w jednym ze światów otwarte zadanie: Jak wypadają święta (Jest co świętować IV) z Bożego Narodzenia, które jest nadal aktywne.
Z tego wynika, że zadanie wielkanocne "Wielkanoc (Polowanie na indyka)", a także następujące po nim nie zostaną wyłączone.
Podsumowując - CZYSTA DEZINFORMACJA !!!!!!

Przyłączam się do tego ....
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jednak...zostalo mi ostatnie zadanie polow ryb..ktore pobralem wczoraj przed polnoca..poszedlem spac i dzis od rana zaczalem wykonywac prace..okolo 10 mialem juz wymagana ilosc ryb i UDALO sie dostalem zgnile jajka.Pozdrawiam
 

DeletedUser19733

Gość
Gość
No ja nie miałem sczęścia - brakło mi 1 deski i dzięki błedowi supportu zrobiłbym całego questa. Co do questów bożonarodzeniowych to dalej je mam aktywne:)

Pytanko - za rok moge tego q dokończyć czy już nie?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
To się nazywa dezinformacja, czyli wprowadzenie w błąd przez Support!!!!
Bo skoro podano info:
Zadania z okazji Świąt Wielkanocnych należy wykonać do 7 kwietnia.

Należało wykonać do 7 kwietnia. Nie masz dostępnych jakiś zadań? To wszystko jest w porządku, bo dzisiaj jest 8 kwietnia. Nikt Ci zdań nie zamknął wcześniej. Miałeś dostępne z godnie z informacją do 7 kwietnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry